:: 6300 şarz sorunu ::

Sponsorlu Bağlantılar

harun_89

Üye
evet katılıyorum arkadaşım sana güzel telefon ama bn beğeniyorum

xbizit

Üye
bndede var tl temiz sorun sadece bataryadadır bataqryayı elinize aldığınızda şişmişse yani hafif şişme varsa bataryayı hemen değiştirin yoksa batarya gerçek anlamda patlar.daha sonra telefonda güç tasarrufunu açık tema varsa kaldırın yada bu linkteki temayı kullanın bariz şarz süresini uzatıyor.hafıza kartınız tam dolu olmasın mesala 1 gb lik bir hafıza kartının 946mgb boştur sis bunun 700 mblik bir kısmını doldurun bu oranda 2 gb hafızaa kartını doldurun.çünkü her hafıza kartına girdiğiniz zaman eksta şarz yer.telefonu çekeken yerlerde bulundurun verdiğim tema bir yöndende bu yüzden.%100 çekmesi lzm ki şarz uzun süre gitsin ve çekmeyen biyerde uçak moduna alın internet kullanıyorsanız gprs kullanın wap kullanmayın bunları yaptığınız zzman şarzınızın fazla gittiğini göreceksiniz:yuru

ache

ache

Üye
ben 25 tl lik orjinal nokia batarya aldım ama aynı kullanınca(mesaj fln) 3 saat gdio benim tel bozuk heralde zaten müzik çaları da 2-3 dk da açıyo:D

kaan7878

kaan7878

Üye
malesef 6300 böle

hasan bicici

Üye
ne gunahsınız acıdım sıze yaw:D:D:D

ilenör

Üye
ben 6300 oyun oynuyorum telefonda 200 ü aşkın oyun var onları oynuom face giriom 2veya 3 gün gidiyor bende :D

x1270

Üye
bataryayı değiştirin bl-5c koyun baya gidiyor

sago17

Üye
benimde azgidiyor yaa

berk3201

Üye
ben her gün sarz ediyorum

musti-106

Üye
Arkadaşlar bu şarj sorunu için çelik bataryalar varmış. Normal bi telefonun şarjı ne kadar dayanıyorsa bu 2 katı dayanıyormuş. Yani şarjı 1 gün giden bi telefonda bu bataryayı kullanırsan 2 gün dayanıyomuş. Fiyatı da 15 Tl. Bu çelik bataryalar hakkında bilgisi olan var mı? Telefona zarar verir mi? Ya da dedikleri gibi iyi dayanır mı? Lütfen bilgili arkadaşlar yardımcı olsun.

erdemabd

Üye
hafıza kartını çıkar dostum.süre uzar

FaCeMooN

Üye
bn 1 gün için en fazla 10 şarkı dinliyorum bide yarım saat oyun oynuyorum şarz 0 oluyo oyun oynamadan denedim sadece müzik dinledim bi sıkıntı olmadı yani şarrzı götüren oyun gibi uygulamalar

SaWLeaDeR

SaWLeaDeR

Üye
benim telefon nun şarzı 3 saatte doluyo 4 saatte arlıksız oyunarsam bitiyoo yaa :oke:

T®_C®iMe_C*

T®_C®iMe_C*

Üye
bataryan ölmüştür.20 30 TL ye orijinal batarya bulabilirsin

mahmut76_1

Üye
teşekkürler

deliasik19

Üye
tşkler sağolun elinize sağlıkkk...

mert41994

mert41994

Üye
O telefonun bataryası Eski BL-4C batarya. Dayanmaz. Yapabileceğiniz birşey yok malesef yeni serideki bataryada telefon alarak sorunu çözebilirsiniz yalnızca

cebirli06

Üye
bendedeanı sorun arkadaşı batarya orjinalliğinden olablir galiba