Galaxy S4 Mini İ9190 S4 mini S5 Lollipop Port Rom V4.1 (S6 Uygulamaları) (Son sürüm)

Sponsorlu Bağlantılar

baleria

Üye
İstersen buzulmamis olarakta var
Bi yanlışlık olmasın systemui.apk 4.1 apk sı

Samsungw_53

Samsungw_53

Üye
A5 romun kini kopyaladim ama normale dondu ama bana bu romun yani 4.1 systemui.apk si lazim arkasaslar bu romu kullananlardan ricam root explorer yada yardimci dosya yonetimi programla system/priv app oradan systemui.apk dostasini bulup bir yere yuklemenizi rica ediyorum
İstersen buzulmamis olarakta var
Bi yanlışlık olmasın systemui.apk 4.1 apk sı
Evet onu verebilirmsin
A5 romun kini kopyaladim ama normale dondu ama bana bu romun yani 4.1 systemui.apk si lazim arkasaslar bu romu kullananlardan ricam root explorer yada yardimci dosya yonetimi programla system/priv app oradan systemui.apk dostasini bulup bir yere yuklemenizi rica ediyorum

Evet onu verebilirmsin
Baleria hani duzenleme yaptin ya rehber kisiler vs bu romda yesildi ve daginikti onlari yulledim cok hos oldu sonra orijinal systemui.apk kopyalamadan seninkini attim resstart atinca arka plan siyah oldu ust bar kayboldu.

baleria

Üye
4.1 romun sfinder li apk sı buyur kardeş.

Samsungw_53

Samsungw_53

Üye
4.1 romun sfinder li apk sı buyur kardeş.
Tmm kardesim bu oldu ama bilirmisin bilemem ama bildirim panelinde simgeler olurdu mesaj,kamera vs onlar gitmis sadece

baleria

Üye
Anladım bu oynanmamış mod suz hali istersen modlu olanı atiyim

Samsungw_53

Samsungw_53

Üye
Anladım bu oynanmamış mod suz hali istersen modlu olanı atiyim
O ilk attigin mi oluyor simdi onuda bi at sana zahmet ikiside dursun tekrar kurmaktansa denemekte fayda var bu arada tsklr

baleria

Üye
O ilk attigin mi oluyor simdi onuda bi at sana zahmet ikiside dursun tekrar kurmaktansa denemekte fayda var bu arada tsklr

.......

.........

.......

.........

Önemli değil elimden geldiği kadar .

• Beğen
Tepkiler: baskahmet
baskahmet

baskahmet

Üye
Ben stock kullanıyorum valla 5 gündür. Rom root bıktım ya

• Beğen
Tepkiler: oguzxw

knynmz38

Üye
Root olupta rootsuz yapamadığın ne iş var?
Sadece freedom ve ekran videosu sıkıntı olur.
Başka?
x mod games kullanmadığın gereksiz uygulamalar8 silme islemci hızını ayarlama xposed

baskahmet

baskahmet

Üye
x mod games kullanmadığın gereksiz uygulamalar8 silme islemci hızını ayarlama xposed
Gereksiz uygulama devre dışı.
İşlemci Hızı na gerek yok stabil çalışıyor.
Xposed ise şarj yiyor.

sahin02

sahin02

Üye
Mesela Titanium Backup Yine Öyle şuan aklıma gelmiyor ama çok var :) Bn şuan v4 kullanıyorum işlemci de 900 e indirdim 1 günü çıkarıyor oda nete dolaşmazsam 1-2 gün sürer

baskahmet

baskahmet

Üye
Mesela Titanium Backup Yine Öyle şuan aklıma gelmiyor ama çok var :) Bn şuan v4 kullanıyorum işlemci de 900 e indirdim 1 günü çıkarıyor oda nete dolaşmazsam 1-2 gün sürer
Rom yüklemediğin sürece titaniuma gerek yok. 900 a ayarladın
900 mhz de telefonu kullanmanı ne anlamı olur ki

sahin02

sahin02

Üye
Tel ısısını kimse inkar edemez bn bunu aşağı çekerek aştım :) ve şarjda iken bile oynayıp ısınma zor oluyor :)

baskahmet

baskahmet

Üye
sahin02

sahin02

Üye
Rom yüklemediğin sürece titaniuma gerek yok. 900 a ayarladın
900 mhz de telefonu kullanmanı ne anlamı olur ki
Yüksek Oyunlarda bunu açıp boşta iken işlemci bu seviyede olması hem Androidlerde olan tel ısısını hem de şarjı iyi götürüyor :) Gerisini bilmem bundan öte Android telden verim alınmaz

• Beğen
Tepkiler: baskahmet