Android 4.0.4 Cyanogenmod 9 Rom (rc6 - 20.02.2013)

Sponsorlu Bağlantılar

savrak3175

Üye
arkdaşlar bu sitede yapamayalnlar bu site onenerımm gayet olumlu sonuc aldım g

- - - Eklendi - - -

Arkadaşlar bu siteede çozum almayanlar ıcın bu siteyı onerrim siteler aynı ama ıletisim kolay

- - - Eklendi - - -

Arkadaşlar bu siteede çozum almayanlar ıcın bu siteyı onerrim siteler aynı ama ıletisim kolay

- - - Eklendi - - -

- - - Eklendi - - -

- - - Eklendi - - -

- - - Eklendi - - -

Arkadaşlar bu siteede çozum almayanlar ıcın bu siteyı onerrim siteler aynı ama ıletisim kolay ılletisim kısmdan ıletisime gecebilrisniz

- - - Eklendi - - -

Arkadaşlar bu siteede çozum almayanlar ıcın bu siteyı onerrim siteler aynı ama ıletisim kolay ılletisim kısmdan ıletisime gecebilrisniz

- - - Eklendi - - -

savrak3175

Üye
BEYKER YAPAMAYANLAR TELEFONU BOZULANLAR BURDAKI ARKDAŞLAR YARIDIM DA BLUNUOR BNDE COZUM YOK SANIODUM YANLIS BIR HATA YAPTIM İLGİLEN DILER DUZEELTILER BİLGİLENDİRDİLER

- - - Eklendi - - -

BEYKER YAPAMAYANLAR TELEFONU BOZULANLAR BURDAKI ARKDAŞLAR YARIDIM DA BLUNUOR BNDE COZUM YOK SANIODUM YANLIS BIR HATA YAPTIM İLGİLEN DILER DUZEELTILER BİLGİLENDİRDİLER

mehmetkyr

Üye
arkadaşlar merhaba cyanogenmod-9 modu aylardır kullanıyorum sıkıntı yok ama bugun bişey dikkatimi çekti bluetoohtla resim alamadım hata verdi ? sonra arkadasımın resmını çektim sonrada efekt yaptım kaydet dedigimde kayıt etmedi hafıza dolu diyor ama sınırsız resim video cekıyor karttımda boş nedir sizce sıkıntı? nasıl duzelte bılırım

murat5889

Üye
google haritalar icin biryardimda bulunabilirmisiniz sadik bey... Cok lazim oluyor...

mehmetkyr

Üye
arkadaşlar merhaba cyanogenmod-9 modu aylardır kullanıyorum sıkıntı yok ama bugun bişey dikkatimi çekti bluetoohtla resim alamadım hata verdi ? sonra arkadasımın resmını çektim sonrada efekt yaptım kaydet dedigimde kayıt etmedi hafıza dolu diyor ama sınırsız resim video cekıyor karttımda boş nedir sizce sıkıntı? nasıl duzelte bılırım
arkadaşlar bi yardım edın lütfen

-Emre

-Emre

Üye
arkadaşlar bi yardım edın lütfen

Thumbnails sorunu büyük ihtimalle forumda çözümü var =) ayrıca cozdugu için nawy e Teşekkürler :)
http://www.maxicep.com/android-genel/dcim-thumbnails-klasorunuz-asiri-yer-mi-kapliyor-cozum-iceride-744615.html

mehmetkyr

Üye
merhaba arkadaşlar dün akşam telefonumu fabrika ayarlarına aldım sonra daha onceden aldığım rehber yedegimi telefona yükledim.
hersey guzel 1saat sonra felan rehber otomatik silindi.. tekrar yukledım rehberi ama sabah kalktıgımda rehber gene sılınmıstı? hiçbir numara yoktu neden olur sizce dostlar

serkankrk827

Üye
Öncelikle İyi forumlar yeni katıldım aranıza 24.04.2013 te Romu kurdum gayet stabil çalışıyor fakat şimdiye kadar olmayan birşey oldu telefonu akşam şarja bıraktım sabah elime aldığımda aşırı derecede ısınmısştı orjinal romu kuruluyken oyunlarda internette gezerken vs böyle bir sorunum yoktu çözümü veya nedeni nedir?

Şimdiden cevaplarınız için Teşekkürler.

reiding

Üye
kardeş android market yok nasıl yüklücem.

cabır

Üye
gapps i yukledin mi

bycoo32

bycoo32

Üye
teşekkürler

reiding

Üye
yardımcı olucak kimse yok mu android market diyorum....

ali54st

Üye
ilk önce merhaba bnm telefonumda wonder bazı oyunlarda kasması ve ısınamsından sıkıldım ve rom atamya karar verdim şuana kadar hiç rom atmadım direk kendi işletim sisitemini üzerine bunu yükleyebilrimyim bide oyunlşarda kasma olmaz demi birde telefonum yeni bişi olmaz demi yani olma ihtimali varmı kamera bnm için önemli değil yardımlarınızı bkliyorum lütfen yardım edin

reiding

Üye
teşekürler halletim. emeyine sağlık...

- - - Eklendi - - -

samsung kiese bağlanmıyor bunun bir yöntemi varmı?

çakır95

Üye
kardeş vallahi çok güzel bişey bu ilk defa rom yapıyorum ve güzelce yaptım sağolasın asphalt 7 bile kasmıyo Allah snden razı olsun :D

Enrichment Chamber

Enrichment Chamber

Üye
kardeş vallahi çok güzel bişey bu ilk defa rom yapıyorumHi ve güzelce yaptım sağolasın asphalt 7 bile kasmıyo Allah snden razı olsun :D
Hiç mi kasmıyor? Kasmıyorsa ben de yükleyeceğim de.

spazmol

spazmol

Üye
rc8 için tavsiye edebileceğiniz karnel var mı arkadaşlar rom tek başına kaldırmıyor oyunları :)

ali54st

Üye
bunu yükleyince telefona bısı olurmu bide garanti dışına çıkarmı

Üst Alt