Animation menu v0.1 Kastor UI -N79, N81, N78, N85, 6220, N96

Sponsorlu Bağlantılar

silop_kms

silop_kms

Üye
eline sağlık paylaşım için teşekkürler...

Erman_

Erman_

Üye
E65 te denemeyin, olmuyor. Ben denedim, onca uğraş sonucu bi hüsran oldu benim için. Menüye girdiğinizde, menü kayboluyor. Allahtan task manager vardıda, uygulama yöneticisini açıp kaldırdım yüklediklerimi de format atmaktan kurtuldum.. Bu program, FP1 değil FP2 cihazlar için geçerlidir. Bilgilerinize.

cellchuck

cellchuck

Üye
teşekkürler paylaşımlarının devamını dilerim emeğine sağlık

jimilrose

jimilrose

Üye
kardeş iyi paylaşım olmuş ama ben animation menu yu tam anlamadım resim filan eklersen yararı dokunur

oguziverson

oguziverson

Üye
eyw

turkman50

turkman50

Üye
    Konu Sahibi

akcaf

Üye
güzel olmus..paylasım için tsk

wonderking

wonderking

Üye
guzelmıs

ferhat.gunes

ferhat.gunes

Üye
teşekkür ederim dostum eline saglık

cemilplt

Üye
canım kardeşim şifre istiyor?

gececi_4444

Üye
hemşerim dosyayı indirdim ama telefona yuklemeye çalıştığımda dosya bozuk diye yanıt veriyor acaba linktemi sorun var yoksa telefonmu çalıştırmılyor programı telefon N70

mhmtozturk

mhmtozturk

Üye
Olmadı bende :( herşeyi adım adım yaptım bütün hepsi çalışıyor seçiyorum animasyonu kapatıp açıyorum ama tık yok neden anlamdım.

AllaTurca

Üye
6220 Classic modeli destekleniyor mu bu uygulamalarda? :sn:

derbeder0307

Üye
Arkadaşlar ben N73 de denedim herşeyi harfiyen yaptım animation menü den animasyonu seçiyorum telefona reset atıyorum değişen bişey yok Benim anlamadığım uygulamaların hepsi yükleniyor hiçbir sorun yok neden calıştırmıyor Ne Eksiği Var ki n73ün???:(

aziza

Üye
eywallah kardeş on numara proğram

frestasta

frestasta

Üye
kardeş N79 için hack bulamadım 1aydır aramalarımla. bi link verirsen sevinirim

frestasta

frestasta

Üye
çok saol

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Bu programı dün yükledim ama birtürlü çalışmadı..gece birazdaha karıştırdım çalışmaya başladı.gayet hoş bir pro.umarım yeni efektler yapılır dahada güzel olur.ellerine ve emeğine sağlık..telefonum N78(hackli)versiyon30.011

emreakaydin

emreakaydin

Üye
ya telefon nasıl hacklenır yardım lutfenn...

--------------- Ekleme ---------------

bnm tel n81 8gb lutfennn

--------------- Ekleme ---------------

bnm tel n81 8gb lutfennn

Üst Alt