Android 4.0.4 Cyanogenmod 9 Rom (rc6 - 20.02.2013)

Sponsorlu Bağlantılar

mehmetovskiii

Üye
s.a ben yükledim ama telefonu pcye bağlayınca dosyalar gözükmüor yardım eder misiniz ? teşekkürler

ishak388

ishak388

Üye
:tşk: SORUNSUZ SANKİ SAMSUNG YAPMIŞ :))

- - - Eklendi - - -

Baştan Odin ile Stock Rom Atıp Sonra CWM kurup İşlemlerin tüm adımlarını doğru yaparsanız hiç bir sorun yok

ali5106

Üye
ben türkiyeye yeni geldim telefonu IMEI dediştirdim ama telefon eski orjinal haline döndü tekrar rom atsam IMEI değişir mi yoksa değiştirdiğim IMEI kalır mı? şimdiden teşekkürler... :tşk:

mehmetkyr

Üye
merhaba arkadaşlar telefonumu orjinal haline nasıl getire bilirim gerek li herşeyin programları ve anlatımı varmı?

- - - Eklendi - - -

up
birde orjinal cyanogenmod a nasıl fabrika reseti atabilirim ayarları adım adım yazarmısınız wipe data modelini istiyorum

mehmetkyr

Üye
ben türkiyeye yeni geldim telefonu IMEI dediştirdim ama telefon eski orjinal haline döndü tekrar rom atsam IMEI değişir mi yoksa değiştirdiğim IMEI kalır mı? şimdiden teşekkürler... :tşk:

up......

hknyns

Üye
modu yükledim.hatta çokta beğendim fakat 3g ile arama yapamiyorum.bu programda 3g ile görüntülü görüşme yapmanin bir yolu var mi?

burak_102

burak_102

Üye
modu yükledim.hatta çokta beğendim fakat 3g ile arama yapamiyorum.bu programda 3g ile görüntülü görüşme yapmanin bir yolu var mi?

arkadaşım cm lerim hiçbirinde görüntülü arama yapamazsın

ali54st

Üye
görüntü olarak güzel performans olarakta güzel ama şarjı çok yiyo 1 gün dayanmıyo bnmi yanlış yaptım herkestemi öyle bilgi verseniz bide gta 3 ü yükledğimde oyun 40 50 sn sonrra takılıyo bataryayı çıkarınca ancak çıkabiliyoruz bunu bi çözümü varmı teşkkürler

deadhero

Üye
Bu rc6 bunu kurmayın final çıktı konu güncel deil.

basaran9

Üye
mrhaba arkadaşlar ben telefonuma bu sürümü kurdum fakat telefon kendiliğinden kapanıyo. Sorun ne olabilir sizce yardımcı olursanız sevinirim :)

steelstil

steelstil

Üye
Abi çok net vermissin olayi ellerine sağlik... Ama telefoncu arkadaşlarida fazla üzme sonuçta ekmek parasi

Mycreed

Üye
Merhaba kardeşim. Kurulumu yaptım bi sorun yok ama rehberdekiler silinmiş backup da yapmıştım uygulamarda gitmiş rehber önemliydi ya onu nasıl halledebiliriz ve konu için çok teşekkürler eline sağlık

NovaTR14

NovaTR14

Üye
Merhaba kardeşim. Kurulumu yaptım bi sorun yok ama rehberdekiler silinmiş backup da yapmıştım uygulamarda gitmiş rehber önemliydi ya onu nasıl halledebiliriz ve konu için çok teşekkürler eline sağlık
Tüm Rehber sim karttamıydı ?

kewe aloman

Üye
süper olmuş
eline sağlık

andreo

andreo

Üye
telefona bu sabah kurdum şuan herşey yolunda sadece launcher braz sade olmus buzz launcher var onu yukledım... ama hız mukemmel inş ilerleyen zamanlarda sıkıntı cıkarmaz yukleyecekler vıdeoyu ıyıce anlayın ondan sonra yapın....

dip not : dun aksam telefoncuları tek tek gezdım anlasamadık fıyatta s3 alacaktım ıyıkı almamısım
gerek kalmadı :)

compnaion

Üye
xda da final sürümü olduğu halde burda rc 6 yayınlanmış en son.Yayın mı durdu yoksa final sürümü rc 6dan kötümü?

NovaTR14

NovaTR14

Üye
Konu sahibi ilgilenmiyor kardeş :D

hsylemezz

Üye
Kardesim odin ile cwm 6.0.1.0 yüklerken download modunda 20 dkdir hiç bişi olmuyr usbyi filan ceksem sorun olurmu

NidderuN

NidderuN

Üye
Acaba T9 kullanamıyor muyuz bu modda, ben yaptım ama bir türlü T9 yapmayı bulamıyorum birde 3x4 tuşları kullanmak istiyorum ama o da yok bunun yerine ekran klavyesi var ki hiç sevmediğim şey.

Üst Alt