06.02.2011- 5800 c6v20.0.042 -BOMBA- İLK KEZ Tuş Kilit süresi seçmeli,müzik player atmıyor

Sponsorlu Bağlantılar

realdjferdy

realdjferdy

Üye
evt hafıza kartında mp3lerden çıkarken menüye atma var bunu nasıl düzenleriz hemen hemen her FW var bu durum

alper0642

Üye
    Konu Sahibi
Merhaba arkadaşlar 5800 v52.07 rm 356 kullanıyorum. Bu fw yi yükleyebilir miyim? cevaplar için teşekkürler.
tabiki, zaten fw 5800 v52 ler için. alt sürümde olanlar bunu yüklerlerse v52'ye yükseltmiş olurlar ve geri alt sürüme dönemezler

sülocangfb

sülocangfb

Üye
kardeş emeğine sağlık..
yalnız küçük bi problem çıktı müzik çalar kütüphaneyi yenile dediğimde hiç bir şarkıyı görmüyor bunu nasıl düzelyebilirim???

Utk4n*

Utk4n*

Üye
kardeş emeğine sağlık..
yalnız küçük bi problem çıktı müzik çalar kütüphaneyi yenile dediğimde hiç bir şarkıyı görmüyor bunu nasıl düzelyebilirim???

Hafıza Kartına Music diye biR kLasöR aç içine at müzikLeri sonRa tekRaR kütüphaneyi yeniLe.

alper0642

Üye
    Konu Sahibi
kardeş emeğine sağlık..

Hafıza Kartına Music diye biR kLasöR aç içine at müzikLeri sonRa tekRaR kütüphaneyi yeniLe.

hayır kardeşlerim, 1.sayfada belirttim sanırım gözden kaçtı, hafıza kartında sadece MP3 klasörünü görür, bütün müziklerinizi MP3 klasörüne atmalısınız. içine istediğiniz kadar alt klasör oluşturabilirsiniz, ama ana klasör MP3 klasörüdür.

mitenka

Üye
tabiki, zaten fw 5800 v52 ler için. alt sürümde olanlar bunu yüklerlerse v52'ye yükseltmiş olurlar ve geri alt sürüme dönemezler

Teşekkürler. Peki forumda bir sürü fw var. bu fw mi en iyisidir? şu an orjinal hack siz v52.07 kullanıyorum. sevmediğim özellikler bir program çalıştırırken her seferinde izin vermek zorunda kalmak. bunun çözümü var mı ? birde 4*5 icon olsun istiyorum. ekran sadece operada resimlerde video da yatay dönse. arama ekranında, menüde sabit kalsa böyle bir uygulama program var mı?

ahmet.220

Üye
selam kardeş yapmış olduğun o gezel-Uçuşan Yıldızlı tema efektini sadece tek bunu bana ekleyebilirmisiniz yada efektlerin içinde hangisi olabileceğini bana söylermisiniz

--------------- Ekleme ---------------

bi tanedaha sorum olacaktı sizin kini kurdum herşey çok güzel olmuş ama bi sıkıntım var web browserden facebook açtığımda dokunmatik ekran tüm ekran yazmıyor yani pc görünümü yapacaktım olmuyor nasıl yapabilirim bi eklenti varmıdır öncekinde oluyordu tek bu sorunum var bana yardım ediniz lutfen

alper0642

Üye
    Konu Sahibi
selam kardeş yapmış olduğun o gezel-Uçuşan Yıldızlı tema efektini sadece tek bunu bana ekleyebilirmisiniz yada efektlerin içinde hangisi olabileceğini bana söylermisiniz

bi tanedaha sorum olacaktı sizin kini kurdum herşey çok güzel olmuş ama bi sıkıntım var web browserden facebook açtığımda dokunmatik ekran tüm ekran yazmıyor yani pc görünümü yapacaktım olmuyor nasıl yapabilirim bi eklenti varmıdır öncekinde oluyordu tek bu sorunum var bana yardım ediniz lutfen

buyur kardeş, yıldızlı tema efektini buradan indirebilirsin, fw.yi nfe ile açtıktan sonra resource\effect klasörünü sil, sonra bunları oraya kopyala., bu kadar

özür dilerim kardeş linki eklememişim

ahmet.220

Üye
yıldızlı efekt i indiremiyorum nerde link

sülocangfb

sülocangfb

Üye
hayır kardeşlerim, 1.sayfada belirttim sanırım gözden kaçtı, hafıza kartında sadece MP3 klasörünü görür, bütün müziklerinizi MP3 klasörüne atmalısınız. içine istediğiniz kadar alt klasör oluşturabilirsiniz, ama ana klasör MP3 klasörüdür.

teşekkür ederim kardeş

alper0642

Üye
    Konu Sahibi
yıldızlı tema efekti isteyenler için

dr_jones12

dr_jones12

Üye
o kadar sorulara cevap vermişsiniz benimkilerle ilgilenen yok bunu kaçıncı defa yazıcam ya.

1-Scumm emülatörü çalışmıyor.

2-Quake 2 çok kasıyor.

3-GBA emülatörü de çalışmıyor.

Yok mu bu sorunların çözümü ya? Boş yere format atmayayım tele. Format atmaktan sıkıldım çünkü.

Utk4n*

Utk4n*

Üye
o kadar sorulara cevap vermişsiniz benimkilerle ilgilenen yok bunu kaçıncı defa yazıcam ya.

1-Scumm emülatörü çalışmıyor.

2-Quake 2 çok kasıyor.

3-GBA emülatörü de çalışmıyor.

Yok mu bu sorunların çözümü ya? Boş yere format atmayayım tele. Format atmaktan sıkıldım çünkü.

EmuLatörLerin daha önce baSka fw de caLısıyoRmuydu?

dr_jones12

dr_jones12

Üye
orjinal fw de sorunsuz kullanıyordum. Mod kurduktan sonra bozuldular. Şu anda telimde Sunshire yüklü ve gayet memnunum bu üç sorun hariç.

EmuLatörLerin daha önce baSka fw de caLısıyoRmuydu?

tek çözüm kaldı o zaman telefona ve karta temiz format atıp bu oyunları tekrar denemek. Orjinal cfw'ye geri dönerim bende ne yapayım yani.Denedim yine çalışmadı bir de senin cfw'ni denicem bakalım olmazsa sağlık olsun. Yine olmadı başka fw'de kurdum çalışmadı.

Utk4n*

Utk4n*

Üye
orjinal fw de sorunsuz kullanıyordum. Mod kurduktan sonra bozuldular. Şu anda telimde Sunshire yüklü ve gayet memnunum bu üç sorun hariç.

tek çözüm kaldı o zaman telefona ve karta temiz format atıp bu oyunları tekrar denemek. Orjinal cfw'ye geri dönerim bende ne yapayım yani.Denedim yine çalışmadı bir de senin cfw'ni denicem bakalım olmazsa sağlık olsun. Yine olmadı başka fw'de kurdum çalışmadı.

Ben oynuyorum pokemon faLan bu da c6 benimkide biLemiyoRum çözümünü :).

ahmet.220

Üye
TEŞEKKÜRLER kardeş efekt için

dr_jones12

dr_jones12

Üye
tamam hallettim gba emusunu :D Scumm emusu da çalışıyor. Orjinal fw'yi kurdum düzeldi. Başka fw kurunca scumm emülatörü çalışmıyor. Bir de Quake 2 çok kasıyordu onu da bir denicem bakalım.

ahmet.220

Üye
kardeş yanlış efekt koymuşsun :nono:

ahmet.220

Üye
kardeş bu wf nin web tarayıcısını değiştirir misin eski web tarayıcısı gibi başka wf nin web tarayıcısını koyup liink edermisin senden çok şey istiyorum ama yapıverirsen sevinirim sadece web tarayıcısı berbat geririsi hepsi süper olmuş

Üst Alt