=Anrufen Online Call of Champions (Lux and Umbra)=

Sponsorlu Bağlantılar

sekajmer

sekajmer

Üye
Arkadaşlar YENİ Cep İçin RPG Online Oyun A çıldı Anrufen2 Resmen.. İŞTE SİTESİ=>

_OrdeaL_

_OrdeaL_

Üye
v74 de bağlantı nasıl yapılıyor ?

-uninvited

-uninvited

Üye
v74 u bende denedim ama açılmıyor.

Metin137

Metin137

Üye
açılıyor ben sorunsuz oynamıştım

-uninvited

-uninvited

Üye
açılıyor ben sorunsuz oynamıştım

v.74 virtuaL Keyboard ile oynaniyor dokunmatik değil. ama bende açılmadı. (gdmob) bağLantı noktası yoktu zannedersem bu bag noktasi olmadan açılmıyo

Metin137

Metin137

Üye
onda gd mob yok doğru ama ben çalıştırmanın yolunu bulmuştum

Metin137

Metin137

Üye
forumda ara "anrufen coc [açmak]" diye konu bana ait ordan açabilirsin yarın itibari ile anrufeni yine oynamaya başlicam
nick:metin137
id:1913343

volnes

volnes

Üye
merhaba bende anrufen e basladım az once kurdum gercekten guzel oyuna benzıyor fakat bu çınce oynanmaz bı aralar ıngılızce versıyonuda varmıs o dosyayı bulup ıngılızceye ce vırmek mumkunmu acaba oyundakı nıckım = Seytan

Bu Mesaj Mobil Sürümden Gönderildi

kahraman154

Üye
aranızda 40lvl itemi neden gyemedğmi blen warmı(lvlim 45) bide pet nası alnyo

volnes

volnes

Üye
ingilizceye nasıl cevırcez

Bu Mesaj Mobil Sürümden Gönderildi

kahraman154

Üye
googledan anrufen coc ingilizcesini buldum maxicep yaz çıkana tkla

Hades92

Hades92

Üye
aranızda 40lvl itemi neden gyemedğmi blen warmı(lvlim 45) bide pet nası alnyo

40 lvlden sonra item giyebilmek için bi görev yapılyordu ama 5.5aydır oynamadığımdan unuttum kardeş mastrise sorabilirsin

- - - Eklendi - - -

veya maxicepte vardır büyük bi ihtimalle konulara bak bi

kahraman154

Üye
of ya bi yapamamiym grevleri anlaşlmyo kesmedgmŞEY KALMADI

mastris

mastris

Üye
    Konu Sahibi
of ya bi yapamamiym grevleri anlaşlmyo kesmedgmŞEY KALMADI

Sadece hayvan kesme görevleri yk kardeş. Mesela npc lerden npc ye item taşıma görevleri var. Agaç görevleri var. . Varda var. Sadece hayvan kesme görevleri yk yani.

kahraman154

Üye
kardeş 17.00-20.00 arasinda bi zamanda online olabilirmsn lütfn 49lvl oldum 30lvl itemle dolaniom :( ve verdğn pet içn saol. Yeni petm var keçi skill ekleyemedmg. Pet alma pet dùşürme öğrendm
- - - Eklendi - - -

item taşıma bise kesme ve btki toplma blym sadece bn görev olark

mastris

mastris

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar oyuna tekrar döndüm. Şimdi oyuna devam edenler bu mesajdan sonra mesaj atarak nick ve id lerinizi yazın. Her türlü yardımda bulunmaya çalışacağım.

Eğer yeterli kişi olursa oyunun bütün bölümlerini elimden geldiğince açıklayacağım. Bunu bir konu altında toplayıp sizlere sunmaya çalışacağım.

Üst Alt