Öneri 1520 alarm sesi az çıkıyor. Sabah namazlarına kalkamıyorum!

Sponsorlu Bağlantılar

BelaMonte

BelaMonte

Üye
    Konu Sahibi
1520 alarm sesi az çıkıyor. Sabah namazlarına kalkamıyorum!
Selam beyler. Şu son 2 haftadır sabah namazlarına kalkamıyorum. Niye acaba alarm mi çalmıyor diye düşünüyordum ama üşendiğimden hiç alarm kurup ses çıkıyor mu diye test etmemiştim. O gün bu günmüş test ettim ama ses aşırı az çıkıyormuş. yani ses 30 a kadar ya bu telefonda, alarm sesi bi 10 15 falan. Ayarı da yok. Telefonun sesini (zil+bildirimler, medya+uygulamalar) sonuna kadar açıp denedim gene aynı. Çalan alarm seslerini de değiştirdim, eskiden çok ses çıkan alarm müziği, şimdi çok az çıkıyor. Bi zahmet fikir verin format atmadan ne yapabilirim? fillandia romunu yükleyip güncelledikten sonra oldu herhalde bu sorun

Yönetici tarafından düzenlendi:

papakudioflu

papakudioflu

Admin
30'a kadar olan medya sesleri. Diğer Zil Sesi ve Bildirimler 10'a kadardır. Alarm sesi de Zil Sesi ve Bildirimler ayarına bağlı.

• Beğen
Tepkiler: Nextman
BelaMonte

BelaMonte

Üye
    Konu Sahibi
30'a kadar olan medya sesleri. Diğer Zil Sesi ve Bildirimler 10'a kadardır. Alarm sesi de Zil Sesi ve Bildirimler ayarına bağlı.
İkisi de zaten sonuna kadar açıp denedim. Ama daha öncesinde zil+bildirimler i kapatınca bile alarm çalıyordu.

a.emre

Üye
Alarm sesi yükselerek çalar, belli bir süre beklediniz mi kontrol ederken?

BelaMonte

BelaMonte

Üye
    Konu Sahibi
Alarm sesi yükselerek çalar, belli bir süre beklediniz mi kontrol ederken?
kesinlikle. Ve benim telefonda zaten yükselerek çalmıyor. İlk başlarken bile son ses çalıyordu. Ama sanki şimdi şeytan telefonumun ayarıyla oynamış sesi kısmış

a.emre

Üye
kesinlikle. Ve benim telefonda zaten yükselerek çalmıyor. İlk başlarken bile son ses çalıyordu. Ama sanki şimdi şeytan telefonumun ayarıyla oynamış sesi kısmış
Bir ihtimal olarak söylemiştim. Umarım sıkıntı yoktur. Belki beta sürümden kaynaklı küçük sorunlardan biridir.

maydinmaydin

maydinmaydin

Üye
Alarm sesi Medya+Uygulamalar sesine bağlı değil mi?

ndrcnr

Üye
kardeşim saçma bir öneri olacak ama telefonu yüzüstü bırakırsan daha verimli olabilir :) Bildiğim kadarıyla hoparlörü arkasında değil mi telefonun ?

BelaMonte

BelaMonte

Üye
    Konu Sahibi

sempaticafe

Üye
Yatmadan önce 3 yada 7 kere KEVSER suresini oku. niyet et sabah namazına kalkmaya inşallah faydasını görürsün kardeşim.
Allah kabul etsin.

• Beğen
Tepkiler: dücane ve Krnl386
BelaMonte

BelaMonte

Üye
    Konu Sahibi
Yatmadan önce 3 yada 7 kere KEVSER suresini oku. niyet et sabah namazına kalkmaya inşallah faydasını görürsün kardeşim.
Allah kabul etsin.
Manevi çözüm tamam da, dün mesela 2 de kalkmam gerekiyordu gece. Alarm kurdum kalkamadım. Onun başka çözümü yok

erndrdyk

erndrdyk

Üye
Aynı sorun bendede var flashladım telefonu gene aynı

BelaMonte

BelaMonte

Üye
    Konu Sahibi
Yönetici tarafından düzenlendi:
kimbilir_01

kimbilir_01

Üye
Goldwave ile alarm için kullandığınız mp3 un sesini artırın tekefonunuza atın daha çok çıkacaktır ben öyle yaptım sabah namazı için sabah ezanı koydum alarm a haftanın 7 günü kaldırıyor, dikkat etmeniz gereken kısmı aşırı yükseltmemek çünkü hoparlörünüze zarar verebilir + ses çok bozulur cızırtılı gürültülü çıkar.

• Beğen
Tepkiler: dücane
papakudioflu

papakudioflu

Admin
Mağazadan farklı bir alarm uygulaması kurup tekrar dener misiniz?

• Beğen
Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Tuhaf bir öneri olacak ama kulaklığı takıp ekolayzır ayarlarını sonuna kadar kaldırmayı deneyin isterseniz. (Menü > Ayarlar > Ses
Ekolayzır ayarını yapınca sola çekin
Geliştirmeler
Dobly kulaklık : Açık
Ses seviyesi ayarlama : Kapalı
Sessiz moda al : Kapalı

Geri yapıp çıkın.

• Beğen

bayon

Üye
İslam Pro uygulaması var ucretsiz namaz vakitlerini istediğin bildirim sesiyle bildiriyor hatta söyle bi seçenek var namazdan once kaç dk once uyarmasını istiyorsan uyarıyor

• Beğen
BelaMonte

BelaMonte

Üye
    Konu Sahibi
Goldwave ile alarm için kullandığınız mp3 un sesini artırın tekefonunuza atın daha çok çıkacaktır ben öyle yaptım sabah namazı için sabah ezanı koydum alarm a haftanın 7 günü kaldırıyor, dikkat etmeniz gereken kısmı aşırı yükseltmemek çünkü hoparlörünüze zarar verebilir + ses çok bozulur cızırtılı gürültülü çıkar.
Alarm özellikle sesi azaltıyor. Normal müzik çalada sesi yüksek iken alarmde düşük ses çalıyor. O yüzden dediğinizi denesem de sonuç değişmeyecek..
Mağazadan farklı bir alarm uygulaması kurup tekrar dener misiniz?
bi bakayım ama arka planda şarj yiyecekler
Tuhaf bir öneri olacak ama kulaklığı takıp ekolayzır ayarlarını sonuna kadar kaldırmayı deneyin isterseniz. (Menü > Ayarlar > Ses
Ekolayzır ayarını yapınca sola çekin
Geliştirmeler
Dobly kulaklık : Açık
Ses seviyesi ayarlama : Kapalı
Sessiz moda al : Kapalı

Geri yapıp çıkın.
sizin dediğiniz de mantıklı geldi ama denedim olmadı :angry:
İslam Pro uygulaması var ucretsiz namaz vakitlerini istediğin bildirim sesiyle bildiriyor hatta söyle bi seçenek var namazdan once kaç dk once uyarmasını istiyorsan uyarıyor
Güzel çözüm de öyle uygulamalar en son çağrem olacak. Telefon sağlığı açısından

kimbilir_01

kimbilir_01

Üye
Alarm özellikle sesi azaltıyor. Normal müzik çalada sesi yüksek iken alarmde düşük ses çalıyor. O yüzden dediğinizi denesem de sonuç değişmeyecek

İyide arkadaşım ben 920 kullanıyorum bende değişiyor!!! Denendi de yazılıyor yani, denemeden karar verdin sanırım

suyunsesi

suyunsesi

Üye
Benim eşimin telefonunda çocuk odası açık ve orada tüm sesler yarı yarıya düşük. Bununla alakalı bir sorun olabilir diyorum. Sistemden çocuk odasını açın kapatın vs. denemeler yapın.

• Beğen

Üst Alt