Samsung Galaxy SII vs Samsung Galaxy Note (I9100 vs N7000)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
CasuS_87

CasuS_87

Üye
s2 oyuncak gibi kalmış note'un yanında :D

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi

:ehe İşte yavaş olmasının sebebi mimarisinin eski olması :) 1.4 ghz zaten mimari yeni olsaydı daha hızlı olurdu :) Hız testlerinde s2 bu yüzden geçiyor :) Gs2 küçük geliyor bana ama ya :( Bundan sonraki telefonum Note2 olabilir :eller:

çok büyükler reyiz hiç bulaşma derim ben geri verdim cebe sığıyor ama yani abarttıkları kadar değil :ehe

- - - Eklendi - - -

sen ne diyorsun s2 yi kullanırken c6-01 kullanıyormuş gibi oluyordum :ehe

- - - Eklendi - - -

s2 oyuncak gibi kalmış note'un yanında :D

note'a hiç gerek yok boşuna benim gibi heves etmeyin açıkça söylüyorum

MasteLaa

MasteLaa

Üye
çok büyükler reyiz hiç bulaşma derim ben geri verdim cebe sığıyor ama yani abarttıkları kadar değil :ehe

- - - Eklendi - - -

sen ne diyorsun s2 yi kullanırken c6-01 kullanıyormuş gibi oluyordum :ehe

- - - Eklendi - - -

note'a hiç gerek yok boşuna benim gibi heves etmeyin açıkça söylüyorum
Note bak bana inan daha yavaş test ettim benim testlerime güven Talip elindeki telefon eskisinden yavaş eski mimari :ehe

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi

Note bak bana inan daha yavaş test ettim benim testlerime güven Talip elindeki telefon eskisinden yavaş eski mimari :ehe

4.0.4 ICS olmasına rağmen kasıyordu zaten farketmiştim halbuki s2 de 4.0.3 var yani daha sorunlu versiyon olmasına rağmen s2 daha hızlıydı ama AnTuTu benchmark testinde note daha çok puan alıyordu :( nasıl oluyorsa artık

MasteLaa

MasteLaa

Üye
4.0.4 ICS olmasına rağmen kasıyordu zaten farketmiştim halbuki s2 de 4.0.3 var yani daha sorunlu versiyon olmasına rağmen s2 daha hızlıydı ama AnTuTu benchmark testinde note daha çok puan alıyordu :( nasıl oluyorsa artık
Benchmark'a güvenim yok CPU konusunda zaten doğal olarak çok alır 1.4 yahu :D Note büyük yahu benim tarzım telefon :kıskıs:

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi

Benchmark'a güvenim yok CPU konusunda zaten doğal olarak çok alır 1.4 yahu :D Note büyük yahu benim tarzım telefon :kıskıs:

aklının ucundan bile geçirme derim :ehe ben heves ettim babamın arkadaşınıda kırmak istemedim sattım işte ama şimdi olsa satmam zamanı geri alamıyorsun işte :(

MasteLaa

MasteLaa

Üye
aklının ucundan bile geçirme derim :ehe ben heves ettim babamın arkadaşınıda kırmak istemedim sattım işte ama şimdi olsa satmam zamanı geri alamıyorsun işte :(
Küçükken derdik verilen mal geri lınmaz kandırınca bu olurdu hep :ehe

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt