7 Senelik Kungfu Bilip Kavgada Hiç Bir Şey Yapamamak.

Sponsorlu Bağlantılar

BelaMonte

BelaMonte

Üye
    Konu Sahibi
ne rezil olacan, en kötü dayak yersin. Aa dayak yemiş derler ya da kızlar "ayyy canımm kıyamam" derler, yaralarına pansuman yapar :kro2:
sınıfı bırak okul Full erkek. Bende nedenini anlamadım işte :D
ne rezil olacan, en kötü dayak yersin. Aa dayak yemiş derler ya da kızlar "ayyy canımm kıyamam" derler, yaralarına pansuman yapar :kro2:
sınıfı bırak okul Full erkek. Bende nedenini anlamadım işte :D

Invoke

Invoke

Üye
full yazılıyor artık ya.anaa otomatik ayırdı. :DNe olacak ya, boşver ergenler en kötü dalga geçerler, kendilerine baksınlar. Milleti takma.

• Beğen
Tepkiler: .caner.
BelaMonte

BelaMonte

Üye
    Konu Sahibi
fu ll yazılıyor artık ya.anaa otomatik ayırdı. :DNe olacak ya, boşver ergenler en kötü dalga geçerler, kendilerine baksınlar. Milleti takma.
evet öyle yapmaya çalışıyorum. 15 tatile kung fu ya gideceğim. Orada hocaya sorarım. Ama ondan once kendim çözümler bulmam gerek..

kartal835

kartal835

Üye
Niye titriyorsun öğrenmıssın reflekssıne gırmıs bu bır vahset sporu karsısındakı kısıye zıncır yumruk atacaksın sanıye 3 4 yumruk atabılıyorsundur sadece zıncır yumruk DUSUN !Arkadaslar wingchun oyle spor degıl vahset teknıgıdır turnuvalara gıremezsın spor olarak sayılmaz dovus turnuvalarına gıremıyorssun

mesutgaga

mesutgaga

Üye
Niye titriyorsun öğrenmıssın reflekssıne gırmıs bu bır vahset sporu karsısındakı kısıye zıncır yumruk atacaksın sanıye 3 4 yumruk atabılıyorsundur sadece zıncır yumruk DUSUN !Arkadaslar wingchun oyle spor degıl vahset teknıgıdır turnuvalara gıremezsın spor olarak sayılmaz dovus turnuvalarına gıremıyorssun
çünkü karşıdaki herifi gözünde büyütüyor.

BelaMonte

BelaMonte

Üye
    Konu Sahibi
o zaman kavgaya gireceğim zaman kendimi bir canavar gibi dunşunmem lazım. Karşımdakini etkisiz hale getirecek kadar dövmem lazım. Şuan böyle düşünüyorum ama gerçek kavgaya girince göreceğim. Yani eğer bir daha olursa o pozisyonda titreme filan gelirse ne düşüneyim yani ne yapayım derin bir nefes mi alayım yada zorla yumruk atmaya mı çalışayım? Ama işte sorunu ben çözdüm. Sorun normalde kavgada gelen adrenalin acıyı azaltır insan titremeye başlar ama karşısındakine hayvan gibi saldırır. Ama benim beynim o an öyle bir adrenalin salgılıyor ki elim kolum uyuşuyor hareket ettiremeyecek dereceye geliyorum. Ettirsem bile karşımdakine pamuk gibi vururum yani yavaş. Benim bu adrenalini azaltmam lazım. Bırak azalsın hatta kavgada acı bile hissedeyim ama yeter ki bilinçli olayım. Yani elim kollarım hareket edemeyecek hale gelmesin. Adrenalini azaltmanın yolunu bulmam lazım.

kartal835

kartal835

Üye
kavgaya girdiğin direk durusunu yapma aranda mesefen olsun o saldırınca keendını koruyacaksınnn

.Kerasus.

.Kerasus.

Üye
şizofren oğlum bu kung fu falan bildiği yok

2495243

2495243

Kapalı Hesap
Kavgada kungfu bilsen bile tecrübe ayridir adamlar onlarca kavgadan çıkıp gelmis sen pek kavga etmedigin icin donup kaliyorsun bu dogal ...

BelaMonte

BelaMonte

Üye
    Konu Sahibi
Kavgada kungfu bilsen bile tecrübe ayridir adamlar onlarca kavgadan çıkıp gelmis sen pek kavga etmedigin icin donup kaliyorsun bu dogal ...
şimdi kavga yapmammı lazım ? Yada yapmadan başka bir çözümü yokmu? Ben zor durumda kalmadıkça kavga etmem. O yüzden ne zamandır etmiyorum

2495243

2495243

Kapalı Hesap
Agzimdan kavga et gibi bir laf çıkmadı çoğu insan kavgada donup kalir genelde serseri gibi yasayanlarda oyle olmaz bunu demek istedim ki bende kimseyle kavga etmem kolay kolay

BelaMonte

BelaMonte

Üye
    Konu Sahibi
Agzimdan kavga et gibi bir laf çıkmadı çoğu insan kavgada donup kalir genelde serseri gibi yasayanlarda oyle olmaz bunu demek istedim ki bende kimseyle kavga etmem kolay kolay
bünyenin kavga etmeye alışkın olması lazım o zaman. eğer başka çözümü yoksa kötü bir iş. çünkü sırf bunun için kavga etmem. başka çözümü varsa onu bulmam lazım...

mesutgaga

mesutgaga

Üye
bence gerçekten kungfuya gitmelisin.büyük faydası olacak.çünkü bende çok azimliydim.dövüş meraklısıydım.en büyük dövüşçüler bizim gibilerden çıkıyor.daha ilk haftamda hocanın yüzüne tekme atmıştım ;') ama şiddet hayatımda 0

BelaMonte

BelaMonte

Üye
    Konu Sahibi
bence gerçekten kungfuya gitmelisin.büyük faydası olacak.çünkü bende çok azimliydim.dövüş meraklısıydım.en büyük dövüşçüler bizim gibilerden çıkıyor.daha ilk haftamda hocanın yüzüne tekme atmıştım ;') ama şiddet hayatımda 0
evet zaten bu sene kesin gideceğim.

• Beğen
Tepkiler: mesutgaga
kartal835

kartal835

Üye
Sende sorun mu var :D

kartal835

kartal835

Üye
Arkadaşlar
Wing chun ne oldugunu arastır

MaxipmaN

Üye
valla bende de aynısı var da benden küçük çocuğa vurdum bi tane hastanelik oldu

BelaMonte

BelaMonte

Üye
    Konu Sahibi
valla bende de aynısı var da benden küçük çocuğa vurdum bi tane hastanelik oldu
sende iyiki varmış baksana hastanelik etmişsin :D bende olmasa yine hastanelik etmem etkisiz hale getiririm. kung fu nun kuralı :D

• Beğen
Tepkiler: mesutgaga

Üst Alt