5800 xpressmusic uygulama yüklenmiyor(yükleme başarısız)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kabiaz

Üye
    Konu Sahibi
5800 xpressmusic uygulama yüklenmiyor(yükleme başarısız)
Kuzenimden yeni aldım telefonu, 5800 Xpressmusic açıkçası fazla bilmiyorum fonksiyonlarını yavaş yavaş öğreniyorum.

Telefon Hakkında;
Yazılım sürümü: v60.0.003
Özel Sürüm: Rpm Edition v5 (C6 v42.0.004)
Tür: RM-356
Son Güncelleme: Güncellenmedi.

Şimdi asıl sorun ben bazı programları yükleyemiyorum mesele Facebook, Viber gibi programları yükleyemiyorum.Uygulamayı indiriyor.Yükleniyor diyor.1/1 indiriliyor felan derken, yükleme başarısız diyor.Nasıl düzeltebilirim bu sorunu?

EmReRoĞlU

Üye
Kuzenimden yeni aldım telefonu, 5800 Xpressmusic açıkçası fazla bilmiyorum fonksiyonlarını yavaş yavaş öğreniyorum.

Telefon Hakkında;
Yazılım sürümü: v60.0.003
Özel Sürüm: Rpm Edition v5 (C6 v42.0.004)
Tür: RM-356
Son Güncelleme: Güncellenmedi.

Şimdi asıl sorun ben bazı programları yükleyemiyorum mesele Facebook, Viber gibi programları yükleyemiyorum.Uygulamayı indiriyor.Yükleniyor diyor.1/1 indiriliyor felan derken, yükleme başarısız diyor.Nasıl düzeltebilirim bu sorunu?

arkadaşım bu sorun bende de vardı güncelledim ve geçti artık talking cat gibi uygulamaları yükleyebiliyorum ;) fakat şöyle bir sorun var telefondakki kişiler siliniyor

DaNq3rB0y

DaNq3rB0y

Üye
cfwden dolayı olabilir ilk olarak hard format at dene olmazsa orjinal yazılıma geri dön

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
bencede hard format at bide öyle dene :hmmm

kabiaz

Üye
    Konu Sahibi
Hard format sanırım kamera tusuna basıp felan atılıyor ama kamera tusu çalışmıyor. :B Güncelleme felan nasıl yapacağımı bilmiyorum.Yardım edebilir misiniz? :)

BLooD_ReG

BLooD_ReG

Üye
kardeş phoneix adlı uygulama ile navifirm programını bilgisayara kur usb ile telefonu bağla navifirm ile yazılımı indir phoneix ile ise yazılımı yükle gerekli bilgileri bilgisayara kopyala gitme ihtimali var

kabiaz

Üye
    Konu Sahibi
valla usb kablosu yok şuan, bi şekilde hard format atamazmıyım yada şu uygulamaları yükleyemezmiyim.Ayrıca telefondaki menüden uygulamaları seçince kamera ikonu felande görünmüyor :S

lazye

lazye

Üye
hard atamıyosan aramaya gel *#7370# yap... Tel açıkken ...

kabiaz

Üye
    Konu Sahibi
yaptım şuan, düzelmişmidir?

edit: tel hafızası sıfırlanmıs ama bu uygulamalar bölümüne kamera felan gelmemiş onu nasıl halledicem?

- - - Eklendi - - -

viber hala yükleme başarısız diyor nasıl olucak bu ya :/

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt