1000-1200 arası telefon alıcam

• 29 Eylül 2012
  • 2396 Okunma
  • 31 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. merhaba arkadaşlar t20 telefonum var ve gerçekden çok yavaş telefon o yüzden satmaya karar verdim. sizce hangi telefonu almayalıyım.
    galaxy s2
    xperia arc s
    kafamda olan modeller istediğim oyunu oynayabileceğim ve facebook twiiter açık olsa bile kasmayacak telefon lazım. android 4 versiyonlar önceliklidir :)

Yazan: muratcan302
  2. Kesinlikle s2 derim... Güncelleme de alacak , hafızası da fazla... Eski de olsa amiral telefon...

3. Kardeş alacaksan Galaxy S2 al istiyorsan da sana burdan göndereyim. Normalde 1200-1300 arsında değişiyor fiyatları ama bizim burda pasaport kayıtlı var. 950 tl ye alıyoruz sorunsuz. Bende şuan Galaxy İ9003 kullanıyorum onunda fiyatı 1000-1150 arası değişiyor ama ben 750 tlye aldım 4-5 aydırda kullanıyorum hiçbir sorunu sıkıntısı yok gayette memnunum. Yani fazladan masraf etmenin anlamı yok :)

4. üstad senin bir yerin varmı gelsek ordan konuşsam duruma göre cihazı alsam :)

5. Kardeş ben Hakkari/Yüksekovadayım gelebileceğini açıkçası düşünemiyorum :)

6. Galaxy S2 müthiş olur ama 1200 liranın üzerine biraz daha ekleme şansın varsa S3 al derim.

7. S2 iyidir

8. tamam da üstad benim telefonu görmem lazım. kontrol etmem lazım almak için o nasıl olacak alışverişi nasıl yapcaz

9. s2 güzeldir 4.1 jb nı da alıcak biraz zorlarsan sıfır alabilirsin yada 2 .el temiz bulursun ...

10. kesinlikle s2 :good:

11. maxi pro 5 nasıl acaba

12. alabileceğin en iyi telefon galaxy s2 veya note .

13. aman diyeyim onlara bulaşma sonradan pişman olursun.

14. s2 al kurtul şarjı biraz çabuk bitiyor ve ekran çözünürlülüğü düşük onun haricinde hiçbir kötü yanını görmedim :oke: çok iyi bir telefondur kendisi :evet: bu fiyatlara ondan iyisi yoktur :)

15. pikseller gozukuyor mu?

16. okadar da değil ama mesela bir resim açıyorsunuz telefonda resim böyle bulanık gibi görünüyor daha sonra video falan seyrederken aynı şekilde problem oluyor kameradan bir resim çekerken falan ama bilgisayara atınca sorun olmuyor cam gibi çıkıyor :ehe

- - - Eklendi - - -

s2 note'dan daha iyi Necati :evet:

17. :hmmmanladim

18. xperia s var satayım kardesım sıfır gıbî 24 ay garantılı bır fıkrın yoksa ınternetten ararstır telım 5327636866

19. note okul pantolonunun cebinden girmiyor :D o yüzden s2 tam giriyor ama ne bileyim bir türlü içime sinmiyor herkezde olan bir telefonu almak.

20. http://www.maxicep.com/cep-telefonlari-genel/samsung-galaxy-serisi-telefon-rehberi-706419.html
    konuya bi göz at istersen kardeşim :islik:

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
18/11/2018 - 17:19