maxicep en iyi proje fikri yarışması--katılım konusu(katılım devam ediyor-20 tl ödüllü)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
cihanata_1

cihanata_1

Üye
    Konu Sahibi
maxicep en iyi proje fikri yarışması--katılım konusu(katılım devam ediyor-20 tl ödüllü)
YARIŞMA HAKKINDA
bu yarışma teknolojik veya herhangi bir alanda hayatımızı kolaylaştırabilecek özgün buluş tasarımlarınızla katılabileceğiniz bir yarışmadır. Bir nevi fikir yarışması diyebiliriz.

KURALLAR
*fake hesapla katılım yapılamaz

*özgün olmayan tasarımlarla katılım yapılamaz
*01.03.2015 tarihinden sonra üye olanlar katılamaz
*en az 50 mesajı olmayanlar katılamaz

*katılım sınırı 10 kişidir taleplere bağlı olarak artabilir
*oylamada kendine oy atan ve fake hesapla oy kullananların oyu geçersiz sayılacaktır
*3 kişiye oy kullanmak zorumludur
*oylama pm yoluyla @a kişisi 10p @b kişisi 8 puan @c kişisi 6 puan şeklinde yapılacaktır

Katılımın yoğunluğuna bağlı olarak yarışma birincisine 20 TL ödül belirledik.

KATILIM/OYLAMA NASIL YAPILACAK
***örnek katılım mesajı***
proje alanı:teknoloji,sanat vb..
proje adı:xxx
proje amacı:xxx
proje açıklması: ..............................................

katılmak isteyenler bu konuya katılmak istediklerini belirtip projelerini çok uzun olmayacak şerkilde açıklayarak katılabilirler oylama puan sistemiyle(a kişisi 10 b kişisi 8 c kişisi 6 puan) ve bana pm yoluyla oylama yapılacaktır oylama için 3 gün süre verilecek ve 3 gün sonunda en yüksek puanı alan 1. olacaktır katılmak isteyen tüm değerli maxicep üyeleri yarışmamıza davetlidir katılımcılara başarılar:)

KATILIMCILAR
@Metin137
@Fantastik20
@kanat_58
@Baranbaris
@turancen
@utt2
@kestal
@mürteza16
@Alo_Azrail
@SoulsEagle

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Alo_Azrail, utt2, kanat_58 ve 1 kişi daha

cihanata_1

cihanata_1

Üye
    Konu Sahibi
@NextWorld elenmiştir sebep:özgün olmayan(internetten alınma) proje
üzgünüm elemek zorundayım @NextWorld

Son düzenleme:
Metin137

Metin137

Üye
Katılmak istiyorum

Fantastik20

Fantastik20

Üye
proje alanı:teknoloji
proje adı: otomatik askı
proje amacı:askıya yetişemeyen çocuklara kolaylik sağlanması
proje açıklması: Askılar bildiğimiz gibi yüksekte olur ve çocuklar yetişemezler. Askının yaninda bir buton olup o butona basıldığinda askı aşağıya iner ve çocuk çeketini asar tekrar butana basınca askı yukarı çıkar.

cihanata_1

cihanata_1

Üye
    Konu Sahibi
proje alanı:teknoloji
proje adı: otomatik askı
proje amacı:askıya yetişemeyen çocuklara kolaylik sağlanması
proje açıklması: Askılar bildiğimiz gibi yüksekte olur ve çocuklar yetişemezler. Askının yaninda bir buton olup o butona basıldığinda askı aşağıya iner ve çocuk çeketini asar tekrar butana basınca askı yukarı çıkar.
buna benzer şeyler var ama yinede amaç güzel olduğu için kabul ediyorum:)

Fantastik20

Fantastik20

Üye
8.sinifta teknoloji tasarim dersinde yapmistim ;)

kanat_58

kanat_58

Üye
Eldiven içerisine bir küçük ince kablodan parmakları sararcak şekilde bileğin orayada iki tane saat pili ufkata bir düğme koydukmu sıcacık olur valla bende katılmak istiyorum

cihanata_1

cihanata_1

Üye
    Konu Sahibi
Eldiven içerisine bir küçük ince kablodan parmakları sararcak şekilde bileğin orayada iki tane saat pili ufkata bir düğme koydukmu sıcacık olur valla bende katılmak istiyorum
Kabul edildi:)

Baranbaris

Baranbaris

Üye
Evdeki veya işyerindeki kısaca her yerde bulunan prizlerdeki kablo karışıklığına son vermek için kablosuz aparatlar projem var. Şimdi hangi aparat nerenin karışacak diyenler olacak onların üzerinde renk olacak ve bu sayede anlaşılacak.

NextWorld

NextWorld

Üye
İnternette varmış ordan düşünmemiştim ama kabul edilmez mi?
Çok eskiden gerçeklestirdiğim projeydi:bilmem:

cihanata_1

cihanata_1

Üye
    Konu Sahibi
İnternette varmış ordan düşünmemiştim ama kabul edilmez mi?
anliyorum ama internette her yerde olan bir projeyi kabul etmem doğru olmaz basit bile olsa tamamen özgün olan bir proje düşün yazayım seni :)
inan bende kimseyi elemek istemiyorum uzgunum:(

• Beğen
Tepkiler: NextWorld
NextWorld

NextWorld

Üye
anliyorum ama internette her yerde olan bir projeyi kabul etmem doğru olmaz basit bile olsa tamamen özgün olan bir proje düşün yazayım seni :)
Belki ben yaptıktan sonra yayıldı:D
Sağlık olsun fikri kendim bulmuştum. Şuan için aklıma başka gelmiyor.

cihanata_1

cihanata_1

Üye
    Konu Sahibi
@Baranbaris dün listeye ekledim seni
@Metin137 projesini bana pmden gönderdi:)

turancen

turancen

Üye
Katılıyorum :) :maxicep:

proje alanı: Bilgisayar işlemcisi tasarımı

proje adı: ProTürk işlem birimi
proje amacı: Dünyaya işlemcilerimizi tanıtmak
proje açıklaması: Türkiyede bilgisayarlar için, işlemci tasarımını yapıyoruz, dünyada ilk 5 nm lik işlemcileri üretebilecek arkadaşlar arıyoruz. İşlemler konusunda uzman arkadaşlara duyurulur :D

Hayalim biraz yüksek..:close_tema:

cihanata_1

cihanata_1

Üye
    Konu Sahibi
Katılıyorum :) :maxicep:

proje alanı: Bilgisayar işlemcisi tasarımı
proje adı: ProTürk işlem birimi
proje amacı: Dünyaya işlemcilerimizi tanıtmak
proje açıklaması: Türkiyede bilgisayarlar için, işlemci tasarımını yapıyoruz, dünyada ilk 5 nm lik işlemcileri üretebilecek arkadaşlar arıyoruz. İşlemler konusunda uzman arkadaşlara duyurulur :D

Hayalim biraz yüksek..:close_tema:
kabul edildi yanlız projeni oylama konusuna yazarken biraz düzenleme yapacağım:)
@Baranbaris turancene söylediğim senin içinde geçerli:)

turancen

turancen

Üye
kabul edildi yanlız projeni oylama konusuna yazarken biraz düzenleme yapacağım:)
@Baranbaris turancene söylediğim senin içinde geçerli:)
Ne gibi düzenleme kardeş :D zaten sıralamasıyla yaptık, gerçi yinede sen bilirsin saol

cihanata_1

cihanata_1

Üye
    Konu Sahibi
Ne gibi düzenleme kardeş :D zaten sıralamasıyla yaptık, gerçi yinede sen bilirsin saol
sıralamada düzenleme değil anlattığın projeyi anlattığın şekilden ssaptırmak ta değil anlatımda birazcık düzenleme sadece
katılacaklardan arkadaşlar lütfen projelerinizi mümkünse örnek katılım mesajına uygun şekilde anlatın:)
@mürteza16 @The Shadow yarışmaya katılmak ister misiniz

asroma7

asroma7

Üye
Güzel yarışma oy kullanırım artık.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt