1.Maxicep En Güzel Masaüstü Ekran Yarışması

Sponsorlu Bağlantılar

xkadir61

xkadir61

Üye
geçen bende yanlışlıkla 60 000 küsür rar dosyası yaptım. işaretleyip siliyorum 140 tan fazla silemedim,çünki ekrandan taşıyordu. uğraştım uğraştım 3000 küsür sildim baktım olacakgibi değil (ctrl+A) sonra soldan gereklilerin işaretini kaldırarak gereksizleri sildim. jeton sonradan düştü yani.

Soneday

Soneday

Üye
geçen bende yanlışlıkla 60 000 küsür rar dosyası yaptım. işaretleyip siliyorum 140 tan fazla silemedim,çünki ekrandan taşıyordu. uğraştım uğraştım 3000 küsür sildim baktım olacakgibi değil (ctrl+A) sonra soldan gereklilerin işaretini kaldırarak gereksizleri sildim. jeton sonradan düştü yani.

Büyük bir marifet :ehe

C01aY

C01aY

Üye

:kop:evet jeton 4 köşeliymiş:ehe

--------------- Ekleme ---------------

Bu da Benim masaüstü bende katılıyorum

isinbayeva

isinbayeva

Üye
bende katılmak istiyorum lütfen 100 msjım yok ama her zaman online olmaya çalışıyorum..eğer onaylarsanız bende varım...yalvarırım bu benim ilk yarışmam olacak...tabi maxicep sayesinde
resmim:

C01aY

C01aY

Üye
Konuyu açan arkadaşa pm at belki kabul eder

karides

Üye
Yarışmacı arkadaşların masüstü görüntüleri sayfalara dağılmış durumda. Mesela son sayfa ve ilk sayfadaki arkadaşlar hariç, diğerleri dezavantajlı duruma düşüyor. Bu nedenle tüm görüntülerin bir araya toparlanması lazım kanaatimce. Yusufucan, mesela sen ilk mesajına tüm katılıcıların masaüstü görüntülerine eklesen, oy veren arkadaşlar için kolaylık sağlamış ve bu dezavantajlı durumu da ortadan kaldırmış olursun. Ayrıca kimin, nasıl oy vereceğini yazmamışsın. Bence bir son katılım günü belirlemelisin. O günden sonra da, (belirttiğim şekilde bir ilk mesaj düzenleyerek) bir anket açabilirsin, her katılımcının ismi ile. Bu noktaları aydıntırsan daha net bir yarışma olacaktır kanaatimce.

xkadir61

xkadir61

Üye
Yarışmacı arkadaşların masüstü görüntüleri sayfalara dağılmış durumda. Mesela son sayfa ve ilk sayfadaki arkadaşlar hariç, diğerleri dezavantajlı duruma düşüyor. Bu nedenle tüm görüntülerin bir araya toparlanması lazım kanaatimce. Yusufucan, mesela sen ilk mesajına tüm katılıcıların masaüstü görüntülerine eklesen, oy veren arkadaşlar için kolaylık sağlamış ve bu dezavantajlı durumu da ortadan kaldırmış olursun. Ayrıca kimin, nasıl oy vereceğini yazmamışsın. Bence bir son katılım günü belirlemelisin. O günden sonra da, (belirttiğim şekilde bir ilk mesaj düzenleyerek) bir anket açabilirsin, her katılımcının ismi ile. Bu noktaları aydıntırsan daha net bir yarışma olacaktır kanaatimce.

zaten o görüntüleri sayfanın başında toplayacak. merak etme sen.:oke:

iremm

iremm

Üye
katılsammıkiiii :pro: :ehe

iremm

iremm

Üye

katıldım bileee hıhhhhhhhhhh

:ehe

orgeneral2203

orgeneral2203

Üye
Ben de katılmak istiyorum ama resmi nasıl yüklicez?!?

C01aY

C01aY

Üye
yükle

ilk defa bi yarışmaya katılıyorummm çok heyecanlıyım :mahcup: :ehe:ehe:ehe

katıldım bileee hıhhhhhhhhhh

:ehe

Milletin bilgisayarında Televizyon bile var
:emzik:1 Numarasın iremm:bira:

mservank

mservank

Üye
oo ortak hoşgeldin :naughty: anladın sne onu:D

mservank

mservank

Üye
:D:D
diğer masaüstümü o ne oluyo acep??
hem abdullah kim:naughty:

iremm

iremm

Üye
:D:D
diğer masaüstümü o ne oluyo acep??
hem abdullah kim:naughty:

ya o yanlış @bdllah o :kop: ben düzelttim gerçi ama kardeşim deiştirmiş :ehe program video falanla ilgili :ehe

diğer masaüstümü o ne oluyo acep?? özel cnm seni ilgilendirmezz :naughty: :ehe:kop: şaka şaka onunda içinde programlar falan var karışıklık olmasın die oraya attım :ehe

mservank

mservank

Üye
kardeşinle aynı hesabı kullanıon ilginç
hiç sevmem özel var canım:D:D
hemen ona yeni hespa aç özellerini karıştırmasın.:)

iremm

iremm

Üye
kardeşinle aynı hesabı kullanıon ilginç
hiç sevmem özel var canım:D:D
hemen ona yeni hespa aç özellerini karıştırmasın.:)

emredersiniz :ehe

ben pc pek takılmıyorum açmama gerek yok hem tatil bitsin artık okuyacağım yeni ilde yeni pcmle :naughty::ehe gerek yok yani :ehe

Üst Alt