Telefon Tavsiyesi 1000-1500 Tl arası telefon arıyorum!

Sponsorlu Bağlantılar

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    21
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Valla ben 6 plus 2000 lira gördüm diye alacağım dedim. 5s bak 5 değil. 5S olan güncelleme almaya devam ediyor. Ekranın küçük olması dışında gayet güzel telefon. Yani çoğu android telefondan daha iyi. Kasma yok takılma yok. Ama hafızası işte sorun 16 gb. Sd kartta takılamadığı için.

Gallahad

Gallahad

Üye
Valla ben 6 plus 2000 lira gördüm diye alacağım dedim. 5s bak 5 değil. 5S olan güncelleme almaya devam ediyor. Ekranın küçük olması dışında gayet güzel telefon. Yani çoğu android telefondan daha iyi. Kasma yok takılma yok. Ama hafızası işte sorun 16 gb. Sd kartta takılamadığı için.

Yarın gidip telefonculara sorarım ne kadarmış 2000tl falansa alınır çünkü

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Yarın gidip telefonculara sorarım ne kadarmış 2000tl falansa alınır çünkü
Şimdi baktımda Plus değil sadece 6 olanlar 2000 lira fiyat gözüküyor. :) 6 plus ve üstü 3000 lira ve hatta 4500 liralık modeli gördüm. O para verilir mi bilmiyorum. Şahsen o kadar sene android kullandıktan sonra değişiklik olsun diye iphone alınır.

byAndroid

byAndroid

Üye
Ne 6 Plusu hocam, 2000 lira da olsa verilmez. En son ekran çözünürlüğü yüzünden menüde bile kasıyordu. İPhone alacaksan 6s, Se, 7 serisi. Diğerleri eskidi artık güncelleme desteği bitti sayılır. Zaten yaptığın ankette birkaç telefon sivriliyor. Bir tanesi mi 5 prime, performans ve donanım bakımından hepsini tokatlar snapdragon 820 ile çalışıyor kamera da neredeyse hepsini alır. C5 güzel telefon hissiyat olarak ama işlemci snapdragon 616 olmadı 625 olsa tercih edilebilirdi. J7 prime güzel telefon pili efsane pil yonundne tokatlar hepsini. Zenfone lara bulaşma bence.

• Beğen
Tepkiler: Gallahad
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
5S var sorunsuz çalışıyor, 6 Plus'ta akrabamda var tüm güncellemelerini alıyor ve sorunsuz çalışıyor. Size bozuk telefonlar denk gelmiş olabilir. 6 Plus 6 serisinin şu anda en güzel telefonu. 5S'te abimde var en son güncellemeyi yükledi sorunsuz çalışıyor. Param olsa dakika beklemem gider 6 Plus alırdım. Zenfone serisi evet çok kötü. J7 Prime'a gelince; ben olsam o telefonu almazdım. 5S hala güncelleniyor ve hala kullanılıyor.

Gallahad

Gallahad

Üye
Vay arkadas ne cok telefon var ya xiami garantiden korktugum icin fazla bakmadim bu j7 primede hafizasi 16gb diye bakmiyordum tekrardan bi gozden gecireyim onlari

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Kardeşim aslında hepsi aynı aralarında hiçbir fark yok. Tek farkları isimleri o kadar. Emin ol ben de bir sürü telefon kullandım. Bir tek İphone farklı. Yani o telefonu eline alıp kullandığın zaman farkını görüyorsun zaten. Yoksa android telefonların yüzde doksanı aynı.

• Beğen
Tepkiler: Gallahad
Bysnbad

Bysnbad

Kapalı Hesap
Ben iphone 5s kullandım 2013 senesinde çikan telefon iyi tarafı güncelleme almasıydı kötü tarafı cabuk şarj yiyen cihaz bence alınacaksa diger iphonlara bak derim

Gallahad

Gallahad

Üye
bu asuslar benim lg g2 ile aynı hatta bana göre lg g2 asustan daha iyi 3 sene oldu telefonumu alalı daha kasma donma falan hiç birşey yok tek sorun lolipopa güncellerken ekranımda ufak bir sararma oldu oda iyi açık parlaklıkta belli oluyor

Bysnbad

Bysnbad

Kapalı Hesap
Androide devam etmek istersen j5 2016 serisi var tercih senin bir öneri olarak düşün

Gallahad

Gallahad

Üye
Ben iphone 5s kullandım 2013 senesinde çikan telefon iyi tarafı güncelleme almasıydı kötü tarafı cabuk şarj yiyen cihaz bence alınacaksa diger iphonlara bak derim
şarjını çok fazla önemsemiyorum powerbank la geziyorum zaten önemsediğim şeyler hafızası, kamerası ve kasma donma olmaması bunlar iyi olsun yeterli benim için birazda extra özellikler olsun onlarda hoşuma gidiyor diye mesela lg g2 klima televizyon vb kontrol edebiliyor en basiti bu yani

Bysnbad

Bysnbad

Kapalı Hesap
Valla arkadasım senin tercihin ben 2013 senesinde çıkan cihazdı 5s ben 2014 mayısta kullandım kullananlar vardır mennun olanıda var menun olmayanıda var aynı ekranı sorun etmessen al derim tabi kasarmı donarmı orasını bilmemde tercih senin

byAndroid

byAndroid

Üye
şarjını çok fazla önemsemiyorum powerbank la geziyorum zaten önemsediğim şeyler hafızası, kamerası ve kasma donma olmaması bunlar iyi olsun yeterli benim için birazda extra özellikler olsun onlarda hoşuma gidiyor diye mesela lg g2 klima televizyon vb kontrol edebiliyor en basiti bu yani
Dediğin özellik mi 5 te var mesela ve çok değişik özellikler de var. Miui arayüzü bambaşka. İPhone da adam arama yapıyor mesaj atıyor az WhatsApp ta takılıyor tabi kasmaz. Aslında istediğin özellikler 64 GB hafıza 3 GB ram ve kamera mı 5 te var. Garantiye çok takılmayın bence. Çoğu şey garantiye girmiyor zaten (ekran kırılma vs). Garantiye yolunuz düşmedikçe sorun yok.

Bysnbad

Bysnbad

Kapalı Hesap
Iphone 1 gb ram bile hız yapabiliyor androidde 1 gb ram işe yaramıyor tek çekirdekte performans veriyor yani işin açıkçası androidde her cihazda kurulu oldugu için insan ister istemez bir farklılık arıyor

Gallahad

Gallahad

Üye
Yarin carsiya gidip bakayim bi telefona her yerde yok xiami markasi elime almadan anlasilmaz
Iphone 1 gb ram bile hız yapabiliyor androidde 1 gb ram işe yaramıyor tek çekirdekte performans veriyor yani işin açıkçası androidde her cihazda kurulu oldugu için insan ister istemez bir farklılık arıyor
Senin tavsiyenede uyucam yatin carsiya gidicen bi ogreniyim phone 6dan sonrasinin fiyatlarini vb. Listedeki xiami marka haricinde hepsine baktim iphone ve xiaomi kaldi sadece

franklinda

franklinda

Üye
Motorola moto z ve moto modlarınıda yerinde incele fiyat farkı olmasına rağmen çok iyi bir alternatif olacaktır :O

byAndroid

byAndroid

Üye
xiaomi yi telefoncularda görmek çok zor ama inşallah denk gelir de bakarsın .

franklinda

franklinda

Üye
Asla distribitör garantisi olmayan paralel ithal ürünlere bulaşmam çünkü %90 muhatap bulamıyorsunuz :)

Gallahad

Gallahad

Üye
bakalım hayırlısı yarın artık net bir şekilde ne alacağıma karar veririm muhtemelen

franklinda

franklinda

Üye
Moto z ve moto modlarını görmeden karar verme :)

Üst Alt