6 adet ev ekranınız olsun istermisiniz? (n8-e7-c7-c6)

• 29 Nisan 2011
  • 4203 Okunma
  • 32 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Evet arkadaslar asagidaki resimdede gordugunuz uzere 6 adet giris ekranina sahip olabiliyorsunuz. bunu birkac adimda size anlatacagim. ancak sunuda belirtmek isterim. bu tur paylasimlarimda sorumluluk hakki tamamen size aittir. yok efenim telefonum goctu coktu gumledi acilmiyor kapanmiyor demeyin basiniza gelebilecek sorunlari kabullenerek bu ise baslayin. e gel gelelim kendi telefonumuzdada kullanmak istiyorsak bazi seyleri goze almak gerek bizde gazoz kapagiyla almadik bu teli heralde demi yani :) bunlari yapmadan once her ihtimale karsin telefonunuzu yedekleyin!
    arkadaslar s3 olarak nokia performans acisindan 3 tane ana ekrana izin verdi. daha fazla ana ekran performansi etkilermi bilemem.
    gelelim anlatima;

• One2one2 double home.rar bu dosyayi pc nize indirin ve rardan cikarin.
    • telefonunuzu pc'ye depolama modunda baglayin.
    • telefonunuzds E: \ Private \ 200159c0 dosyasini bulun.
    • ve rardan cikardiginiz dosyayi komple E: \ Private \ 200159c0 hedefinin uzerine yapistirin. (kopyalama gelen uyarisina varolan dosyayi degistir deyin.)
    • telefonunuzu kablodan cikarin.
    • telefonunuzun fabrika ayarlarina girerek fabrika ayarlarina cevirin. (uygulamalar vs bilmem ne silinmez ama gecerli ayarlari kaybedersiniz.)
    • ve yeni 6 adet ev ekraniniz hayirlara vesile olsun ;)
    < Resmi açmak için tıklayın >

Yazan: one2one2
  2. kardeş teşekkürler paylaşım güzel ama anlatıldığı gibi yaptığımız taktirde sorun çıkmayacağına garanti vermeniz gerekmektedir teşekkürler

3. saol

4. bu olaya birazda soyle bakmak lazim. bu patchi yapmanin, telefonu hacklemek sertifikasiz uygulama kurmak veya bilmediginiz bir uygulamayi telefonunuza kurmak kadar rizikosu vardir. eger bunlari goze alamiyorsaniz zaten degmez. ;)

5. bnde 1 tane bile ev ekrani yok sarj gitmesin die :ehe

6. dostum verilmişti bu

7. FAILL!!! :ehe

8. <br />
    <br />

dayt lan hadi ordan verildi bu konu çok iyi hatırlıyorum

9. knki sana demedim ztn konuyu acan arkdsa FAIL dedim :D

10. tmm fark ettim

11. ozman nie tribe giridn len :ehe

12. ben bunu cfwde werldi die bliym

13. arkadaslar ben goremedim nerede verildi? sizin o bahsettiginiz bir uygulamayı kurarak ev ekranı yaratma uygulamasıdır. bu ise bir patch dir. ve orjinal ev ekranı yapmak içindir. Bu konunun onemi yok ama benzer konularda tesekkur almak yerine bu tarz tepkiler paylaşımın onune geciyor lutfen dikkat edelim.

14. :D oluyor mu öyle yaa

15. teşekkürler kardeş

16. oluor tabi neden olmasin :naughty:

17. Ev ekranından kastın widgetlar falan yok bi de tek bekleme ekranı var. Dimi?

18. aynen bu konu mevcut:nono:

19. aynen hicbise yok bende bi Turkcell flan iste terch ismi var onlarda oluor ztn

20. bende o dosya yok ?

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
18/11/2018 - 17:27