Uygulama Clash of Clans Bot v6.0 Resimli Anlatım - Güncellendi

Sponsorlu Bağlantılar

erknymsn

Üye
sürekli waiting for full army diyo

Emrstore

Üye
herşeyi birebir yaptım waiting for main screende kalıyor arkadaşlar sorun nerde sizce
herşeyi birebir yaptım waiting for main screende kalıyor arkadaşlar sorun nerde sizce

kayhanovic

Üye
vip sürümü kullanan var mı?

lock66

Üye
sürekli AutoIt yeniden yükle hatası alıyorum nasıl yapacağım bu işi ?

yardım :(

95selo09

Üye
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
Buyrun Bot :()))

Uzm-Cvs

Üye
Bende kuramadım benim pc ye baglanıp yardımcı olabilcek varmı acaba ?

hs1987

hs1987

Üye
varmı şöyyle vipsiz çalışan bir bot

marist

marist

Üye
Bu broken bot iyi hoş çalışıyorda çoğu zaman saçma sapan saldırılar yapıyor? Askerler saldırırken savaşı bitiriyor?

HoneyBadgeR2

HoneyBadgeR2

Üye
Bu broken bot iyi hoş çalışıyorda çoğu zaman saçma sapan saldırılar yapıyor? Askerler saldırırken savaşı bitiriyor?
sorun yaşayanların %90ı ayarlardan kaynaklanıyor.resimlerdeki ayarlar kişiler ayarlardır.kendinize göre ince ayarları yapa yapa bulcaksınız mecburen.tavsiyem : herolar ile klan kalesini kullanmayın.ordu olarak full okçu yapın,altın ve iksir arama kriterinide enaz 150bin olarak ayarların yeterli.1buçuk günde 8er milyon gaminet kasmış bot,hatta depolar dolmuş hala saldırı yapıyordu son anda gördüm tün ganimeti duvara bastım :D şuan 3m altım 2.5m iksir 11bin karaiksir kasmış.1500 ve 1700 kupa aralığı th9 lar için en ideali bence.
Tabi bazen ganimet bulamıyo 220 aramada bulduğu oluyo bunuda göz önünde bulundurun.

marist

marist

Üye
sorun yaşayanların %90ı ayarlardan kaynaklanıyor.resimlerdeki ayarlar kişiler ayarlardır.kendinize göre ince ayarları yapa yapa bulcaksınız mecburen.tavsiyem : herolar ile klan kalesini kullanmayın.ordu olarak fu ll okçu yapın,altın ve iksir arama kriterinide enaz 150bin olarak ayarların yeterli.1buçuk günde 8er milyon gaminet kasmış bot,hatta depolar dolmuş hala saldırı yapıyordu son anda gördüm tün ganimeti duvara bastım :D şuan 3m altım 2.5m iksir 11bin karaiksir kasmış.1500 ve 1700 kupa aralığı th9 lar için en ideali bence.
Tabi bazen ganimet bulamıyo 220 aramada bulduğu oluyo bunuda göz önünde bulundurun.
Ayarları benimle paylaşır mısın ?

SHS

SHS

Üye
Deneyenler botun çalışıp çalışmadığını yazabilir mi?

baronsavas

baronsavas

Üye
6.0 sürümü yeni gelen güncellemeden sonra çalışmamaktadır.

Üst Alt