Anrufen Call of Champions s60v5 Oyunu (En İyi Online Oyun)

Sponsorlu Bağlantılar

yunus5055

yunus5055

Üye
himm şu sahilin nerde olduğunu öğrenirsem iyi olur :) kesebilirmiyimki onları 250 vuruyom şuan

yunus5055

yunus5055

Üye
bu ara staj olayı yüzünden pek oynayamadim 16 levelm

Bahaxi

Bahaxi

Üye
cince font ::

- - - Eklendi - - -

font programi ::
http://qfs.mobi/f797540

- - - Eklendi - - -

anlatim bi onceki sayfalarda hadi kolay gelsin.

kralveben

kralveben

Üye
arkdaşlar oyuna giremiYorum bu gun server seciyorum sonrası yok sizdede varmı aynı sıkıntı acaba

yunus5055

yunus5055

Üye
saolasn kardeşim .. Bu arada 20 level itemleri çok şekil duruyomuş :)

yunus5055

yunus5055

Üye
font işi tamamdir :) fena değilmiş normal kullanımdada .. Oyunda iyi olduda girmiyo şuan :) sahilde duruyo car :) akşam yumurta düşürelim beraber :) dün kaplana bindim süper oluyormuş

BLooD_ReG

BLooD_ReG

Üye
Eyw kardeş

yunus5055

yunus5055

Üye
font işi tamam :) car sahilde duruyo akşam oyun duzelirse yumurta düşürelim beraber yardım edinde ..

yunus5055

yunus5055

Üye
tamamdir :)[/I

Bahaxi

Bahaxi

Üye
guncel :)

yunus5055

yunus5055

Üye
kank dün benim ekrana yumurta geliyordu sol tuşa basıyordum ama çantaya gelmiyormuş boş yerde vardı bana böyle renkli renkli gofret gibi şeyler geliyordu onlarda kullanılmıyodu ışte .. Akşam tekrar deneyelim bakalım ins olur bu sefer .. Olmadı bana bi pet hediye et :(

Bahaxi

Bahaxi

Üye
kardes o renk li gofret dedigin sey meyvedir pet icin kullanilir.onlari kullandiginda petin az pot harcar .onu kullanabilmen icin petinin olmasi gerek.2-o sayi o itemi alabilme surendir .3-emin misin bi cantani kontrol et dolu olup olmadigini :hmmn

yunus5055

yunus5055

Üye
kank pet 21 oldu :) ölünce canlandırmayida öğrendim t4 de görevlerde yardım ihtiyacım var car kesiyoda uzun sürüyo yoksa can filan gitmiyo :) ve pet e kitap işini bi halledelim bi ara :) gece de yumurta düşürüp elmas alalım :) bu arada exp bonus veren sarı kağıtlardan nerden buluruz

Bahaxi

Bahaxi

Üye
exp kagidi icin kutulari ac ordan kazandigin pembe kutularin icin

yunus5055

yunus5055

Üye
kank ben sahile nden giremiyorum acaba .. Tasi kullanıp t2 yapınca içeri girmiş saymıyo demi ?

Bahaxi

Bahaxi

Üye
onla alakasi yok. belki ilk ben girdigim icin lvl farkindan dolayi :hmmm

yunus5055

yunus5055

Üye
kank bi kaç gündür oyunda göremiyorum sizleri hayırdır ..

• Beğen
Tepkiler: Staff35

Üst Alt