Öneri Androidden sıkıldım

Sponsorlu Bağlantılar

EmekHırsızı

EmekHırsızı

Üye
O zaman bolluktan sıkılıyordur :ehe

Nexus 5 gibi bir cihazdan iPhone5 e ben olsam geçmem en azından iOS'a geçmem çünkü kısıtlı bir işletim sistemi ve özelleştirme imkanı biraz kısıtlı. Arayüzden sıkıldıysa, launcher. Oda olmadı farklı custom romlar deneyebilir. Zaten insan sıkıldığı için değil ihtiyacı olduğu için yeni bir cihaz alır. Herşeyi deneyip de sıkıldıysan yapabilecek pek de bişey yok ben kaç senedir androiddeyim hiçbir cihazda "artık sıkıldım başka bi cihaza geceyim" demedim, kurdum s5 romunu keyfimi sürdüm mesela. Ama iPhone alsa bunlari da yapamayacak. O kadar rahatsız ediyorsa göm 5-6 tane 1gb lik oyun oyna hergün :)

0MG90

0MG90

Üye
iOS'ta Jailbreak diye bir şey var isterse görünüşünü değiştirir 2 dakikada bir nevi rom yüklemiş gibi

EmekHırsızı

EmekHırsızı

Üye
Jailbreak cihazı kastiriyor iPadime bi ara yüklemistim pek verim alamadim cihazdan belki yoktur şimdi o sorunlar şimdi tabi bilemem.

Ama en azından iOSta cihazı şekilden şekile sokmak mümkün değil :)

0MG90

0MG90

Üye
Jailbreak cihazı nasıl kastıracak anlamadım, yüklediğin tweakler en fazla 2mb falandır yani
ve mümkün, Apple forumlarını gezmeni öneririm

EmekHırsızı

EmekHırsızı

Üye
iOS'un android kadar özgür olmadığını anlamak için apple forumlarında gezmeye gerek yok. Garantiyi götürmeden neredeyse özelleştirme bile yapılmayan bir işletim sistemini Android'e ben olsam tercih etmem. Apple marka ürün kullanan arkadaşlarım kendi cihazım üzerinde yaptığım yasadış işlemleri görünce imrenerek bakıyorlar. Tabii ki de kişisel zevk. Ben olsam iOS'a geçmem ancak. Androidden sıkılan da dediğim şeyleri deneyerek daha çok keyif alabilirler. Zaten günün 24 saatinde de telefonla uğraşmayacağınıza göre üzerinde fazla durmaniza gerek yok :)

0MG90

0MG90

Üye
Aynen sen kullanmayabilirsin ama isteyen alıp kullanır, jb yapar, cihazın görünüşüyle oynar bu kadar basit ;)

EmekHırsızı

EmekHırsızı

Üye
Bu kadar basit bi yol ayrımı olduğu için kimse android mi ios mi diye kuşkuya kapılmayıp direk androide yönelecektir ;) Kullanan bilir zaten :oke:

PrisonerMacTavish

PrisonerMacTavish

Üye
Keşke android telefonum olsa da sıkılsam :D

• Beğen
Tepkiler: The Shadow ve EmekHırsızı
avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
simdi ustadım bana oytnadıgınız oyunları yollayında bari bişeyler deneyim dediginiz gibi :D

PriZm

PriZm

Üye
Miui v6 portu yada official romu çıkmasını bekle bence.

• Beğen
Tepkiler: avast ve The Shadow
PrisonerMacTavish

PrisonerMacTavish

Üye
Maxiplus 5 için port falan yok mu ya zte blade için çok güzel romlar var ama neden zte black ice için yok yardımcı olur musunuz ben de ROM yüklemek istiyorum 2 ay sonra elime geçecek android cihaz kısmetse :D

EmekHırsızı

EmekHırsızı

Üye
Maxiplus 5 için port falan yok mu ya zte blade için çok güzel romlar var ama neden zte black ice için yok yardımcı olur musunuz ben de ROM yüklemek istiyorum 2 ay sonra elime geçecek android cihaz kısmetse :D
Hangi romu istiyorsunuz? Developmenta baktinizmi hiç :D

PrisonerMacTavish

PrisonerMacTavish

Üye
Hangi romu istiyorsunuz? Developmenta baktinizmi hiç :D
Cynogenmod mu ne varmış pek hakim değilim konuya symbian adamı 2 ay önceden ROM aratmaya kalkıyor işte :eheYardımcı olun çok büyük sevap alırsınız:sos:gul: