Symbian^3 N8 C6-01 C7 E7 E6 X7 hack ve Modifiye

Sponsorlu Bağlantılar

YkPkY

YkPkY

Üye
bi ara modifiye yazılımı e6 için yayınlarım

memnun olurum.ama telefon yermi bilemem.birde senin yaptığını denerim.ama ricam fw25 olursa ii olur,deneme şansım olur.downrage hiç olmuyor çünkü

aykaan

Üye
belco2 kardesm cevrm ici misin suan? yada bi msn warsa ekleym kardesmm telefondan yana sıkıntılıyımm nette sorunu cozmeyee calısıyorum forumu gezerkenn senn yorumları okudumm fazlasıylaa bilgilisin anladım kadarııylaa

----------Eklendi @ 18:36:24 ---------- Yazıldı @ 17:15:02 ----------

belco2 kardeşimm bende c6-01 war ovi den guncelledm turkce dil secenegi kayıp suan ingilizce menuu dger bi sikayetmde surekli genel sistem hatası weriyorr ozellikle videoları oynatırken kendi cektigi videoyu oynatmıyor yok bole bsey ya surekli sistem hatası dyor yazılım guncelledmm format attım fabrika ayarları yaptım ama olmuyo duzelmiyo oviden yeniden yazılımı yukluyorum gne aynı hc bi degşklk yok yardımcı olursanız cok sevnrmm simdiden teşekkurler..

frisby77

frisby77

Üye
kardeş ben bu yazdıklarından bişey anlamadım benim tel n8 ürün kodu:059D576 bu ne işe yarayacak anlamadım ama bunları aşağılarında yazdığın klasörlere mi atacaz_?

belco2

belco2

Üye
    Konu Sahibi
evet ne yapmak istedini biliyosan sorun yok ama ne yapmak istedini bilmiyorsan sorun var

frisby77

frisby77

Üye
evet ne yapmak istedini biliyosan sorun yok ama ne yapmak istedini bilmiyorsan sorun var
Kardeş ben sadece bu müzik çalar şarkı bilgilerini kaydet dosaysında verdiğin dosyaları x-plore yardımıyla c de aynı yerlere yapıştırdım ama müzik çalarda şarkı bilgilerine geldiğim zaman telefon donuyor ve birkaç dakika içinde müzik çalar kapanıyor.

belco2

belco2

Üye
    Konu Sahibi
symbian anna çalışmıyo

omen632

omen632

Üye
teşekkürler emeğine sağlık

Üst Alt