Uygulama Brokenbot TH 11 güncellemesi gelmiştir (clash of clans)

Sponsorlu Bağlantılar

ramazan3245

Üye
forching Bluestacks window active due to image capture problems hatasının çözümü var mı

worldwar20

Üye
arkadaşlar botta hazır bulunan barch 4 side attack seçiyorum ama bot sadece barbar basıyor. archer basmıyor. nedenini bilen var mı?
arkadaşlar botta hazır bulunan barch 4 side attack seçiyorum ama bot sadece barbar basıyor. archer basmıyor. nedenini bilen var mı?

huseyinfikrak

Üye

ss.ramo

Üye
moderatör arkadaş brokenbotun türkçesi ne zaman çıkacak bundan bişey yapamadık karmaşık bir program bilginiz varmı

huseyinfikrak

Üye
gibarch 4 side attack yapınca troop training kısmından zaten otomatik %40 barbar %60 archer yazıyo bunu bi isimle kaydet daha sonra ve en önemli kısmı attack stratejies kısmından ise bu kaydettiiğin profili + basarak isratle. sonra hepsini kaydet. bottan ve bs dan çık. tekrar botu aç . failed to zoom hatası için
1-oyun dili ingilizce
2-kar kapalı
3-hide bar system ori indir 3. seçeneği işaretle.
4-pc yeniden başlat.
5- Bu ayarlara rağmen hala olmuyorsa oyunu sil tüm ayarları baştan yap...

kskmahmut35

Üye
Acil destek lütfen

musty921

Üye
Arkadaşlar bende uzun bir uğraş sonucunda brokenbot 4.0'ın ayarlarını yapamadım size tavsiyem fazla bu botta takılı kalmayın clashbot 7.9.0 ve 7.9.2 sürümleri gayet güzel kasıyor ve ayarlarıda çok kolay...

• Beğen
Tepkiler: melkor33

worldwar20

Üye
en sonunda botu ayarlamayı başarabildim. asker basıyor arama yapıyor ama dead yazan köyleri geçiyor otomatik. saldırı falan yapmıyor. broken bot hakkaten bu sefer fena çuvallamış gibi geldi bana. bi kere botun dilinin ingilizce olması ve ağır bir ingilizce kullanılması çok kötü. Türkçe desteğinin olmaması daha da kötü. Çok ince ayar yapmak gerekiyor. Yani broken bot şu anda kullanılacak bir bot değil. Eski versiyonunu tek geçerim.

dewil35

dewil35

Üye
en sonunda botu ayarlamayı başarabildim. asker basıyor arama yapıyor ama dead yazan köyleri geçiyor otomatik. saldırı falan yapmıyor. broken bot hakkaten bu sefer fena çuvallamış gibi geldi bana. bi kere botun dilinin ingilizce olması ve ağır bir ingilizce kullanılması çok kötü. Türkçe desteğinin olmaması daha da kötü. Çok ince ayar yapmak gerekiyor. Yani broken bot şu anda kullanılacak bir bot değil. Eski versiyonunu tek geçerim.
broken işi biraz daha profesyonel tutmuş ben ayarlarını yapamadığım için kimsede yardımcı olmadı ve en sonunda ClashBot_7.9.2.1716 kullanıyorum şimdilik gayet iyi çalışıyor ve memnunum en azından ayarlarını yapmak kolay . ölü köylere gelince ganimet miktarlarını düşük tut yoksa botlar işe yaramıyo ben ganimet ayarlarını 1 altın 1 ixir olarak ayarladım her buldugu ölü köye saldırıyor bundan dolayıda şuan ganimette sıkıntı yaşamıyorum.

pesscyln

Üye
yine guncelleme yine husran ne guzelde kasıyorduk

orhanblt

orhanblt

Üye
Bence brokenbot bu th11 güncellemesiyle baya kullanıcı kaybetti. Bot dediğin ganimet kasacak ve kullanımı kolay olacak. Elimden gelse bir botda ben yaparım ve sadece 1 tane butonu olur. on/of

• Beğen
Tepkiler: melkor33 ve musty921

huseyinfikrak

Üye
bencede arkadaşlar . yeni güncellemeden sonra hiç bişey yapamadı şuan brokenbot. ben clash bot 7.10 surumu cıktı onu kullanıyorum . şuan beta surumu ancak iyi ganımet kastı dun geceden beri. adresinden ücretsiz kayıt yaptırıp botu indirebilirsiniz. sade açık ve kullanışlı. 2 gün içinde alfa surumu de cıkacakmış. isteyen buradan indirsin . iyi oyunlar :)

• Beğen

pesscyln

Üye
clas bot yeter bana elinde olan varsa paylasabilirmi? daha once 7.9 kullanıyordum varsa size zahmet paylasın :)
ben indirmeyi beceremedim VİP istiyor
huseyinfikrak yardımcı olurmusun paşam

• Beğen
dewil35

dewil35

Üye
Clashbot 7.10.2 rev. 1792 isteyen indirip kullana bilir.

• Beğen
Tepkiler: atraksiyon_show

huseyinfikrak

Üye
clas bot yeter bana elinde olan varsa paylasabilirmi? daha once 7.9 kullanıyordum varsa size zahmet paylasın :)
ben indirmeyi beceremedim VİP istiyor
huseyinfikrak yardımcı olurmusun paşam
pesscyln CLASH BOT 7.10.2 ÇIKTI HAZIR. BOTU vereceğim adresten indir. sonra direkt login e bas. vip olarak kullan :) herkese iyi oyunlar. bot adresi

• Beğen
Tepkiler: pesscyln

pesscyln

Üye
garanti çalişiyormu peki ben ordan indirdim bitane atak yapmıyor :)

huseyinfikrak

Üye
Kesinlikle calisiyor . Normal base kismina 100000 altin yap digerlerini bos birak . Dead base kismina da 150000 altin ve iksir yaz . Need only attack isaretle ikisine de . Attack kisminda yandaki 55 olan yeri ve altindakileri sorasiyla 55 40 1 sec. Yap . Bu kadar . Kesinlikle calisiyor . Ve iyi ganimet kasarsin .

• Beğen
Tepkiler: pesscyln
orhanblt

orhanblt

Üye
Kesinlikle calisiyor . Normal base kismina 100000 altin yap digerlerini bos birak . Dead base kismina da 150000 altin ve iksir yaz . Need only attack isaretle ikisine de . Attack kisminda yandaki 55 olan yeri ve altindakileri sorasiyla 55 40 1 sec. Yap . Bu kadar . Kesinlikle calisiyor . Ve iyi ganimet kasarsin .
Asker basıp duruyor bu. kışla full olmasına rağmen saldırmıyor var mı bir çözümü

pesscyln

Üye
huseyinfikrak tşk ed. paşam catır catır kasıyor ama indiren arkadaslar ordaki videoyu iyice izleyip analiz edin ozmn calısır cunku bendede basta calısmadı videoyu izleyip denileni yapınca calıştı ve gayet iyi kasıyor paylaşım için sğl

dewil35

dewil35

Üye
pesscyln CLASH BOT 7.10.2 ÇIKTI HAZIR. BOTU vereceğim adresten indir. sonra direkt login e bas. vip olarak kullan :) herkese iyi oyunlar. bot adresi
KIRIK LİNK
Hata!
Verilen kelime grubu bulunamadı. Muhtemelen adresi değişmiş olabilir.

Üst Alt