Android 4.0.4 Cyanogenmod 9 Rom (rc6 - 20.02.2013)

Sponsorlu Bağlantılar

niqyk

Üye
Orjinal rom için dosyaları dropbox üzerine yükledim.Birdaha silinmez.

- - - Eklendi - - -

cwm recovery açtıktan sonra mount and storages bölümüne gir.Orada format external_sdcard yazısına gel seç.İşlem bitince hafıza kartın formatlanmış olacak.
hocam her şeyi yaptım olmuyo pcden de formatladım cwm den de ancak olmuyo lütfen yardımcı olun.

- - - Eklendi - - -

sd card olmuyo lütfen yardımcı olun !....

ishak388

ishak388

Üye
Allah razi olsun gameloft oyunlarini açmiyordu saolasin onu çözücem şimdi konu çok yararli

rea_kod

Üye
verdiğin linklerde gags ve rom dosyaları 32 şer kb ve zip.md5 uzantılı. Bu dosyaları direk recovery moddan yukleyebilirim değil mi?

eren2934

eren2934

Üye

Komando252

Üye
radyoyu bulamadim verdiğiniz urlden silinmis galiba bana yardimci olurmusunuz

çakır95

Üye
ben bu romu yükleyeli baya oldu çokta beğendim ama dosya yöneticisinden apk dosyalarını gönderemiyorum 'hiçbir uygulama bu işlemi yapamaz' diye bi hata geliyo apk dosylarını göndermek için ne yapabilirim

akyıldız34

Üye
GEREKEN orjinal rom + root ları yükledm dowland modunda fakat telefonu recovery modda alamıorm bi kere aldım sans eseri daha tekrar alamıyorum rom yüklemek için ses açma +orta tuş + güç tuşuna basıyorum fakat telefon androit recovery modda da açılıo yani video fakan gösterildğinden çok farklı ses kısma + menü + güç e baslı tuutğumda isede dowland moduna alıyor bu konuda yardım edebilirmisiniz?

eren2934

eren2934

Üye
GEREKEN orjinal rom + root ları yükledm dowland modunda fakat telefonu recovery modda alamıorm bi kere aldım sans eseri daha tekrar alamıyorum rom yüklemek için ses açma +orta tuş + güç tuşuna basıyorum fakat telefon androit recovery modda da açılıo yani video fakan gösterildğinden çok farklı ses kısma + menü + güç e baslı tuutğumda isede dowland moduna alıyor bu konuda yardım edebilirmisiniz?

Cwm yukleyeceksiniz

warcont91

Üye
Konuda anlatılan adımları eksiksiz yaparak Cyanogenmod 'u sorunsuz kurdum. Aynı telefondan arkadasımda da var beraber kurduk. Arkadasımın telefonunda önemli derecede performan artısı oldu fakat benım telefonumda oyunlarda kasmalar devam ediyor. Sıkıntı ne olabilir ? ne yapmam gerekir ? Tesekkurler.

ecigs

Üye
arkadaşlar destek olalım samsung güncelleme çıkarsın

dj_korsan

Üye
arkadaslar bende root ve rom yaptım yukledım ve oldu ama android market yukledım acıyo kapanıyo hemen. diğer marketleri yükleyemedim zaten. Ben şimdi nasıl yüklücem bu google play ı yardımcı olur musunuz?

eren2934

eren2934

Üye
arkadaşlar destek olalım samsung güncelleme çıkarsın
doğru link verdim imza

mehmetkyr

Üye
merhaba arkadaşlar telefonumda cyanogenmod-9-rom-rc6- kurulu bu telefonu arkadaşıma vericem .
ve temiz halde vermek istiyorum temiz derken cyanogenmod-9-rom-rc6- u ilk kurduğum halde vermek istiyorum nasıl format atabılırım link veya adım adım anlatım varmı? çok acil yardım edin lütfen

eren2934

eren2934

Üye
merhaba arkadaşlar telefonumda cyanogenmod-9-rom-rc6- kurulu bu telefonu arkadaşıma vericem .
ve temiz halde vermek istiyorum temiz derken cyanogenmod-9-rom-rc6- u ilk kurduğum halde vermek istiyorum nasıl format atabılırım link veya adım adım anlatım varmı? çok acil yardım edin lütfen

Cwm yi ac wipe data yap tamam

DAN01

Üye
beyler ben google playdan hiç bişey indiremiyorum '...' bir hata nedeniyle indirilemedi(921) diyor sebebi ne , aynı zamanda apollo çalışıyor ama hiç bir şarkım gözükmüyor , mesajlarıda silemedim sil butonuna basıyorum ama silmiyor ??

tasmakas

Üye
kardeşim lütfen acilen yardım et galaxy w da android güncelliktim dosyaları harici hafıza kartına attım ve dosya seçme kısmında onları bulamadım telefonu kapattım ve artık açılmıyor samsung galaxy w yazısı geliyor ve hep reset atıyor ne yapacağımı bilmiyorum lütfen yardım et

degusadegusa

Üye
merhabalar hocam samsung bada 2.0 gt-s8600 telefonuma android uygulaması boot edilebilirmi androide çevirmek stiyorum çevirmemin sebebide skype yüklemesi içindir ilginize şimdiden teşekkürler..

eren2934

eren2934

Üye
merhabalar hocam samsung bada 2.0 gt-s8600 telefonuma android uygulaması boot edilebilirmi androide çevirmek stiyorum çevirmemin sebebide skype yüklemesi içindir ilginize şimdiden teşekkürler..

Cevrilmez

Üst Alt