7 Senelik Kungfu Bilip Kavgada Hiç Bir Şey Yapamamak.

Sponsorlu Bağlantılar

kartal835

kartal835

Üye
Ilkokulda misin? 2 kisiye 3 kisiye tek dalmak her babayigidin harci degil :) kavgada kungfu falan dinlenmez direk kafa goz girisilir. Bende 4 senedit taekwando biliyorum ama kavgada hic bir zaman taekwando kullanamadim, kullanamayacagimda, cunku kavgada kural olmaz. Bu sporlarin yardimci olacagi tek sey hiz ve guc kazanmak konusunda yardimci olmaktir
SEN TEKVANDO UYGULA SOKAKTA YERLER SENİ :d

MaxiHan

MaxiHan

Üye
saniyorum yazdigim mesaji okumadinki sokakta taekwando uygula yerler seni diyorsun.

BelaMonte

BelaMonte

Üye
    Konu Sahibi
doğru diyorsun, zaten okul ortamında milletin içinde ''hayyaaaaa huuu!!'' diye bağırıp kung fu yaptığını düşünsene :D

kartal835

kartal835

Üye
hay huyy demeden yap :D zaten garib gorunuyorsun

kartal835

kartal835

Üye
aynen belli etmemeye çalışacaksın zaten :D düşünsene ip man okulda! :DSAD:
BİZ sen le super anlaşıyoruz :D video vardı onu bulsaydım verecektım lınkını aynı boylle yapıcazsın
aynen belli etmemeye çalışacaksın zaten :D düşünsene ip man okulda! :DSAD:
buuuuuuuuuuuuuuuulllllllllllldum
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
izle super
BİZ sen le super anlaşıyoruz :D video vardı onu bulsaydım verecektım lınkını aynı boylle yapıcazsın
izle super
35 sanıyedekı harektetı yapcıcaksın duur

BelaMonte

BelaMonte

Üye
    Konu Sahibi
izle super
35 sanıyedekı harektetı yapcıcaksın duur
offfffffffffffffff fenaaa... işte bu hareketleri şakasına yaparım şakalaştığımda ama gerçektede yapsam manyak olur. aradığım şey buydu iyiki paylaştın gerçekten :good:

kartal835

kartal835

Üye
https://www.maxicep.com/forum/konu/wing-chuna-laf-yok-gencler.846411/
konuya burdan devam edelimm
offfffffffffffffff fenaaa... işte bu hareketleri şakasına yaparım şakalaştığımda ama gerçektede yapsam manyak olur. aradığım şey buydu iyiki paylaştın gerçekten :good:
ben bunu aradım adını unuttum cemil uylukçu

NervousFCK

NervousFCK

Üye
Aynı arkadaşım gibi oda Sayokan biliyor ama dövüşmeye gelince nefes nefese kalığ ağlıyor.

• Beğen
Tepkiler: mesutgaga
NervousFCK

NervousFCK

Üye
@mesutgaga Aynen :muha:

kartal835

kartal835

Üye
Mesu gaga vıdeoyu gorunce cevap yok :D

Bilişim Profesörü

Bilişim Profesörü

Üye
Hah. İşte aynı şeyleri yaşıyoruz. Bence sabırdan o bir de korkudan.Korkudan demem karşındakine bir şey olacak diye korkuyorsun,sonra mevzu büyüyecek falan filan.Sabırdan dememin sebebi de çok sabırlı olabilirsin.Kolay kolay sinirlenmiyor olabilirsin.Çünkü insan sinirlenince gerçek anlamıyla dövüşebilir.Ama demek benim gibi bu duyguyu yaşayanlarda varmış.Kötü bir duygy ama ya lafı yiyosun kalıyosun.Bir şey de yapamıyon kalayon öyle bön bön bakıyon.Dediğin gibi küçüklerde de aynı durum söz konusu :oke:

BelaMonte

BelaMonte

Üye
    Konu Sahibi
Hah. İşte aynı şeyleri yaşıyoruz. Bence sabırdan o bir de korkudan.Korkudan demem karşındakine bir şey olacak diye korkuyorsun,sonra mevzu büyüyecek falan filan.Sabırdan dememin sebebi de çok sabırlı olabilirsin.Kolay kolay sinirlenmiyor olabilirsin.Çünkü insan sinirlenince gerçek anlamıyla dövüşebilir.Ama demek benim gibi bu duyguyu yaşayanlarda varmış.Kötü bir duygy ama ya lafı yiyosun kalıyosun.Bir şey de yapamıyon kalayon öyle bön bön bakıyon.Dediğin gibi küçüklerde de aynı durum söz konusu :oke:
aynen dediğin gibi işte . Birşey olur diye şakadan vurmuyorum, zaten ben kolay kolay sinirlenmiyorum çok sakin bir insanım. Yani birin tüm aileme küfür etse yine sinirlenmem. Kafama vursa biri sinirlenirim ama şakasına vurursa benimde şakasına burmam gerekir o t
yüzden vuramam. Hep şaka niyetine vurduğum insanlarla kavga etmek üzere oluyorum. Birde kavgada karşımdakinde suç yoksa kavga etmem. Ama çok sinirlendiğim zaçman evet en son çok sinirlendiğim zaman fülüt len çocuğun sırtıma sırtına vurmuştum. Kırbaç izleri vardı :ehe ama işte bunun gibi sorunlar olmasa birde

mesutgaga

mesutgaga

Üye
madem sabırlı sakin insanlarsınız bende öyleyim.kavga meselesini fazla büyütmeyin.biri ananıza dahi küfür etse yinede bırakın kendi çöplügünde ötsün.taki size vurana dek dövüş felan etmeyin.kungfu antrenörüm bana bunu ögretti :D

oznkrts

oznkrts

Üye
Bence bunun sebebi egzersizlik yani arkadaşlarınla oynadıgın oyun veya televizyonda izledigin şeyler degil o spor için gerekli egzersizler en basitinden bi örnek veriyim gitara yeni başlayan bi ögrenci notaları perdeleri ezbere bilmesine ragmen çalamamaz genelde hepsi elinin sanki kendi eli olmadıgını hareket ettirecegi veya basıcagı perdeyi bilip görüp basamadıgını söyler ama bunu çözmek için gitar çalmazlar onun yerine 1 2 3 4 1 4 2 3 gibi anlamsız egzersizler yapıp önce parmaklarını açarsın sendeki durumda hemen hemen böyle yani yapıcagın hareketi çok iyi bilebilirsin ama vicudun o hareket için hazır degil

Üst Alt