1.000 TL civarında Gold'dan alınabilecek en iyi Smartphone

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
1.000 TL civarında Gold'dan alınabilecek en iyi Smartphone

Neden gold'dan ?

Resimdeki s2 nin ekranı kırıldı ve kaskosu olduğu için değiştireceğiz s2 yi yaklaşık 860 küsür TL sayiyorlar bu yüzden gold'dan almak zorundayiz :(

S2 babamın s2 si ve s2 yi degisiklik olsun diye s3 mini ile değiştirmeyi düşündü bende ona cok büyük bir hata yapıyorsun diyerek vazgectirdim,peki bana ne önerirsin dedi bende iPhone 4 al dedim 999 TL oda bir baktı hoşuna gitti zaten büyük ekran sevmiyordu :evet: zaten hacca gidince ben en kralini alırım dedi biraz da bu yüzden biraz da ip4 önerdim çünkü 2.elleri diğer markalara göre para ediyor :evet:

Sizce hata mı yapıyoruz, bu fiyatlara golddan alınabilir en iyi telefon bu değil mi? :(

Not : yarın veya Cuma günü alacağız...

• Beğen
Tepkiler: KinG CrazY

tapatalk

tapatalk

Üye
baban s2 yi kırdıysa i4 ü düşünemiyorum :D

• Beğen
MrExpert

MrExpert

Üye
1000tlye alabileceğin 2 model var şuan adam akıllı birisi iphone 4 diğeri galaxy s2 yada 1000tlye lumia 820.

• Beğen
avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
1000tlye alabileceğin 2 model var şuan adam akıllı birisi iphone 4 diğeri galaxy s2 yada 1000tlye lumia 820.

Lumia olmaz s2 de aynı telefon olduğu için olmaz o zaman geriye birtek ip4 kalıyor :)

ip4 ün kamerası nasıl?

• Beğen
MrExpert

MrExpert

Üye

Lumia olmaz s2 de aynı telefon olduğu için olmaz o zaman geriye birtek ip4 kalıyor :)

ip4 ün kamerası nasıl?

oldukça yeterli birde jb yapıp tweakle 1080p video çekimi yapılabiliniyor.

• Beğen
fingerback5

fingerback5

Üye
İp4 iyidir.

• Beğen
restmod

restmod

Üye
o fiyata golddan anca ip4 alinabilir.

Bu Mesaj Mobil Sürümden Gönderildi

• Beğen
XperiaNeoV

XperiaNeoV

Üye
Sarj konusu babanı tatmin eder mi bilmem ama sarj çabuk bitiyor

• Beğen
pRime.

pRime.

Üye
iphone 4'ün kamerası çok kötü, cihaz iyi ama kamera için alınmaz.

• Beğen

Samet.25

720p olsun 5mp olsun kaliteli olsun yeter :evet:

s3 mini aldir kardes sen napcak iphone 4 u bu saatten sonra iphone alacaksa 4s alacak bu saatten sonra bide samsungdan iphone a gecince sevmeyebilir en iyisi aldir s3 mini 720p 5 mp kamerasi zaten

• Beğen
avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi

s3 mini aldir kardes sen napcak iphone 4 u bu saatten sonra iphone alacaksa 4s alacak bu saatten sonra bide samsungdan iphone a gecince sevmeyebilir en iyisi aldir s3 mini 720p 5 mp kamerasi zaten

O ip4 ün 8GB olduğunu yeni ogrendik o yüzden askıya aldi babam :evet: s3 mini bence iyi değil geriye tek care yeni s2 almak ama stoklarda s2 yok :(

• Beğen

Samet.25

O ip4 ün 8GB olduğunu yeni ogrendik o yüzden askıya aldi babam :evet: s3 mini bence iyi değil geriye tek care yeni s2 almak ama stoklarda s2 yok :(

s3 mini neden iyi degil onu anlamadim bende kullaniyorum 8gb 8gb likta hafiza karti aldim 16 gb rahat rahat yetiyo kamerasi zaten yetiyo normal kullanimda istedigim oyunlari aciyo ses kalitesi guzel ekran guzel sarji 1 gun rahat gidiyo aklima baska bisey gelmiyo babanada yeter zaten s2 den farkli biseyler ariyosa ama ne desek bos son karar sizin

• Beğen

vezir020

Üye
Htc Desire X alabilirsin veya one ev

• Beğen
fk555897

fk555897

Üye
Bence Lumia 820 alsın. 820 sağlam telefon. iPhone 4 alırsa cam telefon olduğundan çabuk kırılır.

• Beğen
Murat Alper

Murat Alper

Moderator
bu hafta sonu bimekse lumia 720 geliyor onu al bence

• Beğen
serihan

serihan

Üye
En iyisi Lg optimus 4X HD veya Grand duos olabilir. S3 mini 999 a ezik kalır.

• Beğen
KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
bu seçenekler arasında s3 mini derim birde bu modeller var

lg optimus l9-iyi bir telefon hem ekranıda büyük

huawei acsend p1- güçlü işlemcisi sayesinde baban internette hızlıca gezebilir hem özellikleride iyi

Samsung s advance-baban s2 kalmadığı için bu modeli tercih edebilir

alttaki gri kısım dışında tamamı çelikten yapılmıştır düşmelerde daha az hasar alacaktır

Yardım edebildiysem sevinirim :D

• Beğen
Tepkiler: serihan
serihan

serihan

Üye
bu seçenekler arasında s3 mini derim birde bu modeller var

lg optimus l9-iyi bir telefon hem ekranıda büyük

huawei acsend p1- güçlü işlemcisi sayesinde baban internette hızlıca gezebilir hem özellikleride iyi

Samsung s advance-baban s2 kalmadığı için bu modeli tercih edebilir

alttaki gri kısım dışında tamamı çelikten yapılmıştır düşmelerde daha az hasar alacaktır

Yardım edebildiysem sevinirim :D
Tamam bunlarda olur ama lg optimus 4X Hd daha iyi Lg L9 , S advance, Huawei Ascend P1 ve xperia p den.

• Beğen
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt