6 adet ev ekranınız olsun istermisiniz? (n8-e7-c7-c6)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ordoseclorum

Üye
bahsettiğin dosya e de değil c de buldum aynen yaptım ama bir değişiklik olmadı

Soc-DooM33

Soc-DooM33

Üye
o dosya yokSA format :oke: :D

nonamex

Üye
İlk çıktığında yapmıştım, telefon 4 tane ev ekranını zor kaldırıyor, 5-6 tane yapsam patlar herhalde.. :ehe

Soc-DooM33

Soc-DooM33

Üye
:D:D:d walla bilemiorz dene baklm patlior mu :ehe

one2one2

one2one2

Üye
    Konu Sahibi
İlk çıktığında yapmıştım, telefon 4 tane ev ekranını zor kaldırıyor, 5-6 tane yapsam patlar herhalde.. :ehe

evet soyledigim gibi en iyi performansı 3 home screen sunar. Daha faslası performans dusuklugune neden olur. Bende belki isteyen olur diye yayınladım. Bu konunun aynısı var diyenlerede bir sozum var mal gibi aynı seyi tekrar edip durmayın bu konunun aynısı yok o dediginiz patch cwf bolumunde var ama home screenin yaninda birsuru uygulama kuruyor. Bilip bilmeden forum kalabalıklığı yapmayın.

komando04

komando04

Üye
adam haklı bilip bilmeden konuşulmamalı ama biraz daha kibar dille söylersen daha uygun olur kardeş teşekkürler iyi forumlar

By_Auafina

By_Auafina

Üye
arkadaşlar burdaki metodu değildi forumdaki başka metodu kullandıktan sonra sizde oldumu bilmiyorum ama ben bunu telefonuma yükledim telefonum 1 gün sonra kapandı açma kapama tuşuna bastığımda tel titriyor ama ekran gelmiyordu phoenix ile teli kurtardım tekrar yükledim tekrar aynı şeyi yaptı ve bu 8 sefer daha yapıldı son olarak tekrar phoenix ile kurtardım ama 2 gündür 6 ev ekranı uygulamadım ve telefonda herhangi bir sorun yok acaba sizce neyden kaynaklanıyor bu sorun
kullandığım metodun linki
http://www.maxicep.com/symbian-3-destek/6-tane-ev-ekrani-2-469124.html#post3427779

By_Auafina

By_Auafina

Üye
arkadaşlar tekrar aynı şekilde telefon kapandı sorun ne olabilir

one2one2

one2one2

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşım bu mod senin o flaşlama yontemine benzer bir uygulama değil. Ama bu modla birlikte sorunsuzca kullanabilirsiniz.

fasilyeee

Üye
nokia c7 anna da sorunsuz şekilde oldu...

Quaresma53

Quaresma53

Üye
istemem.

legolas140

legolas140

Üye
Arkadaşlar hafıza kartımda Privite adlı dosyada belirttiğiniz dosyası yoktu. Direk kopyaladım sonra telefonu fab. ayarlarına geri döndüm ama hala 3 ekran var. Nerde yanlış yaptım yardım pls..

akondd

akondd

Üye
link ölü, yenilermisiniz?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt