Telefon Tavsiyesi Telefon Alıcam Öneri

Sponsorlu Bağlantılar

Siycey

Siycey

Üye
3Yıl kullanma gibi bi durum mümkün değil malesef :) Z2 3Yıl güncelleme alsa bile akranlarına göre 1-2 yıl sonra basit kalacaktır bilmem anlatabildim mi uzun vadeli kullanırım ben bozulana kadar giderim diyosan Z2 işini görür

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
3Yıl kullanma gibi bi durum mümkün değil malesef :) Z2 3Yıl güncelleme alsa bile akranlarına göre 1-2 yıl sonra basit kalacaktır bilmem anlatabildim mi uzun vadeli kullanırım ben bozulana kadar giderim diyosan Z2 işini görür
Z çıkalı neredeyse 4 yıl olacak kardeşim lafını derken bunu göz önüne alıyor musun?

ghkaon

Üye
Lumiayı tavsiye etmiyorum şuan için normal bi telefondan fazla farkı yok..

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
Bu donanıma sahip hemen hemen çoğu cihaz ısınır.

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Lumiayı tavsiye etmiyorum şuan için normal bi telefondan fazla farkı yok..
Gel o zaman söyle yapalım. Android cephesinde bana YAZILIM GÜNCELLEMEYLE 4k video kaydı özelliği sunan bir model öner. (Yeni çıkan telefonlar değil şöyle 1.5-2 senelik olacak en az.)
Ondan sonra konuşalım olur mu?

• Beğen
Tepkiler: muhammettvurucu
Siycey

Siycey

Üye
Z çıkalı neredeyse 4 yıl olacak kardeşim lafını derken bunu göz önüne alıyor musun?
Ben orda güncelleme anlamında demedim zaten şimdi sen Z ile Z3 ü aynı kefeye koyabilirmisin,insan nefsi sıkılıcak elbet telefondan 3 yıl kullanacağına inanmıyorum ben.

x4nq.raL1

x4nq.raL1

Üye
Merhaba arkadaşlar yeni telefon almak istiyorum bütçem 1000-1400 tl arası telefon da interneti kullanırım birkaç oyun oynarım ve çok uygulama yüklerim ve alacağım telefonu 3 yıl falan kullanabilmeliyim.Şu an aklımda Casper Via V8,Lenovo Vibe Z2, Huawei Acsend P7 var. Özellik olarak bu telefonları benzeri önerilerinizi bekliyorum.Öneride bulunduğunuz telefonu neden önerdiğinizi açıklarsanız çok memnun olurum. Şimdiden teşekkürler

Sony xperia z2 al kafan rahat olsun 4 sene boyunca Her yönüyle.. .

byAndroid

byAndroid

Üye
Abi ayıptır ya yeminle z2 ye en az 3 güncelleme alacak diyorlar z ye 4 yil oldu diyorlar z tam tamina 2 yil oldu abartmayın bari. güncelleme konusuna açıklık getireyim en fazla güncellemeyi nexus alır diğerleri 2 yıl en fazla. Xperia z, s4, htc one bunlar hep aynı dönemin cihazları ve hepside güncelleme alıyor android lolipop son oldu büyük ihtimalle destekleri biter

• Beğen
Tepkiler: ofluorhann, B.A.R.O.N ve Aybin.Kilic
muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
Gel o zaman söyle yapalım. Android cephesinde bana YAZILIM GÜNCELLEMEYLE 4k video kaydı özelliği sunan bir model öner. (Yeni çıkan telefonlar değil şöyle 1.5-2 senelik olacak en az.)
+1

• Beğen
Tepkiler: ByEmre221

ofluorhann

Üye
    Konu Sahibi
Son olarak Sony Xperia z2 mi Samsung Galaxy Alpha mı Lg Nexus 5 mi görüşleriniz neler nedenlerinide belirtirseniz çok memnun olurum

Dlyr

Dlyr

Üye
Nexus 5 al. Çünkü ben şuan nexus 4 kullanıyorum iki yıldır. Performansında bir kayıp yok.kasa sağlam,güncelleme geldi.

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Son olarak Sony Xperia z2 mi Samsung Galaxy Alpha mı Lg Nexus 5 mi görüşleriniz neler nedenlerinide belirtirseniz çok memnun olurum

Samsungun o touchwiz ara yüzü zamanla şişer ve kasma yaşarsın.
Sony ara yüzü basit ve kullanışlı. Güncelleme desteği ne alemde bilemiyorum.
Nexus aosp ara yüzü ile çok basit kalıyor. Güncelleme desteğide sağlam.
Sony veya Nexus alabilirsiniz bence.

mrzstyl

mrzstyl

Üye
NEXUS 5 :oke::oke::oke::oke::oke::oke:

ghkaon

Üye
arkadaşım film çevirmicek ya. 4K 8K ne farkedicek ona vereceği parayla pro. fotoğraf makine alır allah allah. marketi çok fakir o telefonda sıkıntı

BlackhoviX

Üye
Z2

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Ben lumia almanı tavsiye ederim.

Üst Alt