Telefon Tavsiyesi 1300 tlye telefon önerisi

Sponsorlu Bağlantılar

Luck Star

Luck Star

Üye
Hepsi aynı değil mi sonuçta ben de beğenmedim eline alan anlar zaten. Tok durmuyor kasa.

kaantalha

Üye
    Konu Sahibi
aslında benim için plastik yada demir olması hiç ama hiç önemli değil. benim için hız önemli ekrana baktığımda içimi açması önemli bu yüzden gözüme g3 biraz hoş geliyor doğrusu. ayrıca htc e8 hakkında pek video yok ayrıca internet üzerinden satan bilindik sitelerde çok az. internet üzerinde bulmak zor ise gerçekte hiç bulamam :)

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Gerçi çoğu kişi kılıf kullanıyor E8 bilindik storelarda vardır. G3 alırsan şarj olarak ekran 3-4 saat gider ama kaliteli görüntü alırsın. Htc alırsan arayüzde akıcılığın dibine vurursun. Ne yazık ki mağazada bir G3'te LG arayüzünden midir yoksa QHD den sebeb midir arayüzde laglar vardı.

• Beğen
Tepkiler: muhammettvurucu
Luck Star

Luck Star

Üye
G3 ü samsung'a benzetiyorum ben. Lg nin tek kasan cihazı ancak 3gb ramli de sorun çok az. 2 kasıyor.

kaantalha

Üye
    Konu Sahibi
Gerçi çoğu kişi kılıf kullanıyor E8 bilindik storelarda vardır. G3 alırsan şarj olarak ekran 3-4 saat gider ama kaliteli görüntü alırsın. Htc alırsan arayüzde akıcılığın dibine vurursun. Ne yazık ki mağazada bir G3'te LG arayüzünden midir yoksa QHD den sebeb midir arayüzde laglar vardı.
hocam o zaman ben önce gidip hc e8 i bulup canlı canlı inceliyeyim seversem alayım peki htc e8 den sonra hangi telefonu önerirsiniz?

Luck Star

Luck Star

Üye
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Z2 derim daha sonra fakat cihazın KRONİK SORUNLUSU denk gelme ihtimali yüksek dikkatli olun derim. Ayrıca Z2'nin ekranı hiç iç açıcı değil üstelik Z3 ile yan yana iken bu farkı görmemek için kör olmanız gerek.

Buğra

Buğra

Admin
M8 ile E8 birebir aynı kamera ve kasa hariç
M8 videolari izle :)

• Beğen
Tepkiler: kaantalha ve B.A.R.O.N

kaantalha

Üye
    Konu Sahibi
M8 ile E8 birebir aynı kamera ve kasa hariç
M8 videolari izle :)

hocam son bir soru bu e8 de boomsound filan var mı. ben pek anlamıyorum da ses kalitesi çok iyi filan diyolar htcde bu olan e8 dede var mı?

• Beğen
Tepkiler: Buğra
Buğra

Buğra

Admin
hocam son bir soru bu e8 de boomsound filan var mı. ben pek anlamıyorum da ses kalitesi çok iyi filan diyolar htcde bu olan e8 dede var mı?
Evet var dedim ya her şey aynı sadece kamera ve kasa farklı

Hatta kamera daha iyi olabilir teknik olarak 13mp
M8 ise 4mp ama UltraPixel denilen teknoloji var m8 de yine de kağıt üzerinde m8 4mp kameraya sahip

• Beğen
Tepkiler: kaantalha
Luck Star

Luck Star

Üye
Evet var dedim ya her şey aynı sadece kamera ve kasa farklı

Hatta kamera daha iyi olabilir teknik olarak 13mp
M8 ise 4mp ama UltraPixel denilen teknoloji var m8 de yine de kağıt üzerinde m8 4mp kameraya sahip
Kamera kesinlikle daha iyidir. Ultrapixel felan hikaye. Görünüşte iyi geliyor daha 1 kademe yakinlasinca görüntü pixel pixel oluyor 4upx de

• Beğen
Tepkiler: kaantalha, B.A.R.O.N ve Buğra
0MG90

0MG90

Üye
Z2 veya E8 diğerleri boş
E8'in kronik sorunu yok denmiş. Sorunsuz cihaz yok arkadaşlar. Z2 içinde ısınıyor yazılmış. Cihazın önü ve arkası cam, hava çıkışı yok ( Suya dayanıklı hatırlayacağınız gibi ) bu cihaz nasıl ısınmasın? Isınmayan cihaz var mı? Birde kronik sorunları var denmiş. Yıl olmuş 2015 artık son modeller geliyor ülkeye sürekli. Sorunlu çıkarsa geri yollar abartmaya gerek yok.
E8 güzel cihaz ama eline aldığında premium hissi verir mi? Tartışılır. Ben olsam bunlar arasından Z2 alırdım.

Kamera kesinlikle daha iyidir. Ultrapixel felan hikaye. Görünüşte iyi geliyor daha 1 kademe yakinlasinca görüntü pixel pixel oluyor 4upx de
Bence Ultrapixel hikaye falan değil. Mediamarkt'ta kullandım M8'i kamerası bana göre muhteşemdi. Yakınlaştırınca bozulabilir ama kaç kişi çektiği fotoğrafı kırpıyor sürekli? Yiğidi öldür hakkını yeme, iyi teknolojiydi bence. M9 alanların çoğu Ultrapixel'i geri istiyor.

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Instagram kullanıyorsanız sürekli kırparsınız.

• Beğen
Tepkiler: muhammettvurucu
Luck Star

Luck Star

Üye
Z2 veya E8 diğerleri boş
E8'in kronik sorunu yok denmiş. Sorunsuz cihaz yok arkadaşlar. Z2 içinde ısınıyor yazılmış. Cihazın önü ve arkası cam, hava çıkışı yok ( Suya dayanıklı hatırlayacağınız gibi ) bu cihaz nasıl ısınmasın? Isınmayan cihaz var mı? Birde kronik sorunları var denmiş. Yıl olmuş 2015 artık son modeller geliyor ülkeye sürekli. Sorunlu çıkarsa geri yollar abartmaya gerek yok.
E8 güzel cihaz ama eline aldığında premium hissi verir mi? Tartışılır. Ben olsam bunlar arasından Z2 alırdım.

Bence Ultrapixel hikaye falan değil. Mediamarkt'ta kullandım M8'i kamerası bana göre muhteşemdi. Yakınlaştırınca bozulabilir ama kaç kişi çektiği fotoğrafı kırpıyor sürekli? Yiğidi öldür hakkını yeme, iyi teknolojiydi bence. M9 alanların çoğu Ultrapixel'i geri istiyor.
Valla kusura bakma da yiğit felan değil. Ben sürekli elektronik devre fotoğrafı çekiyorum veya tahtanın fotoğrafını çekiyorum. G2 de bile yakinlasinca en uzaktaki yazı okunuyor ama ultrapixel, pixel pixel ayrılıyor hiç bir şey belli olmuyor. Full HD ekranda yakınlaşmadan gözüken fotolar muhteşem oluyor ama pc attığında berbat.

0MG90

0MG90

Üye
Valla kusura bakma da yiğit felan değil. Ben sürekli elektronik devre fotoğrafı çekiyorum veya tahtanın fotoğrafını çekiyorum. G2 de bile yakinlasinca en uzaktaki yazı okunuyor ama ultrapixel, pixel pixel ayrılıyor hiç bir şey belli olmuyor. fu ll HD ekranda yakınlaşmadan gözüken fotolar muhteşem oluyor ama pc attığında berbat.
Herkesin kendi görüşü. Bende yakınlaştırınca kötü dedim zaten.