Anrufen Call of Champions s60v5 Oyunu (En İyi Online Oyun)

Sponsorlu Bağlantılar

problemboy3

problemboy3

Üye

Bahaxi

Bahaxi

Üye
veriyorum olmuyn mavı kırmızı damlaya benzer olsun yuvarlak olsun yok hatta salyangoz kabuna benzeyen sey bastm gene tık yok yardm edn arkadaşlar lutfn

enerjisi bittiginde siyah meyveden ver .pet oldugunde ise mavi kure kullan :oke:

- - - Eklendi - - -

beyler bide aksam saat 10dan sonra partyi kuruyoruz server 4 te takiliyoruz oje? :megafon:

problemboy3

problemboy3

Üye
ya beyler bu petin arpası fazlamı geldı ne her onune gelene saldırıyor ya la :)

Baskentliia

Baskentliia

Üye
oyunu bırakıyorum mobilwar çıkacak

Bahaxi

Bahaxi

Üye

- - - Eklendi - - -

ustte verdigim link facebook offical anrufen sayfasidir. hepinizi facebook sayfamiza beklerim yardimlari ordan edicem :megafon:

- - - Eklendi - - -

oyunu bırakıyorum mobilwar çıkacak

seni zaten oyunda hic gormedim :D ama emin ol beni gorseydin birakmak istemezdin ;)

- - - Eklendi - - -

ya beyler bu petin arpası fazlamı geldı ne her onune gelene saldırıyor ya la :)

kardes sende biraz erken gir oyuna bugun 11 gibi mesela gir yardim edim .facebook sayfamdan devam edelim .

kralveben

kralveben

Üye
butun arkadarlar Ramazan bayramınız mubarekolsun inşallah

Bahaxi

Bahaxi

Üye
herkese iyi bayramlar arkadaslar :)

problemboy3

problemboy3

Üye
Herkesın bayramını kutlarım elimi opene para vercem xD

yunus5055

yunus5055

Üye
arkadaşlar ben bu oyunu yeni duydum tele indirdim kurdum çince tabi .. Tel 5800 hat vf .. Şimdi oyun açıldı karakter resimleri var ışte kız mage felan .. erkek warrior olmak istiyom tıklıym birşey olmuyo .. Sonra kız mage tıklayınca bi yer açılıyo karakter oluşturma bölümü sanırım 5 tane yazı var .. Bi türlü oyuna başlayamadım Millet bi yardım benim bunu oynamam lazım :)

yunus5055

yunus5055

Üye
tsk dostum kendi uğraşımla warrior car oluşturup alıştırma haritasını geçtim ve sanırım şuan normal bi köydeyim işmim Sync .. Online Oyunlara aşikarz tabiki ama şu çince olayı öğrenmeyi yavaşlatıyo :) .. Neyse faceden yapabileceğim ilk görevler hakkında yardım ederseniz sevinirim :) 4 lwl oldum 10 lwl itemler satılıyo onlardan giymek lazım :)

Bahaxi

Bahaxi

Üye
tsk dostum kendi uğraşımla warrior car oluşturup alıştırma haritasını geçtim ve sanırım şuan normal bi köydeyim işmim Sync .. Online Oyunlara aşikarz tabiki ama şu çince olayı öğrenmeyi yavaşlatıyo :) .. Neyse faceden yapabileceğim ilk görevler hakkında yardım ederseniz sevinirim :) 4 lwl oldum 10 lwl itemler satılıyo onlardan giymek lazım :)

tmm oyuna gircem simdi bekle

yunus5055

yunus5055

Üye
usta çince fontu maxicep e yüklermsn verdiğin siteden inmiyo ..

- - - Eklendi - - -

usta çince fontu maxicepe yüklermışin verdiğin siteden inmiyo

Bahaxi

Bahaxi

Üye
link kirilmis uzgunum benim int paketi azaldi .o yuzden yukleyenler upload ederse sevinirim :)

yunus5055

yunus5055

Üye
kank baya ilerledim 11 level oldum :) itemleri değiştim .. Hani şu 10 tane npc kesme görevleri varya en son kelebek kestim sonra yeni görev verdi şimdi ne kesmem lazım .. Bu arada yan haritasında yılanlar olan bi town buldum :) bu millet en çok hangi haritada takılıyo kank bi soyle bana... Ben ne zaman binek alcam pet diyorlar demi onlara ..

Bahaxi

Bahaxi

Üye
en kalabalik server 1 dir .turklerin serveri ise 4 tur . gorevlerini yapmayada devam et diger haritalarada git kesfet oyunu :)

yunus5055

yunus5055

Üye
15level oldum görev olayını öğrendim hangi görev yapılır hangisi yapılmaz onuda öğrendim :) gidip npc kesip geliyorum görev hangisini istiyorsa .. Ödülleri topluyorum sonra yeni görevler :) civar haritaları filan geziyorum baya ışınlanmayıda öğrettiler .. Gelişiyoruz yani 20 level sandığı var şimdi onun için uğraşıyorum :)

Bahaxi

Bahaxi

Üye
oo iyi iyi takildigin soru olursa facebook sayfasindan alalim . :)

yunus5055

yunus5055

Üye
şu pet olayını nasıl yapıcaz onu anlatırmışın .. Level lazımsa soyle önce kasam bende ona göre .. Ve itemlere nasıl artı basacaz ? Cevapları bekliyorm :)

Bahaxi

Bahaxi

Üye
şu pet olayını nasıl yapıcaz onu anlatırmışın .. Level lazımsa soyle önce kasam bende ona göre .. Ve itemlere nasıl artı basacaz ? Cevapları bekliyorm :)

eger iyi bir pet istiyosan satan oyunculardan satin alabilirsin.ha kotu istiyosan sahile git orda yumurta dusur . itemlere daha bu lvl de + basmak gereksiz 50 lvl den sonra basmani oneririm, sana gosteririm oyunda sknti yok :)

Üst Alt