4.2.2 Bize neler getiriyor

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
aleranol

aleranol

Üye
ama kilit ekranında şifre varsa islemiyor o bari indirme olayı. . :D

fk555897

fk555897

Üye
Arkadaşın koyduğu telefon sanırım Lg Nexus 4.

- - - Eklendi - - -

- - - Eklendi - - -

Ali58_58

Ali58_58

Üye
aga bende şu swype klavyeyeyi açmayı beceremedim :D

zaferozkan

zaferozkan

Üye
İki aydir kullaniyorum, direk bu versiyonla gectim androide. Bayagi yenilik varmis.

serdar_gs

serdar_gs

Üye
Bu resimler orijinal 4.2.2 romdan mı yoksa özel romdan mı? Çıktıda haberimiz mi yok :D Çıktıysa resimdeki hangi telefon acaba? Çıkmadıysa ne zaman çıkacak bilginiz var mı teşekkürler.

tapatalk

tapatalk

Üye
    Konu Sahibi
Bu resimler orijinal 4.2.2 romdan mı yoksa özel romdan mı? Çıktıda haberimiz mi yok :D Çıktıysa resimdeki hangi telefon acaba? Çıkmadıysa ne zaman çıkacak bilginiz var mı teşekkürler.

Orjinal galaxy nexus

serdar_gs

serdar_gs

Üye
İyiymiş bizede gelsede kursak. Bazı özel romlar 4.2.1 ve 4.2.2 ama ben orjinali seviyorum oynanmamış olacak 4.2.1 var sızdırılan ama hataları eksikleri varmıdır acaba :D

tapatalk

tapatalk

Üye
    Konu Sahibi
İyiymiş bizede gelsede kursak. Bazı özel romlar 4.2.1 ve 4.2.2 ama ben orjinali seviyorum oynanmamış olacak 4.2.1 var sızdırılan ama hataları eksikleri varmıdır acaba :D

Sorunsuz olsa Samsung günceller zaten

serdar_gs

serdar_gs

Üye
Bekleriz o zaman ne yapalım :D Forever 4.1.2 :D

TheMadness

TheMadness

Üye

CyanogenMod en iyisi :D

Artles

Artles

Üye

CyanogenMod özelliklerinin yanında 80 mb nedir ki :ehe

Şu cyanogenmod'u sence note 2'ye kurmaya gerek var mı ? Yoksa daha beklenmeli mi?

Kurarsam bana getirileri ne olur, bir de özellikleri için bi link var mı okuyayım fazla yormuyayım seni :D

TheMadness

TheMadness

Üye
Şu cyanogenmod'u sence note 2'ye kurmaya gerek var mı ? Yoksa daha beklenmeli mi?

Kurarsam bana getirileri ne olur, bir de özellikleri için bi link var mı okuyayım fazla yormuyayım seni :D

Kur bence :D
Link yok malesef :D buradan indirebilirsin get.cm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt