Annem,ben,diğer aile üyeleri ve kesitler

Sponsorlu Bağlantılar

__xXx__

__xXx__

Üye
oda birşey mi parasına kıyamayip havuzu boşalttırıp halıları doldurup oğlum senin gücün kuvvetin yerinde deyip bi günde 10 tane hali yıkatan bir anam var

• Beğen
Tepkiler: vapur dumanı

Masha

Masha

Üye
Yeni nesil biliyor bu işi :oke:

• Beğen
vapur dumanı

vapur dumanı

Üye
    Konu Sahibi
Febris

Febris

Üye
  • Beğen

pelın_

Ya bunu anlatmazsam çatlarım:)
geçen Halan Annem ben oturuyoruz ben belgesel açtım izliyorum yani adı üstünde belgesel nolcak iste aslan bırını yakalıycak yiycek falan :)
nese ilk darbe Halamdan timsah bi ceylanı tuttu yiyiyo Halam timsaha saydırıyo hiç acıman yokmu pislık falan ama daha nler neler bı baktım ağlıyo :) dedim Halan napıyosun nese buna güldük geçtik sonra
Annem aslanar hep ayaklarıyla koşuo yürüyo bunlara yazık arabada yok hep yoruluyolar demezmı
ya dedım bı gıdın benı en sevdıgım belgesel izlemekten soguttunuz sonrada kapatıverdım bıdaha da ızlemedım yanlarında

• Beğen
vapur dumanı

vapur dumanı

Üye
    Konu Sahibi
Ya bunu anlatmazsam çatlarım:)
geçen Halan Annem ben oturuyoruz ben belgesel açtım izliyorum yani adı üstünde belgesel nolcak iste aslan bırını yakalıycak yiycek falan :)
nese ilk darbe Halamdan timsah bi ceylanı tuttu yiyiyo Halam timsaha saydırıyo hiç acıman yokmu pislık falan ama daha nler neler bı baktım ağlıyo :) dedim Halan napıyosun nese buna güldük geçtik sonra
Annem aslanar hep ayaklarıyla koşuo yürüyo bunlara yazık arabada yok hep yoruluyolar demezmı
ya dedım bı gıdın benı en sevdıgım belgesel izlemekten soguttunuz sonrada kapatıverdım bıdaha da ızlemedım yanlarında
gülebilsem gülecemde..kızım yaaa olay bu kadınlar yaaa

vapur dumanı

vapur dumanı

Üye
    Konu Sahibi
Şu filmlerde gördükçe acaba benim annemde geceleri gelip benim başımı okşuyomu, öpüyomu diye düşünürdüm hep ama hiç ihtimal vermemiştim buna.. Ta ki az önce tam uykuya dalmışken ve gelip beni öperken yüzüme öksürene kadar..yok yaa numuneliğiz!!

Navy Blue

Navy Blue

Üye
Şu filmlerde gördükçe acaba benim annemde geceleri gelip benim başımı okşuyomu, öpüyomu diye düşünürdüm hep ama hiç ihtimal vermemiştim buna.. Ta ki az önce tam uykuya dalmışken ve gelip beni öperken yüzüme öksürene kadar..yok yaa numuneliğiz!!

:D :D koptum

• Beğen
.eRCaN.

.eRCaN.

Üye

Kötü bir deneyim olmuş senin için :ehe

• Beğen
Navy Blue

Navy Blue

Üye
En doğrusunu yaptın :D

vapur dumanı

vapur dumanı

Üye
    Konu Sahibi
En doğrusunu yaptın :D
ee başka çaremi kaldı

----------Eklendi @ 03:24:05 ---------- Yazıldı @ 01:43:11 ----------

Yarın akşam dışarı çıkabilirmiyim anne dedim.O da çıkabilirsin ama oniki olmadan evde olursan şartı koştu..Ortam yumuşasın diye neden, külkedisine mi dönüşürüm yoksa diye espri yapayım dedim ama annemin hayır, mor kediye dönüşürsün cevabıya şoklaradayım!!!Ben konuyu anlıyorum ve gece yarısından önce evde oluyorum...

SHS

SHS

Üye
yazdıklarınızı kitap gibi okuyorum, syf.12 deyim.. çok güldüm çoookk:d:

• Beğen
SHS

SHS

Üye
Yeter zaten paylaşmayın :D

• Beğen