Android 4.0.4 Cyanogenmod 9 Rom (rc6 - 20.02.2013)

Sponsorlu Bağlantılar

kubiilay

Üye
Beyler yeni rc8 iyi mi ? Yada en iyi cm 9 da hangisi ?

Ayrıca rc8 kullanırsak gapps nerden indiricez ?

blackcat67

blackcat67

Üye
beyler konuyla alakası yok ama samsung galaxy wonder için jelly bean güncellemesi almiyacak falan dedimi acaba ?

Dejavuex

Dejavuex

Üye
beyler konuyla alakası yok ama samsung galaxy wonder için jelly bean güncellemesi almiyacak falan dedimi acaba ?

bence almaz samsung çok uyanık davranıyor eğer güncelleme verirse yeni çıkardığı ace 2 nolcak ? veya çıkaracağı diğer telefon ? bence hiç bir şekilde almıcak 2.3.6 sürümünde kalıcak :/

legolag

Üye
Ben telefon elim 3:50 ye kadar yaptim ondan sonra dosyalari hafiza kartina attigimi hatirladim ve telefonun kendi hafizasina dosyalari atmak için rebootsystem deyip kapattim ve telefon daha açilmiyor lütfen yardimmmmmmmmmm

blackcat67

blackcat67

Üye
bence almaz samsung çok uyanık davranıyor eğer güncelleme verirse yeni çıkardığı ace 2 nolcak ? veya çıkaracağı diğer telefon ? bence hiç bir şekilde almıcak 2.3.6 sürümünde kalıcak :/

hayır vermek zorunda başka bir forumda okumuştum 18 ay içinde vermez zorundaymış yazılım güncellemesi yanlış hatırlamıyorsam

legolag

Üye
ben telefon elim 3:50 ye kadar yaptim ondan sonra dosyalari hafiza kartina attigimi hatirladim ve telefonun kendi hafizasina dosyalari atmak için rebootsystem deyip kapattim ve telefon daha açilmiyor lütfen yardimmmmmmmmmm

arkadaşlar lütfen yardim edinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

blackcat67

blackcat67

Üye
yeni cikan surumlerle android hatalari giderildigi icin oyle bir zorunlulugun olmasi normal bise samsung vermek zorunda madem vermeyecekti cihazi piyasaya niye surdu

legolag

Üye
ben telefonu elime aldim o ice cream rom için verdiğiniz dosyalari hafiza kartina attim videoyu izleyerek videonun 3:50 saniyesine kadar yaptim ve o dosyalari telefonun kendi hafizasina atacagimi anladim ve reboot system deyip kapattim şimdide açmaya çalisiyorum samsun galaxy wonder yazisi çikiyor 1-2 dk sonra bastan açiliyo yine ayni şeyler oluyor. Kisacasi telefon açilmiyor lütfen yardim eder misiniz ?

şimdiden teşekkürler...

legolag

Üye
Arkadaşlar ben dün rom attım ondan hızlanır umuduyla Temple Run OZ'yi yükledim bu oyun bile kasıyorsa rom ne önemi var ? Ayrıca Temple Run Brave'dede biraz kasıyor hele Vector'u hiç söylemiyomuyorum önceki haliyle şimdiki hali aynı sözde rom oldu.

fearlestorm

Üye
Ben Galaxy W telefonu rootlamadan önce cwm recovery kurdum , root için Ercan Bey'in anlatmış olduğu işlemleri yaptıgımda cwm recovery açılıyor nasıl root yapacağız ? Teşekkürler.

eren2934

eren2934

Üye
Ben Galaxy W telefonu rootlamadan önce cwm recovery kurdum , root için Ercan Bey'in anlatmış olduğu işlemleri yaptıgımda cwm recovery açılıyor nasıl root yapacağız ? Teşekkürler.

Mount /system yaparak

fearlestorm

Üye
Telefonu rootluyorum ancak açtığımda , superuser programı yok ve telefon rootsuz görünüyor...

Dejavuex

Dejavuex

Üye
yeni cikan surumlerle android hatalari giderildigi icin oyle bir zorunlulugun olmasi normal bise samsung vermek zorunda madem vermeyecekti cihazi piyasaya niye surdu

kaynak varsa buraya koyar mısın bizde yararlanalım.
Böyle bişey olacağına hala ihtmal vermiyorm şahsen ben samsung yine yaptı uyanıklılığını

Kerim.

Kerim.

Üye
Ya guncelleme falan yok bosuna umutlanmayin.

blackcat67

blackcat67

Üye
şimdi arco bi romdaki sorunları çözmeden kendine yeni bir iş çıkarıyor

spazmol

spazmol

Üye
amacı ne bu adamın arkadaş bir yıl oldu nerdeyse

Üst Alt