Androidden sıkıldım

• 19 Ağustos 2014
  • 2308 Okunma
  • 52 Cevap

1. Merhaba 3 yildir falan android kullaniyorum suanda nexus5 kullaniyorum ama artik cok bunaltti hic bi yenilik degisiklik yo ksadece aramak mesajlasmak pc yi acmadan nette gezmek ve fotograf icin kullaniyorum bi oneriniz tavsiyeniz varmi soyle yap diyeceginiz

Yazan: avast
    Nexus ile gönderdi
  2. Bende 1 senedir windowsphone kullanıyorum ne yapalım sen 3 sene dayanmışsın en azından :)

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

avast bunu beğendi.
  3. Telefonda başka ne yapacaksın :D
    Xda'dan çeşitli şeyler indir ne bileyim, root'luysa Xposed'larla görünüşler değiştir

4. Bir süre en basit telefonlardan kullan,bak bakalım nasılmış:)

iPhone ile gönderdi
  5. Root sorun degil zirt birt acip kapiyorun bootloaderi zaten :D[DOUBLEPOST=1408459945,1408459928][/DOUBLEPOST]
    Bence bu iyiydi :D

Nexus ile gönderdi
  6. android çok kasıyor desen anlarım da sıkılman çok ilginç :)
    çünkü en özgür işletim sistemi android. hiçbir şey yapmazsan farklı launcher uygulaması indir. telefon her hafta yenilenmiş olur.
    ama karar senin tabiki de. mutlaka değiştirecem dersen lumia deniyebilirsin. metal kasa lumia 925 güzel mesela veya 6"lik lumia 1320.

Mobil cihaz ile gönderdi
    avast bunu beğendi.
  7. Valla android cok kasmiyor :D tabi abdroid olarak gidip ace wonder vs kullandiysaniz bilmiyorum nexus5 yag gibi benim sorun performans degil :D yapacak sey bulamiyorum[DOUBLEPOST=1408464945,1408464903][/DOUBLEPOST]1320 almam su saatten sonra snapdragon 800 olmayan cihaz almam insallah :D

Nexus ile gönderdi
  8. SHS

SHS
    oyun oyna, yazmamışın oyun oynuyom diye, bi sürü oyun var yükle oyna sil :ehe

Mobil cihaz ile gönderdi
  9. telefonunnu bırakıp Nokia 3310 alabilrsin bence mantıklı taraz değişkiliği olur

10. performansından memnun isen kısa bir süre 2 hafta falan telefonu bir yere bırak farklı bir cihaz kullan ancak belirlediğin süreden önce sakın geçme böyle bir şey dene telefonu özle biraz, bunu dene olmazsa farklı bir android cihaz alabilirsin

11. Sen yada WP ye geç,bizde aksiyon hiiiç bitmiyor:)

4MaGuS bunu beğendi.
  12. her hafta salı günü güncelleme günleri gelmezse çarşamba akşamı sövme günleri perşembe isyanlar cuma günü taşçılar :)

13. Ama wp çok iyi ya,ben seviyorum:)

14. orası ayrı bende çok seviyorum aslında bilerek böyle bir sistem aldım her gün forumlarda dolaşmayı severim neyse adamın konuyu işgal ettik :)

Esendağlı bunu beğendi.
  15. ios deneyebilirsin o da bi değişilik olur

16. valla bilmiyorum nexus5 e temizinden 1020 verecek varsa :D ankarada :D

17. Bence iOS'a geç madem sıkıldın android'den.

Mobil cihaz ile gönderdi
  18. ios'a geçerse daha çok sıkılır :kıskıs: güzel sistem ios ama özgür değil biraz farklı gelir arkadaşa ama bilemiyorum nasıl olur :bilmm

bence android telefonuna windows yüklemeye çalış android bölümünde konusu vardı iyi uğraş olur :sirit:

Mobil cihaz ile gönderdi
    B.A.R.O.N bunu beğendi.
  19. Windows yukliycem diye yemeyim telefonu :D

Nexus ile gönderdi
  20. dert etme format atarsın flash atarsın taş atarsın laf atarsın :D atarsın birşeyler işte :sirit:

ben Nokia E7'ye yüklemiştim windows nostalji 3.1 versiyonunu 1ay gece gündüz uğraşmıştım ama sonra güm oldu ve Telefon açılmaz oldu onca dosya fotoğraf ve video birde oyunlarıma veda edip format attım açılmadı onun üzerine 15kez hard format attım öyle kendine geldi Telefon :sirit: ama android hiç kullanmadım bu vb işkencelere ne tepki verir Bilmiyorum :kıskıs:

Mobil cihaz ile gönderdi

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
19/12/2018 - 19:44