06.02.2011- 5800 c6v20.0.042 -BOMBA- İLK KEZ Tuş Kilit süresi seçmeli,müzik player atmıyor

Sponsorlu Bağlantılar

marco2000

Üye
öncelikle emeklerin için tşk alper ama inan gps deki problem aynen devam ediyor. ovide konumu inanılmaz bir hızla buluyor ama herhangi bir yere git dersen uzun süre "gps bekleniyor" ibaresi çıkıyor ve rota hesaplayamıyor. günlerdir yazıyorum ama kimse ilgilenmiyor bu konuyla benzer sorunlar yaşayan var mı yok mu bilmiyoruz. bu nedenle ben acab telimde mi sorun var diye c6 olmayan bir fw yükledim derhal buldu ve hiç bir sorunla karşılaşamadım. şimdi tekrar senin son sürümünü yükledim yine aynı sorun :(( benim siz fw ustalarına tavsiyem fw hazırlarken hiç gps ya karışmayın daha iyi olur belki...

ahmet meço

ahmet meço

Üye
kamera hatası bendede çıktı video çekiminde ilk 5 sn çekiyor sonra donuyor :hmmm

Bellatricc

Bellatricc

Üye
öncelikle emeklerin için tşk alper ama inan gps deki problem aynen devam ediyor. ovide konumu inanılmaz bir hızla buluyor ama herhangi bir yere git dersen uzun süre "gps bekleniyor" ibaresi çıkıyor ve rota hesaplayamıyor. günlerdir yazıyorum ama kimse ilgilenmiyor bu konuyla benzer sorunlar yaşayan var mı yok mu bilmiyoruz. bu nedenle ben acab telimde mi sorun var diye c6 olmayan bir fw yükledim derhal buldu ve hiç bir sorunla karşılaşamadım. şimdi tekrar senin son sürümünü yükledim yine aynı sorun :(( benim siz fw ustalarına tavsiyem fw hazırlarken hiç gps ya karışmayın daha iyi olur belki...

kardeş ben test ettim gps yi cok güzel rota hesaplaması 5 sn geçmedi bi sorun yok yani alper abi emegine saglık

--------------- Ekleme ---------------

yeni fw nin linki hangisi bulamadım ??

alper0642

Üye
    Konu Sahibi
kardeş ben test ettim gps yi cok güzel rota hesaplaması 5 sn geçmedi bi sorun yok yani alper abi emegine saglık

yeni fw nin linki hangisi bulamadım ??
gps bende de çok güzel, bu sabah yine gelirken test ettim, hesaplaması gayet iyiydi, beğenmenize sevindim.

02.02.2011 tarihli güncelleme (fw.lerin içinde c0r core dosyası ile fpsx yok,)

core ve uda için

1-4X4 TAM EKRAN İÇİN

2- 4X3 TAM EKRAN İÇİN

3- 4X3 NORMAL EKRAN İÇİN

4- 4X5 TAM EKRAN İÇİN (Test etmedim, bilginize)

Bellatricc

Bellatricc

Üye
Emegine saglık suan kurdum test ediyorum kamerada sorun yok gps de aynı sekil gayet iyi emegine saglık alper kardeş

kamerayı bi test edim edim yine video çekerken sorun yok sonra videoya durdur dedim sonra videoyu silerken kamera kullanılıyor hatası verdi bidaha silmeye bastım sildi aynı sekişl bi daha yaptım aynısı gene oldu alper kardeş bi bak istersen şu hataya arkadaslar dogru söylemis

alper0642

Üye
    Konu Sahibi
Emegine saglık suan kurdum test ediyorum kamerada sorun yok gps de aynı sekil gayet iyi emegine saglık alper kardeş

kamerayı bi test edim edim yine video çekerken sorun yok sonra videoya durdur dedim sonra videoyu silerken kamera kullanılıyor hatası verdi bidaha silmeye bastım sildi aynı sekişl bi daha yaptım aynısı gene oldu alper kardeş bi bak istersen şu hataya arkadaslar dogru söylemis

kardeş kamera kullanılıyor hatası olarak belirtilen şey, kamera çekimi yaptıktan hemen sonra silme yapılmak istenirse çıkıyor, çünkü daha kamerayı boşaltamıyorki makine. ama 2 saniye sonra normale dönüyor. kamera çekiminden çıktıktan hemen sonra yani durdur dedikten hemen sonra silme yapmak isterseniz bu hatayı almanız normal, cihazın, işlemci ve ram ancak boşalıyor, 2 saniye kadar sonra yapılırsa bu hatayı vermiyor, pnht adonix tarafından yayınlanan 041 sürümünde aynı, binh24 ün yayınladığı 041 042 043 sürümlerinde yine hakeza. çünkü cihazın ram ve özellikle de işlemci kapasitesi belli, kameradan çıkınca anında silme yapılmak istenirse cihaz yetiştiremiyor, 2 saniye kadar sonra yapılırsa bu hatayı kesinlikle vermiyor. kamera kullanılıyor hatası ancak bukadar modifiye edilebiliyor. varsa anında yapıyor diyen takdir ederim, eksiğimi hatamı kabul ederim. iddiam yoktur. bilgim bu şekildedir.

marco2000

Üye
o zaman bende neden gps hata veriyor, c6 olmayan fw lere döndüğümde aynı sorunla karşılaşmıyorum ?

realdjferdy

realdjferdy

Üye
dostum önceki sürümdeki BACKUP ı atsam ayarlarda bi sorun olurmu

alper0642

Üye
    Konu Sahibi
önceki sürüm derken, 042 ise sorun olmaz, önceki sürüm 043 yüklemişsen muhtemelen görmeyecektir yedeğini

realdjferdy

realdjferdy

Üye
önceki sürüm derken, 042 ise sorun olmaz, önceki sürüm 043 yüklemişsen muhtemelen görmeyecektir yedeğini

evt senin 043 yüklü şuan,
fw yüklemede en sevmediğim kısmı:S yeniden menü düzenleme vs vs:D

alper0642

Üye
    Konu Sahibi
kolayı var kardeş, yoksa ben fw yüklemekten başedebilirmiyim, dosya yöneticisini açıyorsun orada yedekle var, ayarlarının tümünü yedekliyorsun, fw yükledikten sonra aynı yerde geri yükle var, geri alıyorsun oluyor bitiyor. ammaaaaaaa tabi bu aynı sürümler için geçerli, 042 den 043 e geçerseniz, veya 043 den 042 ye dönerseniz alamazsınız, bu yüzden 043 yükledim yedek aldım ve hafıza kartında backup adını backup_043 yaptım, 042 yedeğini alıp backup_042 yaptım, hangi yedeği geri yükleyeceksem sonundakini düzeltiyorum o kadar.

tugrul_27

tugrul_27

Üye
alperciim yanlnız bu fwde müzik çalrda menüye atma sorunu var bu sorunu nasıl hallederiz bi modu var mı veya dosyası herşey tamam güzel sağlam hızlı bi fw bulduk derken bu müzik çaların menüye atması valla çook zoruma gitti konuyla ilgilenirsen sevinirim saygılarımla

Bellatricc

Bellatricc

Üye
kardeş kamera kullanılıyor hatası olarak belirtilen şey, kamera çekimi yaptıktan hemen sonra silme yapılmak istenirse çıkıyor, çünkü daha kamerayı boşaltamıyorki makine. ama 2 saniye sonra normale dönüyor. kamera çekiminden çıktıktan hemen sonra yani durdur dedikten hemen sonra silme yapmak isterseniz bu hatayı almanız normal, cihazın, işlemci ve ram ancak boşalıyor, 2 saniye kadar sonra yapılırsa bu hatayı vermiyor, pnht adonix tarafından yayınlanan 041 sürümünde aynı, binh24 ün yayınladığı 041 042 043 sürümlerinde yine hakeza. çünkü cihazın ram ve özellikle de işlemci kapasitesi belli, kameradan çıkınca anında silme yapılmak istenirse cihaz yetiştiremiyor, 2 saniye kadar sonra yapılırsa bu hatayı kesinlikle vermiyor. kamera kullanılıyor hatası ancak bukadar modifiye edilebiliyor. varsa anında yapıyor diyen takdir ederim, eksiğimi hatamı kabul ederim. iddiam yoktur. bilgim bu şekildedir.

okey baska sorun yok olursa söylerim emegine saglık

ahmet.220

Üye
slm herkese benim bi sorum olacaktı öncelikle başka wf nin web browserini değiştirmek istiyorum bunu nasılyapabilirim bana anlatabilirmisiniz NokiaFirmwareEditorStd bu prgram ile web brpwser hangi klasördedir yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler

birde wf deki temaları kaldırmak istiyorum nasıl kaldırabilirim lütfen bana yardımcı olun

realdjferdy

realdjferdy

Üye
Önceki sürümde açılıştaki sorunlar düzelmiş fakat o sürümdede bulunan hafıza kartında ki mp3 lerden çıkarken menüye atma sıkıntısı devam etmekte, ellerine sağlık

alper0642

Üye
    Konu Sahibi
birde wf deki temaları kaldırmak istiyorum nasıl kaldırabilirim lütfen bana yardımcı olun
private\10207114\import klasörü ile
resource\skins

klasörünün içindekilerdir. ancak dikkat et, yanlış bişeyler silmeyesin kardeş. temalar bunun içinde, zaten private ile resource skin açınca aynı isimli klasörleri göreceksin. karşılıklı silersin

Utk4n*

Utk4n*

Üye
slm herkese benim bi sorum olacaktı öncelikle başka wf nin web browserini değiştirmek istiyorum bunu nasılyapabilirim bana anlatabilirmisiniz NokiaFirmwareEditorStd bu prgram ile web brpwser hangi klasördedir yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler

DefauLt temayı siLerSen teLefon açıLmaz ona göRe :).

ahmet.220

Üye
yardımın için çok teşekkür ederim kardeşim bu arada eline koluna sağlık çok güzel bi iş çkartmışsın

mitenka

Üye
Merhaba arkadaşlar 5800 v52.07 rm 356 kullanıyorum. Bu fw yi yükleyebilir miyim? cevaplar için teşekkürler.

Üst Alt