7 Senelik Kungfu Bilip Kavgada Hiç Bir Şey Yapamamak.

Sponsorlu Bağlantılar

BelaMonte

BelaMonte

Üye
    Konu Sahibi
O zaman alacaksın bir kum çuvalı evine bi yere asacaksın kendi kendine çalışırsın en azından.
her gün bu tip şeylere çalışıyorum zaten. Ama bilmiyorum olmuyor yani error gitmiyor:S

BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
her gün bu tip şeylere çalışıyorum zaten. Ama bilmiyorum olmuyor yani error gitmiyor:S

ne cins hatadır bu herşeye ters tepki veriyor.
basacaksın hard formatı, bak bir daha error veriyor mu :ehe

• Beğen
Tepkiler: Hıqh_VoLTaqe27 ve .caner.
kartal835

kartal835

Üye
Adı ne ?dövus sporunun

.caner.

.caner.

Üye
Aynada kendinle dövüş ?
Not:Kavga sevmem.
Dipnot: Kavgada dayak yemem.
Yerin dibi not: karşıma çıkmayın affetmem. ( 1.85 boy 80 kilo basketbolcu kasları ) :ehe

• Beğen
Tepkiler: LimePie, Hıqh_VoLTaqe27, GDDR5 ve 1 kişi daha
BelaMonte

BelaMonte

Üye
    Konu Sahibi
ne cins hatadır bu herşeye ters tepki veriyor.
basacaksın hard formatı, bak bir daha error veriyor mu :ehe
aslında beynime format atsam olur mu? :ehe

ben normalde pek şakalaşan biri değilim hani diyelim arkadaşım geldi şakadan bana vurdu ama ben vurmam yani vurursam sert vururum gerçeğe dönüşür. Sadece vururken elini tutarım hızlıca vuramaz, bellide vuruşlarını birinin üzerinde denemediğim için elim ayağım kilitlenip error veriyordur. Çünkü aslında ben arkadaşla kavga etmedim bak olay böyle, ben eski arkadaşımın sınıfına girdim oda beyler karambool diye bağırdı bende dedim olum git diye bana vurmaya başladı ben engelledim filan biliyorsunuzdur karambolun ne olduğunu kafama vurmaya başladı bende dediğim gibi şakadan vuramıyorum geldimyuzune vurdum burnuna gelmiş haberim yok bana gerçekten vurmaya başladı benim işte gerçek olduğunu anladığım an bian sanki ruyadaymışım gibi oldum kilitlendim elim ayağım error verdi bana vuracağını 5 saniye önce bildiğim halde çekilemedim. Bide gülüyordu bellide şaka yapıyordur diye düşündüm yani vursaydım gerçeğe donuşurdu diye. Hiç bir zaman kavgayı ben başlatmam çünkü. Sordum ona olum ciddimisin diye bana sende burnuma vurdun dedi orda bitti ama gerçek bile deseydi o error yüzünden bişey yapamazdım. Ama şuanki gibi bilinçli olsam çok şey yapardım. Neden böyle oluyorki :S
Adı ne ?dövus sporunun
kung fu?

kartal835

kartal835

Üye
Ne turden ben wing chun calıstım

marist

marist

Üye
Büyü mü yapılmış acaba :hmmm

Hıqh_VoLTaqe27

Hıqh_VoLTaqe27

Üye
ilginç :hmmm

kartal835

kartal835

Üye
wing chun calısmıssın kımseyı dovemıyorsun zate 7 sene wıng chun calıstıysa refleks olur zaten kısıyı ısteyere dovemezsın otomatık doverdın

BelaMonte

BelaMonte

Üye
    Konu Sahibi
wing chun calısmıssın kımseyı dovemıyorsun zate 7 sene wıng chun calıstıysa refleks olur zaten kısıyı ısteyere dovemezsın otomatık doverdın
tamam şakasına olan yani gerçek olmayan yumruklarda yada tokatlarda vs zaten otomatik durduruyorum. Bendeki heyecanlanma ve titreme karşımdakindede olsa benim için daha kolay olur rahat döverim ama bilmiyorum kilitleniyorum. Daha önce araştığımda benim gibi aynı olan biri sormuş ona panik atak olabilirsin filan demişlerdi ama panik atakda aksine daha fazla vurmazmı sın

Invoke

Invoke

Üye
@sasasa71 Bir bilene danış hacı. Bir dövüş mekanına git artık hangisini tercih edersen, hocaya de: Biliyom ama mal gibi kalıyom de, o da sana ne düşünmen gerektiğini napman gerektiğini söylesin. Olmadı, psikologa git, paran varsa ya da boşver, düşünme bunu, zamanla açılırsın. :ehe

BelaMonte

BelaMonte

Üye
    Konu Sahibi
@sasasa71 Bir bilene danış hacı. Bir dövüş mekanına git artık hangisini tercih edersen, hocaya de: Biliyom ama mal gibi kalıyom de, o da sana ne düşünmen gerektiğini napman gerektiğini söylesin. Olmadı, psikologa git, paran varsa ya da boşver, düşünme bunu, zamanla açılırsın. :ehe
bakalım dediğinizi yaparım teşekkür ederim.

mesutgaga

mesutgaga

Üye
işte benim olayım bu, 7 senelik kung fu ya gitmedim ama biliyorum. Hatta kungfu bilen Bi arkadaşımda atışıyorum Bruce Lee gibi cekicen gibi, ama gerçek kavga gelince Bi heyecan basıyor, Bi tarifsiz bir şey oluyor sanki rüyadaymışım gibi oluyor kolumu hareket ettiremiyorum, yani şaka olsaydı şakalaşsaydık ağzını burnunu kırardım ama gerçek kavgada yapamıyorum. Çocuk bana tekme atıyor atacağını 5 saniye önceden bilmeme rağmen çekilemiyorum sanki ruhum bedenden çıkmış hiç bir yerimi oynatamıyorum. Bir kez dayak yemiştim o kadar. Cekicen i filan izlemişsinizdir hıp hızlı dövüşüyor ya bende işte arkadaşla şakasına kavga ettiğimizde öyle dovusuyorum arkadaşta kungfu bildiği için süper oluyor ama gerçek kavgada yok arkadaş kolumu kımıldatamıyorum ne yapmam lazım ? Dayak yemen lazım demeyin alakası yok, birde korkudan demeyin kendimden küçük biri olsa bile aynı durum oluyor.
kungfu beş senedir benim hayatımın içerisinde ve bayağı uzmanlaştım bu dediklerin kavgada banada oluyor ama ben bu heyecanımı yenebiliyorum.ki şamar tekmeyle çene kırmışlıgım var :D:D
ama bu heycanın içinde yaşayıp kendine atak yapman gerektigi mecburiyetini hissettirebilirsen ben seninde karşılık verebilecegine inanıyorum.şuna inan : o sana vuruyorsa sende atak yapmaya mecbursun

BelaMonte

BelaMonte

Üye
    Konu Sahibi
kungfu beş senedir benim hayatımın içerisinde ve bayağı uzmanlaştım bu dediklerin kavgada banada oluyor ama ben bu heyecanımı yenebiliyorum.ki şamar tekmeyle çene kırmışlıgım var :D:D
ama bu heycanın içinde yaşayıp kendine atak yapman gerektigi mecburiyetini hissettirebilirsen ben seninde karşılık verebilecegine inanıyorum.şuna inan : o sana vuruyorsa sende atak yapmaya mecbursun
doğru söylüyorsun kendime bir takım telkinler vermek zorundayım. Başka çözümü yok. İş kafada bittiyor demekki başka yolu yok.

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
ah ah ah birden tekvando günlerim geldi aklıma ne dayaklar yediğimi ve nice müsabakalarda dayak attığımı hatırlıyorum şimdi yaaa :agla2::box

fuatyıldırım

Üye
sana iki tane patlatsam varya kendine gelirsin
cesaret meselesi bu durum başka bir açıklaması olacağını düşünmüyorum
şöyle düşün evinde çok rahatsın yaramazsın özgürsün seni susturabilene aşk olsunsun misafirliğe gidince yerinden kalkmayan bir şey sorulmadan cevap vermeyen mahcup utangaç tavırları olan efendimi efendi bir çocuksun kavgada böyle çekiniyorsun birazda korkuyorsun hepsi bu

BelaMonte

BelaMonte

Üye
    Konu Sahibi
sana iki tane patlatsam varya kendine gelirsin
cesaret meselesi bu durum başka bir açıklaması olacağını düşünmüyorum
şöyle düşün evinde çok rahatsın yaramazsın özgürsün seni susturabilene aşk olsunsun misafirliğe gidince yerinden kalkmayan bir şey sorulmadan cevap vermeyen mahcup utangaç tavırları olan efendimi efendi bir çocuksun kavgada böyle çekiniyorsun birazda korkuyorsun hepsi bu
cesaret ve korku diyorsun, şimdi şöyle şakasına olsa birinin yüzünü yumruklarım. Hani ciddi ciddi vururum. Ama gerçek olduğu zaman olmuyor nedenini bilmiyorum. Hadi korksam yada cesaret edemesem tamam. İki hisside biliyorum. Korktuğumdan da değil, yumruk atmak, savunmak öldürmek istiyorum ama istem dışı hareket ediyorum error gibi. Bu his birazcık etrafımdaki insanlara rezil olma korkusu gibi bir şey. Ya dayak yersem millete rezil olursam filan. Ama karşımdaki kişiyle şakalaşsam şaka olduğu zaman dovebileceğimden adım gibi eminim .

Invoke

Invoke

Üye
ne rezil olacan, en kötü dayak yersin. Aa dayak yemiş derler ya da kızlar "ayyy canımm kıyamam" derler, yaralarına pansuman yapar :kro2:

Üst Alt