1000-1200 arası telefon alıcam

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

muratcan302

Üye
    Konu Sahibi
1000-1200 arası telefon alıcam
merhaba arkadaşlar t20 telefonum var ve gerçekden çok yavaş telefon o yüzden satmaya karar verdim. sizce hangi telefonu almayalıyım.
galaxy s2
xperia arc s
kafamda olan modeller istediğim oyunu oynayabileceğim ve facebook twiiter açık olsa bile kasmayacak telefon lazım. android 4 versiyonlar önceliklidir :)

SkyLaBTR

SkyLaBTR

Üye
Kesinlikle s2 derim... Güncelleme de alacak , hafızası da fazla... Eski de olsa amiral telefon...

ZeBaNe

ZeBaNe

Üye
Kardeş alacaksan Galaxy S2 al istiyorsan da sana burdan göndereyim. Normalde 1200-1300 arsında değişiyor fiyatları ama bizim burda pasaport kayıtlı var. 950 tl ye alıyoruz sorunsuz. Bende şuan Galaxy İ9003 kullanıyorum onunda fiyatı 1000-1150 arası değişiyor ama ben 750 tlye aldım 4-5 aydırda kullanıyorum hiçbir sorunu sıkıntısı yok gayette memnunum. Yani fazladan masraf etmenin anlamı yok :)

muratcan302

Üye
    Konu Sahibi
Kardeş alacaksan Galaxy S2 al istiyorsan da sana burdan göndereyim. Normalde 1200-1300 arsında değişiyor fiyatları ama bizim burda pasaport kayıtlı var. 950 tl ye alıyoruz sorunsuz. Bende şuan Galaxy İ9003 kullanıyorum onunda fiyatı 1000-1150 arası değişiyor ama ben 750 tlye aldım 4-5 aydırda kullanıyorum hiçbir sorunu sıkıntısı yok gayette memnunum. Yani fazladan masraf etmenin anlamı yok :)
üstad senin bir yerin varmı gelsek ordan konuşsam duruma göre cihazı alsam :)

ZeBaNe

ZeBaNe

Üye
Kardeş ben Hakkari/Yüksekovadayım gelebileceğini açıkçası düşünemiyorum :)

Why Always Me

Why Always Me

Üye
Galaxy S2 müthiş olur ama 1200 liranın üzerine biraz daha ekleme şansın varsa S3 al derim.

Kerim.

Kerim.

Üye
S2 iyidir

muratcan302

Üye
    Konu Sahibi
üstad senin bir yerin varmı gelsek ordan konuşsam duruma göre cihazı alsam :)

tamam da üstad benim telefonu görmem lazım. kontrol etmem lazım almak için o nasıl olacak alışverişi nasıl yapcaz

MrExpert

MrExpert

Üye
s2 güzeldir 4.1 jb nı da alıcak biraz zorlarsan sıfır alabilirsin yada 2 .el temiz bulursun ...

CasuS_87

CasuS_87

Üye
kesinlikle s2 :good:

muratcan302

Üye
    Konu Sahibi
maxi pro 5 nasıl acaba

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
alabileceğin en iyi telefon galaxy s2 veya note .

avcitalip

avcitalip

Üye
s2 al kurtul şarjı biraz çabuk bitiyor ve ekran çözünürlülüğü düşük onun haricinde hiçbir kötü yanını görmedim :oke: çok iyi bir telefondur kendisi :evet: bu fiyatlara ondan iyisi yoktur :)

Kerim.

Kerim.

Üye
s2 al kurtul şarjı biraz çabuk bitiyor ve ekran çözünürlülüğü düşük onun haricinde hiçbir kötü yanını görmedim :oke: çok iyi bir telefondur kendisi :evet: bu fiyatlara ondan iyisi yoktur :)

pikseller gozukuyor mu?

avcitalip

avcitalip

Üye
Kerim.

Kerim.

Üye

okadar da değil ama mesela bir resim açıyorsunuz telefonda resim böyle bulanık gibi görünüyor daha sonra video falan seyrederken aynı şekilde problem oluyor kameradan bir resim çekerken falan ama bilgisayara atınca sorun olmuyor cam gibi çıkıyor :ehe

- - - Eklendi - - -

s2 note'dan daha iyi Necati :evet:

:hmmmanladim

ismet1337

Üye
xperia s var satayım kardesım sıfır gıbî 24 ay garantılı bır fıkrın yoksa ınternetten ararstır telım 5327636866

muratcan302

Üye
    Konu Sahibi
note okul pantolonunun cebinden girmiyor :D o yüzden s2 tam giriyor ama ne bileyim bir türlü içime sinmiyor herkezde olan bir telefonu almak.

besim.farhan

besim.farhan

Üye
http://www.maxicep.com/cep-telefonlari-genel/samsung-galaxy-serisi-telefon-rehberi-706419.html
konuya bi göz at istersen kardeşim :islik:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...