Oyun Clash of Clans MYBoT 28.01.2016 yeni update !!!

Sponsorlu Bağlantılar

Yararlı buldunuz mu ?

• evet

Kullanılan: 20 80.0%
  • hayır

Kullanılan: 5 20.0%

• Kullanılan toplam oy
    25
BLade AzraiL

BLade AzraiL

Üye
    Konu Sahibi
Clash of Clans MYBoT 28.01.2016 yeni update !!!
Öncelikle beni bilen bilir.
kimsenin dolandırılmasını istemem.
bizimkilerin başkasından çaldığı botu , kendininmiş gibi modifiye ederekten bize parasıyla sattığını ifşa etmiş durumdayım.
daha gözümden kaçan bir sürü vardır.

BİZİM YAPTIĞIMIZ BOT YOK !!!
ORJİNALİ BU
İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

HIRSIZLARIN FACEBOOK ADRESLERİ

1-

2-

BOTUN ÜCRETSİZ VE ORJİNALİNİ İNDİRMEK İSTEYENLER BUYRUN

öncelikle bilgisayarınızda autoit ve bluestacks yoksa burdan indiriniz.
İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

sonra buradan botu indiriniz.

son güncelleme<<<<<
EKLENTİLER
Windows= Vista/7/8/8.1/
10

İNDİRİP KURUNUZ

KURULUM
Bluestacks inizi açınız.
BlueStacksReg860x780 dosyasına çift tıklayıp evet/tamam gibi sekmelere tıklayıp.
BİLGİSAYARINIZI YENİDEN BAŞLATINIZ.(kayıt defterine eklemiş oluyorsunuz)
Sonra tekrar bluestacks inizi başlatıp oyuna giriniz.
klasörümüzün içindeki
'' MyBot.run '' çalştırınız.
ekrana hata mesajı gelecek pixel mesajı
o mesajı sizin bilgisayarınızın pixelini alğıladığı için öyle yapıyor.
botu başlata tıklayanız.herşeyi Türkçeye çevirdik zaten anlaşılır durumda.

Son düzenleme:

by-fattaci

by-fattaci

Üye
Bu bot yeni mevcut sistemde çalışıyor mu

by-fattaci

by-fattaci

Üye
Bunda da oyun dilini ing mi yapmak zorundayız

baronsavas

baronsavas

Üye
bu botu kullanmak için kış güncellemesini kaldırmış olmanız gerekmektedir. yoksa ölü köyleri atlıyacaktır

kaganus-gamebot

Üye
arkadaşlar bu botun yapımcılarındanım, verdiğiniz 2 örnek harici daha bir sürü var:

COC Ultra Bot

Zeybek Bot

FullBot

ki daha dolu vardır. kanmayın

zero1995

zero1995

Üye
arkadaşlar bu botun yapımcılarındanım, verdiğiniz 2 örnek harici daha bir sürü var:

COC Ultra Bot

Zeybek Bot

FullBot

ki daha dolu vardır. kanmayın
Kardes bu verdiklerin ölü köylere dalarmı denendimi hic ona gore birakcam acık oyunuda

kaganus-gamebot

Üye
hatta taa zamanında bir konu açmıştım:
GameBot.org Clash of Clans Bot (türk yazılımcı) - MaxiCep

gerçi blade azrail arkadaş virüs var virüs var diye iftira atmıştı ama belli ki zamanla doğru ortaya çıkmış :)
Kardes bu verdiklerin ölü köylere dalarmı denendimi hic ona gore birakcam acık oyunuda
bu verdiklerim hırsız diyorum, bizim yazdığımız kodu çalıp üzerine bir şey eklemeden bir de parayla iteliyorlar diyorum, sen bana bunlar çalışıyor mu diyorsun :D

mybot u indir kullan, güncelleme sonrası çalışıyor, ama güncellemeden sonra özellikle 10. seviye köy binaları için ganimet bulmak çok zorlaştığından beklediğin performansı alamayabilirsin. şu an piyasadaki çalıntı olmayan, kendi kodunu yazan 3-4 bot var, hepsi aynı durumda çünkü botla alakalı değil sorun, oyunu güncellemeyle mahvettiler. düzeltmeler bekliyorum supercell den
My Bot indirmek için şu adresi kullanabilirsiniz:

zero1995

zero1995

Üye

gerçi blade azrail arkadaş virüs var virüs var diye iftira atmıştı ama belli ki zamanla doğru ortaya çıkmış :)

bu verdiklerim hırsız diyorum, bizim yazdığımız kodu çalıp üzerine bir şey eklemeden bir de parayla iteliyorlar diyorum, sen bana bunlar çalışıyor mu diyorsun :D

mybot u indir kullan, güncelleme sonrası çalışıyor, ama güncellemeden sonra özellikle 10. seviye köy binaları için ganimet bulmak çok zorlaştığından beklediğin performansı alamayabilirsin. şu an piyasadaki çalıntı olmayan, kendi kodunu yazan 3-4 bot var, hepsi aynı durumda çünkü botla alakalı değil sorun, oyunu güncellemeyle mahvettiler. düzeltmeler bekliyorum supercell den
doğru orasını dikkate almamışım :D ama dediğin gibi güncelleme işi zorlaştırdı aşırı derecede inşallah birşeyler yaparlar ya böyle zevki kalmadı harbiden kalkan var ve dalıyorlar 3 saat girmesem 14 15 kişi dalmış oluyor ne ganimet kalıyor ne emegin karşılıgı

kaganus-gamebot

Üye
bu arada türkçe dil desteği de getirdik bota, artık çeviri beklemeyeceksiniz, botu kurduktan sonra Misc tabına gidip English yazan yerden Türkçe yi seçip botu kapatıo açmanız yeterli olur

forever_love

forever_love

Üye
selam arkadaşlar bu son sürümü bi türlü kullanamadım ordu kampı dolduktan sonra sürekli bekliyor kamların dolması bekleniyor diyor ama kamp dolu saldiriya gecmiyor güncellemeden önceki mybot v4.2.3 cok iyi calışıyordu bunu kullanamadım malesef

by-fattaci

by-fattaci

Üye

buna ne diyeceksin

arkadaşlar bot bot diye ağlıyoruz ama yeni güncelleme ile bot öldü bunu kabul edelim artık. inanmayanlar alttaki resme baksınlar
dahada devam ediyordu mecburen durdurmak zorunda kaldım yani hesap şu
221*900 = 198.900 altın gitti ve elde var sıfır

Son düzenleme:

kaganus-gamebot

Üye
siteyi değiştirdiğimizi söylemiştim, önce lütfen okuyun öğrenin.

gamebot.org eski site, yenisi
selam arkadaşlar bu son sürümü bi türlü kullanamadım ordu kampı dolduktan sonra sürekli bekliyor kamların dolması bekleniyor diyor ama kamp dolu saldiriya gecmiyor güncellemeden önceki mybot v4.2.3 cok iyi calışıyordu bunu kullanamadım malesef
selam,

sorununuzu ekran görüntüleri ve botun yazdığı yazılarla beraber mybottaki türkçe alt forumumuza yeni konu olarak açarsan, oradaki arkadaşlar sorunu ve çözümü iletecektir. paylaşmak ve yardımlaşmak bizim diğer botlara karşı olan botun orjinalliği haricindeki en büyük farkımızdır

by-fattaci

by-fattaci

Üye
bu botu kullanmak için kış güncellemesini kaldırmış olmanız gerekmektedir. yoksa ölü köyleri atlıyacaktır
kış güncellemesini nasıl kaldıracaz eğer eski apk yı yükle diyorsan zannetmem ki eski apk ile çalışsın yani mutlaka güncelleme isteyecektir

kaganus-gamebot

Üye
eski apk yı yükleyebilirsin, çalışır. kış teması opsiyonel güncelleme, bir öncekiyle de sunucuya bağlanır

ancak eski apk yı yüklemeden önce, Play Store'a gidip, sağ üstteki (bende sağ üstte) üç nokta/çizgi butonuna basıp otomatik güncellemenin tikini kaldırmak lazım, yoksa otomatik günceller.

by-fattaci

by-fattaci

Üye
siteyi değiştirdiğimizi söylemiştim, önce lütfen okuyun öğrenin.

gamebot.org eski site, yenisi

selam,

sorununuzu ekran görüntüleri ve botun yazdığı yazılarla beraber mybottaki türkçe alt forumumuza yeni konu olarak açarsan, oradaki arkadaşlar sorunu ve çözümü iletecektir. paylaşmak ve yardımlaşmak bizim diğer botlara karşı olan botun orjinalliği haricindeki en büyük farkımızdır
ben bu konu altında siteyi değiştiğinize dair bir yazı göremedim o yüzden bence önce siz okuyun ve öğrenin ne dersiniz

Üst Alt