:: 6300 şarz sorunu ::

Sponsorlu Bağlantılar

RIDVAN123

Üye
arkadaşlar tuşları kilitledikden sonra kırmızı tuşa (arama snlndrma tusu)na basın biraz işe yaryblr:)

AzizDemir

AzizDemir

Üye
6500 c ayneen 1 gün

pro_

pro_

Üye
kardeş valla bnde de 6300 var nedir bu çektiğimm dert yha günde iki batarya bitiyor

--------------- Ekleme ---------------

yaw ilk şarjı falan geçin zaten tel.i kullanmaya başlamışız başka çözüm yazın

konyalisdu

konyalisdu

Üye
Arkadaşlar çözzüm bende benim şarj 3,5 gün gitti

pm atın

egeli_01_09

egeli_01_09

Üye
Slm arkadaşlar

OO MERHAABA KARDEŞ:oke:

Arkadaşlar bişi soracam bu resimlerin altında baş çavuş onbaşı felan yazıyo onu nası yapıyozz

konyalisdu

konyalisdu

Üye
Slm arkadaşlar

OO MERHAABA KARDEŞ:oke:

Arkadaşlar bişi soracam bu resimlerin altında baş çavuş onbaşı felan yazıyo onu nası yapıyozz

yazdığın msj sayısına göre

sahan55

Üye
ewet bnim ki de azdayanıyoo

burak-ant

burak-ant

Üye
bn buna değişik yöntemler buldum. mesela; az yer kaplayan temalar kullanın. işiniz yoksa telefonunuzu geceleri kapatın, yok alarm var diosanız nokıalarda alarm telefon kapalıykende çalar. mümkünse zil sesiniz fazla yer kaplamasın. vs.vs. işte bunları uygulayın bence.

kmlmtn

kmlmtn

Üye
çözümü neymiş kardeş 6300 ın şarj olayında

ozcan2009

Üye
lanet olsun telefonun bu özelliğine.herşeyin içine eden bi özellik.oyun müzikle birlikte oynanıyor güzel ama 1 saati geçmiyor işte :( nokia yönetimi uyuma taraftara sahip çık.bu aradada en büyük gs

osmanenes7134

Üye
arkiler gece yatmadan önce işiniz warsa (müzik fln) uçak moduna alın şarj daha uzun gidio

OGUZHAN432

OGUZHAN432

Üye
ya bataryayı değişin orjinal olmasa da iyisinden bi batarya alın 10lira vardır

NOKİAN70

NOKİAN70

Üye
Bataryada sorun oluyo genelde çnkü yan sanayi üretio tam uyum sağlamadığı için az gidio

aslan0203

Üye
tşk emege saygıı

burakkusdil

Üye
bataryayı doldurun sarjdan cekın telefonu ve kapatın telı kapattıktan sonra kapalı halde tekrar sarja koyun bataryanın aslında tam olarak dolmadını goruceksınız ...:)

clonexcell

clonexcell

Üye
6300 da ekran 16milyon destekliyor bu da ekranın parlaklıgı ve renkleri daha canlı göstermesi icin ekranın catır catır enerji emmesi demektir. ben bu forumda gördüm hemen tuş kilidini acarsanız uyku moduna giriyor. bu sayede hergün saat gece 11 de biten pilim gece 2-3 e kadar dayanıyor :P

solucan001

Üye
Arkadaşlar 6300 aldım.bir haftaya baktım şarj hiçte kullanım klavuzundaki gibi uzun süre gitmiyo.Garantiye gönderdim.Hiç bir şey yapmadan geri geldi.

Sting_Sumner

Sting_Sumner

Üye
arkadaşlar

haltie

haltie

Üye
titreşim kaldırın ekran parlaklığını yarıya indirin tuş klidini devemlı kilitli tutun ekran koruyucu falan kullanmayın öneri

Üst Alt