Annem,ben,diğer aile üyeleri ve kesitler

Sponsorlu Bağlantılar

vapur dumanı

vapur dumanı

Üye
    Konu Sahibi
Annem,ben,diğer aile üyeleri ve kesitler
Başıma gelen bikaç olayda ufak tefek tespitlerim oluyor..onları yazmak ve boşa gitmemesini sağlamak istiyorum :)

----------Eklendi @ 13:41:42 ---------- Yazıldı @ 13:39:55 ----------

ANNEM
Eğer sigaranı yaktığın zaman balkona çıkmak yerine küçük kızına "Git biraz balkonda otur da rahat rahat sigaramı içeyim" dememiş olsaydın gerçekten kızını ne çok sevdiğine inanabilirdim.:megafon:

----------Eklendi @ 13:46:12 ---------- Yazıldı @ 13:41:42 ----------

HALAMMM
Kuzenime zorla piyano kursu aldıran halam ufaklığın itirazlarına karşı ''Sen de Fazıl Say gibi olmak, çalmak istemez misin?'' diye sevimli bir sesle soruyor. Halamı hayal dünyasından gerçek aleme geri getiren cevap geliyo
''Fazıl Say'ın sevgilisi güzel mi? Çok zengin mi?''...
Yeni nesil biliyor arkadaş.

• Beğen
Tepkiler: Oğuzhan, SHS, Masha ve 2 diğerleri

estorak

estorak

Üye
eheh :) :)

vapur dumanı

vapur dumanı

Üye
    Konu Sahibi
TEYZEMMM
Çocuklarının arkadaşlarına, telefonlarına, kısacası her şeylerine karışan teyzem, geçenlerde boş bulunup, bindiği otobüste yanında oturan teyzeye gelen mesaj için kısık sesle "Kimmiş, kimmiş?" diye dürterek sormuş olabilir de, sen ne demeye "Yok anam, vallah billah herifim" diye açıklama zorunluğu hissedersin ki be kadın!!!

• Beğen
Tepkiler: SHS ve y n s c n

pelın_

annem:)
üniden ilk geldıgım gün mutfakta yemek yapıyoduk annemle
aşkım şu çorbayı karıstır dedım çok utanmıstım nasıl toparlıycamı bılemdım :)

• Beğen
vapur dumanı

vapur dumanı

Üye
    Konu Sahibi
:aha: o da çok kötüymüüüş valla..

pelın_

hemde nasıll:)

__xXx__

__xXx__

Üye
bi kaç hafta önce ameliyattan yeni çıkmış uyanık ve sarhoş halde odama götürülürken hemşireyi kız kardeşim sanmış yanağını sıkmış ve naber kız demişim:Dbi de kadına kardeşimin ismi ile hitap etmişim

• Beğen
Tepkiler: SHS
vapur dumanı

vapur dumanı

Üye
    Konu Sahibi
[sıze=2][ı]bi kaç hafta önce ameliyattan yeni çıkmış uyanık ve sarhoş halde odama götürülürken hemşireyi kız kardeşim sanmış yanağını sıkmış ve naber kız demişim:dbi de kadına kardeşimin ismi ile hitap etmişim[/ı][/sıze]
ondan bişi olmaaaz.belki hoşuna gitmiştir :) ŞAKA Bİ TARAFA NARKOZUN ETKİSİNDE OLDUĞUNU BİLMİŞTİR MERAK ETME SEEEN :P:)

__xXx__

__xXx__

Üye
  • Beğen
Tepkiler: vapur dumanı

pelın_

hiç norkoz almadım:)
ayy bu çok komıtkkı
unide staj yaptıgım otelde servıs yapıyodum ozamn pek almancam yoktu
kendı çapımda sıparış almaya çalıısyodum yarı almanca yarı Türkçe
sonra ben baya kaptırmısım sacmalıyom işte nese aldım siparısı kadın ve adamdan kıza geldı sıra
almanca söluyorumkız bön bön bana bakıyı tıpkı benım ılk başta yaptıgım gıbı
sonra kız babasına dondu baba benanlamıyorum dedı Türkçe tabı
o anayerın dıbıne gırdım
sonnra baya gülduk onlarra bırlıkta ay ne utanmıstım ama

ve bunun gıbı otel maceralarım çoktur hepsıde hemen hemen aynı:)

• Beğen
vapur dumanı

vapur dumanı

Üye
    Konu Sahibi
Hmmm ona benzer benimde var bi tane.o zamanlar bodrumda restoranımız var.cuma günleri pazarı oluyo pasajın o yüzden bizde çok yoğun oluyoruz.ben yemek yemeye giderdim ama cuma günleri çalışırdım neyse.ingilizcem pek iyi değil daha.adam beel demiş bende beer anlayıp bira götürmüştüm.o kadar utandımkiii.ayyyy hala aklıma geldikçe yüzüm kızarıyo :(

----------Eklendi @ 14:30:55 ---------- Yazıldı @ 14:22:51 ----------

BU ARADA BABACIĞIMI UNUTURMUYUM HİİİÇ...
çıktığımız sabah yürüyüşünde yerdeki otsu bitkiyi göstererek "Bu nedir bilir misin" dedi. Bilmediğimi söyleyince "Buna demir dikeni denir, bak bu da dikeni" diyerek küçük bir topuzu andıran dikeni gösterdi. Sonra "Çıplak ayak yürürken ayağına bir battı mı çok fena acıtır, gençken az batmadı ayağıma" diyerek devam etti. "Ne diye ayakkabısız geziyordun ki, diken de batar, böcek de olur..." dedim, sesi mahsun "Var mıydı da yavrum" dedi :(
Anne tarafım kesin Fransız asilzadelerinden benim :aha:

----------Eklendi @ 14:37:11 ---------- Yazıldı @ 14:30:55 ----------

vee kardeşcazımada gelsin...
Daha 4 yaşlarında annemle babam seminer için 2 günlüğüne Çeşme'ye gittiler.telefonda konuşuyolardı onları özlediğini dile getiriyo ''Anne, sizi çok özledim. Musluktan ne zaman döneceksiniz?''
Sanırım bu gün bu haldeysem onunda katkısı çok büyük :op:

• Beğen
Tepkiler: SHS, y n s c n ve ebuş...
__xXx__

__xXx__

Üye
bi gün uydumuz bozuldu babam da 1 2 günlük emekliydi can sıkıntısından gel biz tamir edelim dedi olurdu olmazdı derken içini açtık sonra güm diye bi ses geldi baktım babam arazi kapının arkasına geçmiş elimde uydu ile ona bakarken bana sesleniyo kaç lan kaç patlar matlar görürsün gününü

• Beğen
Tepkiler: devran_34, SHS, y n s c n ve 1 kişi daha
vapur dumanı

vapur dumanı

Üye
    Konu Sahibi
bi gün uydumuz bozuldu babam da 1 2 günlük emekliydi can sıkıntısından gel biz tamir edelim dedi olurdu olmazdı derken içini açtık sonra güm diye bi ses geldi baktım babam arazi kapının arkasına geçmiş elimde uydu ile ona bakarken bana sesleniyo kaç lan kaç patlar matlar görürsün gününü
:aha::kop::ağlarım::d: çok güldümm valla yaaa :)))allahta seni güldürsün...
Yanında nefes alırken bile dikkat ettiğimiz öğretmenimize koridorda hızlı adımlarla yürürken birden durmasıyla arkadan tosladım.bide çarpmanın etkisiyle (göremediğim için tabi) napıyosun be dikkat etsene dedim...sonrasına 3 yıl boyunca bütünlemeden zor geçtim :D

• Beğen

pelın_

ay çok guldum ınan :)
buna benzer bu patlamada ben gecırdım
ılk tlf ozamnlar baya küçüktüm patronun ömer abı kulakları cınlasın yenı tlf almıs eskısını bana vermıstı ayy cnm ya:)
nese dur şaja takıyımda dolsun dedı takar takmz gümm dıye hatta pat cat dıye bı ses cıktı ben topuk tabı sonra ne gulmustuk
bıde dıyokı zaten senın yasın kçüktu boşver demsınmı ayy ne komıktıı

• Beğen
Aege

Aege

Üye
ben dün yaşadığım bir olayı anlatayım : kuzenim sevgilisiyle beraber bizim eve geliyordu pencereden onları gördüm.sonra kapı çaldı.kuzenimi görünce sordum o güzel kız yeni sevgilinmiydi dedim.birden kapının görmediğim tarafından kız çıktı.yerin dibine geçtim :D

• Beğen
Masha

Masha

Üye
:alkis

__xXx__

__xXx__

Üye
[sıze=3]

ay çok guldum ınan :)
buna benzer bu patlamada ben gecırdım
ılk tlf ozamnlar baya küçüktüm patronun ömer abı kulakları cınlasın yenı tlf almıs eskısını bana vermıstı ayy cnm ya:)
nese dur şaja takıyımda dolsun dedı takar takmz gümm dıye hatta pat cat dıye bı ses cıktı ben topuk tabı sonra ne gulmustuk
bıde dıyokı zaten senın yasın kçüktu boşver demsınmı ayy ne komıktıı
[/sıze]
:d:d:d

vapur dumanı

vapur dumanı

Üye
    Konu Sahibi
ben dün yaşadığım bir olayı anlatayım : kuzenim sevgilisiyle beraber bizim eve geliyordu pencereden onları gördüm.sonra kapı çaldı.kuzenimi görünce sordum o güzel kız yeni sevgilinmiydi dedim.birden kapının görmediğim tarafından kız çıktı.yerin dibine geçtim :D
kuzenini aradınmı konuşuyomu senle :D

__xXx__

__xXx__

Üye

:aha::kop::ağlarım::d: çok güldümm valla yaaa :)))allahta seni güldürsün...
Yanında nefes alırken bile dikkat ettiğimiz öğretmenimize koridorda hızlı adımlarla yürürken birden durmasıyla arkadan tosladım.bide çarpmanın etkisiyle (göremediğim için tabi) napıyosun be dikkat etsene dedim...sonrasına 3 yıl boyunca bütünlemeden zor geçtim :D
ben de lisedeyken arkadaşlar bana şaka yapmak için kapıyı üstüme kapatıp kolunu yukarı kaldırmışlardı hoca geldi kapıyı aç dedi durumu anlattım sonra biraz omuzla iri yarı adamsın açarsın dedi bende gaza geldim kapıya nasıl vurduğumu hatırlamıyorum ama yerinden sökmeyi başarmıştım

----------Eklendi @ 14:52:33 ---------- Yazıldı @ 14:51:24 ----------

müdür bana çok kızmıştı allahtan babam kapının masraflarını karşıladıda sonra aramız düzeldi müdürle

• Beğen
Tepkiler: SHS ve vapur dumanı

Üst Alt