06.02.2011- 5800 c6v20.0.042 -BOMBA- İLK KEZ Tuş Kilit süresi seçmeli,müzik player atmıyor

Sponsorlu Bağlantılar

qpel

Üye
şu 4 e 11 klavyeyi deneyen oldu mu çalışıyor mu pnhtın sitesinde gördüm düzenleme aracı da var

maholine

maholine

Üye
Dostum bu latino 6 nın düzenlenmiş hali mi bi de boş ram ne kadar acaba?

kemal_gs

Üye
Uçuşan Yıldızlı tema efekti nasıl yaparız hocam bi dosyaları weririseniz sevinirim fw sizinki yuklu..

Bellatricc

Bellatricc

Üye
önceki fw gps de sorun yoktu bu fw de nie gps de sorun var anlamadım??

enes3161

Üye
arkadaşlar bn messenger yükledim ama girirken atıyor ....kurup çalıştıran var mııı???

elk2msm

elk2msm

Üye
gelen bir aramayı direk yeşil tuşla alamıyorum bi kaç kere basmam lazım sinir edici bi durum. hatta o esnada çalan melodi de kesiliyor geliyor bişeyler oluyor. gps de problem var donuyor çıkmıyor.

webersin

webersin

Üye
Arama tuşunda bazen sorun yapıyor bana mı öyle geliyor yoksam :S

alper0642

Üye
    Konu Sahibi
önceki fw gps de sorun yoktu bu fw de nie gps de sorun var anlamadım??
gps.te sorunmu ? denedim ama bi sorunla karşılaşmadım ????
Uçuşan Yıldızlı tema efekti nasıl yaparız hocam bi dosyaları weririseniz sevinirim fw sizinki yuklu..
buyur kardeş yıldızlı tema efekti için link

buradan indirip nfe ile fw.yi (rofs2) açıyorsunuz, resource\effect klasörünün içindeki tüm dosyaları silip, bu linkten indirdiklerinizi atarsanız yıldızlı tema efektini eklemiş olursunuz, sonra da nfe üstte yeniden paketle butonuna tılayarak rofs2 yi yeniden oluşturursunuz ve kurulum için hazır olur.

Bellatricc

Bellatricc

Üye
gps derken harita konumumu bulmuyor önceki fw de sorun yoktu

alper0642

Üye
    Konu Sahibi
gps derken harita konumumu bulmuyor önceki fw de sorun yoktu
kardeş öyle bi sorun yaşamıyorum, işyerinde tam 3 telefona da yükledim, hiçbirimizde sorun yok. senin hafıza kartında cities klasörün varmı, ayrıca haritaları açınca yerini bulmasa bile haritalar geliyormu, sokakları görüyormusun, yoksa haritalarda boş bi ekranmı geliyor

tugrul_27

tugrul_27

Üye
alper kardeşim bi sorum olucak ama yardımcı olurmusun bu binh24 ün yaptığı fw lerde kamera dokunmatik foto çekme kısmı çalışmıyor bunu düzltmek için bi mod varmı yardımcı olursan sevinirm

alper0642

Üye
    Konu Sahibi
alper kardeşim bi sorum olucak ama yardımcı olurmusun bu binh24 ün yaptığı fw lerde kamera dokunmatik foto çekme kısmı çalışmıyor bunu düzltmek için bi mod varmı yardımcı olursan sevinirm
özelden gönderdim, umarım işini görmüştür kardeş

ahmet.220

Üye
slm bişey sormak istemiştim öncelikle bazı wf lerde facebook otomatikman dokunmatik ekran mış gibi görünüyor yani tüm site falan deniliyor kimisinde ise normal klasik sayfa gibi dokunmatik ekran falan yazmıyor bunun sebebi nedir ben nasıl facede dokunmatik ekran tüm ekran özelliği yani pc görünümlü facebook yapabiliim yardımcı olursanız beni çok mutlu edersiniz şimdiden çok teşekkür ederim

--------------- Ekleme ---------------

abi telden yaptığım yer imlerini nasıl albalirim yani hangi mod olabilir private falan yardımcı olurmusun

MURAT1425

MURAT1425

Üye
ellerine sağlık

hiltijr

Üye
bu fw değişimlerinin en kötü yanı uygulamalardaki saveler. bunları nasıl kurtarabilirim acaba hafıza kartındaki hangi klasörler yardımcı olabilecek var mı?

--------------- Ekleme ---------------

fw de bulduğum bir hata. gerçekten sinir bozuyor... yan taraftan tuşları kitleyip açınca sadece tuş kilidi açılıyor dokunmatik ekran kilidi duruyor... sürgüyü 2-3 sefer art arda kullanınca ancak geri geliyor. sonra tekrar aynısı. sadece bendemi var bu sorun ?

alper0642

Üye
    Konu Sahibi
tuş kilit ve ekranla ilgili öyle bir hata bende yok kardeş,

nazosist

nazosist

Üye
Kardeşim Ellerine sağlık çok güzel ancak almanca dilinide ekleyebilirsin ingilizce ve türkçenin yanında Sana zahmet özel bir istek gibi ama yapabilirsen Sevinirim ben kendi buldugum dili ekledim ancak bağlantı ayarlarında ve harita uygulamasında sorun cıkartıyor.bu FW yi kullanmak istiyorum lütfen sorunsuz almanca dilinide eklersen Sevinirim şimdiden ÇOK teşekkürler Kardeşim ellerine sağlık

fatikngage

fatikngage

Üye
arkadaslar power butonuna bastigimizda karsimiza cikan yeniden baslat secenegini cfw den hangi dosya icinden yaziyi degistirebilirim.birde zaman ayarli tus kilidi nin dosyalarini alabilecegim bi link verirmisinz.simdiden tesekkurler.

Üst Alt