3. Her Ay Hediye Çekilişi Başlamıştır! (Alımlar Bitmiştir)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
    Konu Sahibi
3. Her Ay Hediye Çekilişi Başlamıştır! (Alımlar Bitmiştir)

Merhaba Maxicep Ailesi, 3. hediye çekilişine hoş geldiniz!
*Önceki hediye çekilişlerinde epey bir katılım ve ilgi vardı, bu yüzden hepinize teşekkür ediyorum. :)
*Ayrıca hazırladığı hediye kapak resmi için @Tufkan arkadaşımıza da çok teşekkür ediyorum, emeğine sağlık :)

3. Her Ay Hediye Çekilişi Ödülleri

3. Hediye çekilişinde vereceğim ödüller;

1) 50 TL değerinde Google Play, App Store, İninal Kart, Steam Cüzdan, Cep Lira (seçmeli)

2) Sandisk 32 GB USB 3.0 OTG Dual Drive USB Bellek

3)
3 kişiye Maxicep logolu ve Kullanıcı Adınız yazan Özel Kupa Bardak verilecektir.

*Toplamda 5 kişiye ödül vereceğim.

Önemli: Arkadaşlar dürüst/açık olmak gerekirse, bu aralar biraz sıkıntılı günler geçiriyorum o yüzden şuan bütçem bu kadarına yetiyor, bağışlayın lütfen.. :terli:
İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

Kampanya Bilgileri ve Kuralları (güncellendi)

ÇEKİLİŞE KATILMAK İÇİN:

1) Çekilişe katılmak için Forumiçi en az 50 Mesaj Sayısı olmalıdır (eski/yeni üye fark etmiyor)

2)
Çekiliş konusuna Katılıyorum veya Katıldım demelisiniz.

3) Ayrıca katılmak için ve Youtube kanalına destek için Abone olmanız gerekiyor (merak etmeyin, gizliliğe önem verdiğim için hazırladığım Maxicep Çekiliş Formu*'nun linkine ve alttan da tıklayıp oradan adımları doldurabilirsiniz)

4) Dolduracağınız form'da Forum K. Adı ve YT Kanallarına abone olduğunuza dahil bir ss/ekran görüntüsü linki koymanızı istiyorum.
Bu sayede alınan katılımlar hem daha sağlıklı olup hemde otomatikman e-tablo/excel dosyasına eklenmiş oluyor.

5) Aynı IP adresinden sadece bir üye katılabilir. İki farklı üyenin katıldığı tespit edilirse yönetim tarafından cezalandırılır ve diskalifiye olur. (sahte hesaplardan yapılan katılımlar dikkate alınmayacaktır)

6) Bu kuralları/şartları yerine getiren herkes katılabilir.

* (büyütmek için resme tıklayın)
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Katılım Form Linki:

KATILIM SÜRESİ ve SİSTEMİ:

1) Katılım her ayın 1-14 tarihi olup (2 hafta/14 gün sürecektir) ve sonuçlar da 15-20 tarihleri arası açıklanacaktır.
2) Ödül sayısı kaç ise ona göre hem Asil hem de Yedek Talihli olacak.
3) Çekiliş geri sayımdan başlayacak (örn: 3, 2, 1 diye)
4) Kazananlar sonraki yarışmaya geçici olarak dahil olamayacak, diğer arkadaşlara haksızlık olmaması ve kazanma şansları daha çok olmaları için (tekrar katılma süreleri şuan belli değildir.
5) Çekilişin zamanı, saati, ödülleri, şartları değiştirme hakkı bende saklıdır.

İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

SONUÇLAR:

1) Sonuçlar 15-20 tarihleri arasında yeni konu açılıp, bu konunun ilk ve son yorumuna da link halinde eklenecektir.
2) Hediyelerini kazananlar ile MaxiCep Ö.M. üzerinden iletişime geçilecek ve kargolu ürünler olduğu için adres bilgileri istenecektir.
3) Gerekli bilgileri veren arkadaşların hediyesi gün içinde kargoya verilecektir. (kargo ücretleri de benden)
4) Çekilişin adil olması için de Random.Org sitesi dahilinde olup, hem Asil hem de Yedek talihli belirlenip videolu olarak açıklanacaktır.

*Çekiliş bu şekilde olacaktır.
*Fazla uzatmadan kazananları şimdiden tebrik ediyorum :)

*Tartışma konusu Aylık Hediye Çekilişler İçin Sohbet Konusu
*Destek olmak için konuyu beğenip, oylama yapabilirsiniz :tebessüm:
*Daha fazlası için takipte kalın !~

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: seyyid70, gokturk_28, MeLih_061 ve 7 diğerleri

Tufkan

Tufkan

Üye
  • Katılıyorum veya Katıldım
Katılıyorum

Katıldım
:)

İlk Cevap...

• Beğen
Tepkiler: BLasTeaR
Buğra

Buğra

Admin
Katılıyorum formu doldurdum. ( Belki bu sefer bize de bir şeyler çıkar :ehe )
Eline sağlık hocam emek veriyorsun maddi manevi güzel gidiyor üyelerde ilgi gösteriyor :)

• Beğen
redhead

redhead

Üye
toplam 100 mesaj çok değilmi :(

BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
    Konu Sahibi
Katılıyorum formu doldurdum. ( Belki bu sefer bize de bir şeyler çıkar :ehe )
Eline sağlık hocam emek veriyorsun maddi manevi güzel gidiyor üyelerde ilgi gösteriyor :)
İnşallah kardeşim, rica ederim. Birilerini mutlu etmek beni de mutlu ediyor ve seviniyorum. :)
Ayrıca hazırladığı hediye kapak resmi için @Tufkan arkadaşımıza da çok teşekkür ediyorum, emeğine sağlık :)

toplam 100 mesaj çok değilmi :(
Elim sürtmüş, düzenlendi ;)

Bu arada katılımlar bu şekilde otomatik listeye ekleniyor ;

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: Tufkan ve Buğra
Tufkan

Tufkan

Üye
İnşallah kardeşim, rica ederim. Birilerini mutlu etmek beni de mutlu ediyor ve seviniyorum. :)
Ayrıca hazırladığı hediye kapak resmi için @Tufkan arkadaşımıza da çok teşekkür ediyorum, emeğine sağlık :)

Elim sürtmüş, düzenlendi ;)

Bu arada katılımlar bu şekilde otomatik listeye ekleniyor ;
Biz teşekkür ederiz ama gizlilik gitti şuan konuda anlattıgın gixlilik :)

• Beğen
BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
    Konu Sahibi
Biz teşekkür ederiz ama gizlilik gitti şuan konuda anlattıgın gixlilik :)
Aslında bunda o kadar gizlilik gerektiren bir durum yok. O durum önceki şart için geçerliydi yeni şart bu olsa bile yine de güven meselesi ve verdiğim özeni göstermek adına dursun istedim. sonuçta orada kimsenin özel bilgisi yok, sadece nick ve ss linki var o yüzden hiç bir sorun olmaz :)

• Beğen
Tepkiler: Buğra ve Tufkan
Tufkan

Tufkan

Üye
Aslında bunda o kadar gizlilik gerektiren bir durum yok. O durum önceki şart için geçerliydi ama yine de güven meselesi ve verdiğim özeni göstermek adına dursun istedim. sonuçta orada kimsenin özel bilgisi yok, sadece nick ve ss linki var o yüzden hiç bir sorun olmaz :)
Şakasına söylemiştim bende zaten :)

• Beğen
Tepkiler: Buğra ve BLasTeaR
yeumyang

yeumyang

Moderator
Katıldım şurada bir anlatım bozukluğu var sanki Toplamda 5 kişiye ödül verileceğim. :D

• Beğen
Tepkiler: Buğra
yeumyang

yeumyang

Moderator
Onu biliyorum hocam son cümle anlatımı bozuyor toplamda 5 kişiye ödül verilecegim son cümle vereceğim veya verilecek gibi olması lazım pek önemli değil ama söyleyeyim dedim :D

• Beğen
Tepkiler: ceyhande, Buğra ve BLasTeaR
BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
    Konu Sahibi
Onu biliyorum hocam son cümle anlatımı bozuyor toplamda 5 kişiye ödül verilecegim son cümle vereceğim veya verilecek gibi olması lazım pek önemli değil ama söyleyeyim dedim :D
He şimdi fark ettim, düzelttim.
Kusura bakma vallahi bakınca fark ettim, teşekkür ederim :)

• Beğen
Tepkiler: ceyhande ve Buğra
Gofrettin115

Gofrettin115

Üye
Katıldım hediye ne zaman geliyor :)

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: BLasTeaR ve Buğra
enaa_881

enaa_881

Üye
katılıyorum.
çekiliş formunu da doldurdum.

• Beğen
Tepkiler: Buğra, Tufkan ve BLasTeaR
serifmstf

serifmstf

Üye
Katılıyorum

mTalk'tan gönderildi

• Beğen
Tepkiler: Buğra
androfilex

androfilex

Üye
Katılıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...