Acilll....[lg resmi ics 4.0.4 beta][optimus black p970]___ kurdum şarz sorunu var...!!!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

birolkoz

Üye
    Konu Sahibi
Acilll....[lg resmi ics 4.0.4 beta][optimus black p970]___ kurdum şarz sorunu var...!!!
ICS 4.0.4 BETA versiyonunu büyük bir hevesle cihazıma LG P970 kurdum... Gayet stabil bir çalışma ve görsel olarak cezbediciydi fakat taki şarz cihazını telefona takana kadar... İlk uyarı "Düşük Sıcaklık! Batarya şarz edilemiyor" oldu biraz bekledim şarz simgesi ileri geri yapıyor ama telefon şarz almıyordu. Sonra usb den denedim bağladım şarz oluyr dedi ama yavaş şarz dedi... ii dedim bekledim sonra baktımki şarz dolacağına düşmeye devam ediyor... Ayarlardan güç seçeneklerine girdim "AC ŞARZ OLMUYOR" Diyordu sonra bataryayı ısıtıp tekrar denedim şarz almaya başladı.... Bu sorun kurulumdanmı kaynaklandı diye düşünürken tekrar tekrar farklı metodlarda kurdum "smartflashtool" "clockword" vs... dendim hepsini ama aynı sorun... acaba cihazda teknik sorumu odlu dedim eski sürüme v20o 2,3,4 döndüm... baktım herşey normal bir sıkıntı yok... Bu sorunun nedeni ne olabilr.. cevap verebilcek biri yardımcı olabilcek biri varmı.. Bence yazılımdan kaynaklanıyor.... DİKKATİMİ CEKEN BİRŞEY DAHA SÖYLMEK İSTİYORUM... ESKİ SÜRÜMDE ŞARZ CİHAZINI TELEFONA TAKIP BATARYAYI SÖKEBİLİYODUM TELEFONU BATARYASIZ KULLANABİLİYODUM... AMA son sürümde bu özellik yok bataryayı çıkarıınca telefon kapanıyor.. Çözüm ne olabilir ????

assault79

assault79

Üye
telefonun rootlumu kernel yükledimmi

birolkoz

Üye
    Konu Sahibi
rootlu cihaz zten şuan eski sürüme döndüm.. kernel yükledinmi derken biraz daha açabilrmisin ???? kernel nedir farketmedn kurdummu kurmadınmı okdar çok ayrntı varki bilgi sahibi olalım..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt