Öneri Androidden sıkıldım

Sponsorlu Bağlantılar

avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
Androidden sıkıldım
Merhaba 3 yildir falan android kullaniyorum suanda nexus5 kullaniyorum ama artik cok bunaltti hic bi yenilik degisiklik yo ksadece aramak mesajlasmak pc yi acmadan nette gezmek ve fotograf icin kullaniyorum bi oneriniz tavsiyeniz varmi soyle yap diyeceginiz

Bruce Lee QQ

Bruce Lee QQ

Üye
Bende 1 senedir windowsphone kullanıyorum ne yapalım sen 3 sene dayanmışsın en azından :)

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

• Beğen
Tepkiler: avast
0MG90

0MG90

Üye
Telefonda başka ne yapacaksın :D
Xda'dan çeşitli şeyler indir ne bileyim, root'luysa Xposed'larla görünüşler değiştir

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Bir süre en basit telefonlardan kullan,bak bakalım nasılmış:)

Fenomenon

Fenomenon

Üye
android çok kasıyor desen anlarım da sıkılman çok ilginç :)
çünkü en özgür işletim sistemi android. hiçbir şey yapmazsan farklı launcher uygulaması indir. telefon her hafta yenilenmiş olur.
ama karar senin tabiki de. mutlaka değiştirecem dersen lumia deniyebilirsin. metal kasa lumia 925 güzel mesela veya 6"lik lumia 1320.

• Beğen
Tepkiler: avast
avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
android çok kasıyor desen anlarım da sıkılman çok ilginç :)
çünkü en özgür işletim sistemi android. hiçbir şey yapmazsan farklı launcher uygulaması indir. telefon her hafta yenilenmiş olur.
ama karar senin tabiki de. mutlaka değiştirecem dersen lumia deniyebilirsin. metal kasa lumia 925 güzel mesela veya 6"lik lumia 1320.
Valla android cok kasmiyor :D tabi abdroid olarak gidip ace wonder vs kullandiysaniz bilmiyorum nexus5 yag gibi benim sorun performans degil :D yapacak sey bulamiyorum1320 almam su saatten sonra snapdragon 800 olmayan cihaz almam insallah :D

SHS

SHS

Üye
oyun oyna, yazmamışın oyun oynuyom diye, bi sürü oyun var yükle oyna sil :ehe

YaşlıTaşCocuk54

YaşlıTaşCocuk54

Üye
telefonunnu bırakıp Nokia 3310 alabilrsin bence mantıklı taraz değişkiliği olur

4MaGuS

4MaGuS

Üye
performansından memnun isen kısa bir süre 2 hafta falan telefonu bir yere bırak farklı bir cihaz kullan ancak belirlediğin süreden önce sakın geçme böyle bir şey dene telefonu özle biraz, bunu dene olmazsa farklı bir android cihaz alabilirsin

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Sen yada WP ye geç,bizde aksiyon hiiiç bitmiyor:)

• Beğen
Tepkiler: 4MaGuS
4MaGuS

4MaGuS

Üye
  • Beğen
Tepkiler: nsren, Murat Alper, MaxipmaN ve 1 kişi daha
4MaGuS

4MaGuS

Üye
  • Beğen
Tepkiler: Esendağlı
maxirabit

maxirabit

Üye
ios deneyebilirsin o da bi değişilik olur

avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
valla bilmiyorum nexus5 e temizinden 1020 verecek varsa :D ankarada :D

___kaptan___

___kaptan___

Üye
Bence iOS'a geç madem sıkıldın android'den.
ios'a geçerse daha çok sıkılır :kıskıs: güzel sistem ios ama özgür değil biraz farklı gelir arkadaşa ama bilemiyorum nasıl olur :bilmm

bence android telefonuna windows yüklemeye çalış android bölümünde konusu vardı iyi uğraş olur :sirit:

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N
avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
Windows yukliycem diye yemeyim telefonu :D

___kaptan___

___kaptan___

Üye
Windows yukliycem diye yemeyim telefonu :D
dert etme format atarsın flash atarsın taş atarsın laf atarsın :D atarsın birşeyler işte :sirit:

ben Nokia E7'ye yüklemiştim windows nostalji 3.1 versiyonunu 1ay gece gündüz uğraşmıştım ama sonra güm oldu ve Telefon açılmaz oldu onca dosya fotoğraf ve video birde oyunlarıma veda edip format attım açılmadı onun üzerine 15kez hard format attım öyle kendine geldi Telefon :sirit: ama android hiç kullanmadım bu vb işkencelere ne tepki verir Bilmiyorum :kıskıs: