Anlayan abiler bi bakarsanız ..

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi
Anlayan abiler bi bakarsanız ..
telefonumda bi kaç gündür bi sorun var bildirim ışıgı sorunu..mesajlarda cagrılarda yanıyor onda bi sıkıntı yok ancak iletim raporlarını acınca ben mesaj attıktan sonra mesaaj gelmedigi haldede yanıyor cok sinir bozucu sürekli mesaj geldi sanıp bakıyorum iletim raporlarını kapatınca bi sorun olmuyor ama bu sefer mesaj gittimi diye emin olamıyorum cok mesajlasan biriyim bu da sıkıntı oluyor birden oldu böyle bi sorun yoktu ve düzeltemiyorum annadaykende bi kere olmuştu formatla düzeltmiştim ama tekrar format atmak istemiyorum bi sürü uygulama hack falan var yardım ederseniz cok sevinirim

ZaZuM

ZaZuM

Üye
eğer mesajlarda telefon hafızasını kullanıyorsan sım kartında mesaj varsa sil genellikle ondan yapıyo

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi
sim mesajı yok zaten seçme sansıda yok mesaj hafızasını

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
yada belleyı yeniden yükle

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi
ya ona gerek yok soft format zaten çözecek işi ama şuan bi sürü program oyun var hack var ayar var bilmem ne daha öncede olmustu smdı bunların hepsiyle tekrar ugrasıp bi daha olursa kötü olur daha öncede oldu cunku bu

uğur e

uğur e

Üye
ilgnç.

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
arkadaşım birinden birini yapman gerekır raporları açarsan elbet yanıp sönecektır menu tuşu

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
ya ona gerek yok soft format zaten çözecek işi ama şuan bi sürü program oyun var hack var ayar var bilmem ne daha öncede olmustu smdı bunların hepsiyle tekrar ugrasıp bi daha olursa kötü olur daha öncede oldu cunku bu

Soft format at kardeşim.

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi
[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
sorunsuz olmasını istiyosan servise götur sıfırdan rom attır 1 saatte alırsın

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi
ya zaten sorun yok tek sorun bu dedigim format atmadan çözmek istiyorum format atınca zaten çözülecek servislik birşey yokki

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
ekran ışık kontroluyle alakalı uygulama varmı telınde

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi
sadece force kontrol var billiyosundur hani bluetooth sensör ekran ışıgı falan tek tıkla ayarlıyorsun widget olarak

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
onu yüklemeden öncede varmıydı bu sorunun

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi
vardı

_ardaa

_ardaa

Üye
Nimbuz yüklü mü telefonunda

_ardaa

_ardaa

Üye
Kaldır öyle dene bakalım

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi
nimbuzz hep vardı ama annada falanda kulanıyordum

_ardaa

_ardaa

Üye
Çözüm beğenmiyorsun ama kaldır dene işe yaramazsa tekrar kur zor bir şey olmasa gerek.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...