Oyun Clash of Clans MYBoT 28.01.2016 yeni update !!!

Sponsorlu Bağlantılar

Yararlı buldunuz mu ?

• evet

Kullanılan: 20 80.0%
  • hayır

Kullanılan: 5 20.0%

• Kullanılan toplam oy
    25
baronsavas

baronsavas

Üye
Ordu kampı seçeneklerinden kışla modunu seç kışlalardan tek tek üretilicek askerleri seç birde öyle dene

• Beğen
Tepkiler: baskahmet

baskahmet

baskahmet

Üye
Ordu kampı seçeneklerinden kışla modunu seç kışlalardan tek tek üretilicek askerleri seç birde öyle dene
Beyler botun yeni sürümü geldi 5.1.1 üye olmadığımdan göremiyorum . konuyu günceller misiniz

buyrun botun yeni versiyonu. sizin için üye oldum ve linki paylaşıyorum kolay gelsin
Edit: Asker basma sorunu düzelmiş, bazı buglar düzeltilmiş, klandan asker isteme seçeneği ve asker atma seçeneği eklenmiş ve bot daha oturaklı daha stabil hale gelmiş, yine bazen ölü köyleri , ölü köy değil diye geçiyor ama sorun değil bot geliştiriliyor, kullanmanızı tavsiye ederim arkadaşlar

Son düzenleme:
forever_love

forever_love

Üye
Bu resimdeki bölüm ne işe yarıyor arkadaşlar kullanan oldumu hiç ..

unalsarac

unalsarac

Üye
arkadaşlar son versiyonu yükledim botun hala ölü köylere saldırmıyor. nasıl çözücez bu sorunu?

baronsavas

baronsavas

Üye
Bu resimdeki bölüm ne işe yarıyor arkadaşlar kullanan oldumu hiç ..
atTACKT SCRİPTED; AKILLI SALDIRIYLA BİRLEŞTİRİLMİŞ SİSTEM dAHA İNSANSI KAYNAKLARI TESPİT EDEREK DALİYOR ,

KENDİNİZDE SALDIRI HAZIRLAYABİLİYORSUNUZ.

FAKAT ŞUAN BU İŞLEM BİRAZ BİLGİ GEREKTİREN BİR YÖNTEM, MODLARININ ÇIKMASINI BEKLİYORUZ.

FORUMDAKİ ARKADAŞLARIMIZ PAYLAŞINCA BU SİSTEMİ DAHA KULLANIR HALE GELİCEK, DAHA MANTIKLI SALDIRILAR YAPICAZ.

ŞUAN EN İDEALİ FOUR FİNGERS DEDEN YÖNTEM.DİĞERİ GELİŞENE KADAR

alıntıdır...

• Beğen
Tepkiler: forever_love
unalsarac

unalsarac

Üye
Karsız versiyonunu yükledin mi?
evet yükledim karsız versiyon yüklü karda yağmıyor. fakat aramalarda yine sorun oluyor bugün bıraktım tam 495 arama yapmış. botun arama ayarları nedir acaba sizde?

baronsavas

baronsavas

Üye
evet yükledim karsız versiyon yüklü karda yağmıyor. fakat aramalarda yine sorun oluyor bugün bıraktım tam 495 arama yapmış. botun arama ayarları nedir acaba sizde?
ölü köy atladıgından emin misin

rigor7

Üye
kara iksir kasmak için yöntemi olan varmı

unalsarac

unalsarac

Üye
ölü köy atladıgından emin misin
hocam anlatıyorum şimdi. kar teması olmayan 8.67.3 versiyonunu yükledim oyuna giriş yaptım ve root explorer programı ile oyunun klasöründeki cvs klasöründeki dosyayı sildim kar yağma durumuda kalktı ortadan. sonra botu çalıştırdım ve başıda bekledim ilk başlarda ölü köy bulup saldırmaya başladı ama sonra artan şekilde arama işlemleri yapmaya başladı. ölü köy olduğuna eminim cünkü mezarlar var köylerde ve arama kriterine uydugu halde saldırmıyor ve burum hala devam ediyor.

baronsavas

baronsavas

Üye
hocam anlatıyorum şimdi. kar teması olmayan 8.67.3 versiyonunu yükledim oyuna giriş yaptım ve root explorer programı ile oyunun klasöründeki cvs klasöründeki dosyayı sildim kar yağma durumuda kalktı ortadan. sonra botu çalıştırdım ve başıda bekledim ilk başlarda ölü köy bulup saldırmaya başladı ama sonra artan şekilde arama işlemleri yapmaya başladı. ölü köy olduğuna eminim cünkü mezarlar var köylerde ve arama kriterine uydugu halde saldırmıyor ve burum hala devam ediyor.

şu modu kullan birde 4parmak saldırıda var
akıllı saldırıyı işaretleme
th ve kupa kaç?

unalsarac

unalsarac

Üye

şu modu kullan birde 4parmak saldırıda var
akıllı saldırıyı işaretleme
th ve kupa kaç?
hocam kupam şuan 1117 ve köy binamda 9 seviye. bu botu denyeyim birde sağol.

baskahmet

baskahmet

Üye
botun yeni sürümü çıktı güncellermisiniz konuyu

forever_love

forever_love

Üye
Son Çıkan Versiyon İndirme Linki Buyrun

5.1.2 - [23/01/2016]

Use this download link:

Birde boyle bi ekran geliyor bot duruyor aynı hatayı alan varmı windows10 kullanıyorum.

baronsavas

baronsavas

Üye
Son Çıkan Versiyon İndirme Linki Buyrun

5.1.2 - [23/01/2016]

Use this download link:

Birde boyle bi ekran geliyor bot duruyor aynı hatayı alan varmı windows10 kullanıyorum.
Hatanın sebebi klan isteginde türkçe karakter kullanman. sadece "okcu" yaz bi daha gelmez.
Botun durma sebebi ise sürücülerinin güncel olmaması olabilir ölü köy atlama gibi bi sıkıntı varsa yine ekran kartının güncel olmamasıdır.

Son düzenleme:
baskahmet

baskahmet

Üye
clash of clansa yeni güncelleme geldi. karsız versiyonu yüklediğinde oyun açılmıyor artık. inşallah yeni versiyonda da bot çalışır

dizicibytr

Üye
klan kalesi seviyesini bulamadığından takılıyor yeni güncellemede

by-fattaci

by-fattaci

Üye
ölçülerde de sıkıntı var resmin alt tarafına bakın normalde o simgeler çıkmaması lazım home geri al falan gibi simgeler

ayrıca klan kalesi şekli değişti oda sorun anlayacağınız biraz bekleyecez

• Beğen
Tepkiler: forever_love
baskahmet

baskahmet

Üye
asker basmıyor yaw nasıl düzeltebiliriz

Üst Alt