Galaxy S4 Mini İ9190 S4 mini S5 Lollipop Port Rom V4.1 (S6 Uygulamaları) (Son sürüm)

Sponsorlu Bağlantılar

by-hedir

by-hedir

Üye
Arkadaslar görüntülü arama ve ayrıca arayan ismini yazmadan sorun yok değilmi ve şarj nasıl iyi mi acaba deneyen biri varmı. ...

baskahmet

baskahmet

Üye
Arkadaslar görüntülü arama ve ayrıca arayan ismini yazmadan sorun yok değilmi ve şarj nasıl iyi mi acaba deneyen biri varmı. ...
Şarjda çok sıkıntı yok. Rom güzel gidiyor.
Ben roma s5 siyah klavye , s6 kilit ekranı ve tr mesaj ekledim ilk sayfada var flashlayıp kullanabilirsin kendi yapımımdır hiçbi sorunu yoktur denendi :)

baskahmet

baskahmet

Üye
arkdaşlar bu s6 portlanmış kısmın sadece bana rehber bölümü lazı yani arama uygulamaları. Ben şu an stock rusların son cıkanı kullanıyorum s6 portlanmış apkleri atıyorum çalışmıyor bunla ilgili bana yardım olabilecek birisi varmı
Rehber=SecContatct
Arama=SecTelephone ve İncallUı
Ayrıca prıv-app atman lazım.

baskahmet

baskahmet

Üye
Beyaz yazı fix hazırladım. Buyrun. Ayarlar değişecek bu arada beyaz kalmıyacak. Beyaz yazıyı sevmeyenler cwm den flashlayabilirsiniz :)

by-hedir

by-hedir

Üye
Sistemi yükledikten sonra biz sadece v4.1 için olan fixleri atacağız değil mi ilk sayfadaki en üstte linkler var onlar yuklenmeyecek değil mi

ErSin9006

Üye
@baskahmet bu rom nasıl yapayım mı cm12 lolipop yerine :))

kralldepo

Üye
Her değişiklikten sonra yeniden başlatıyorsun dimi?
Bunuda yapıyorsan benden bu kadar
teşekkürler cevap için aslında s5 portlu arka plan siyah oldumu çalışıyor rehber ama bu şekilde beyaz oldu rehber çalışmıyor ekstra bi bilgi paylaşımı olursa iyi olur bir de bu portlama nasıl yapılıyor ben sitede anlatılan gibi yaptım ama uygulama olarak sistem kalsörüe attım da çalışmıyor

• Beğen
Tepkiler: baskahmet

baleria

Üye
Rehber=SecContatct
Arama=SecTelephone ve İncallUı
Ayrıca prıv-app atman lazım.
Stock rom a APK atacaksınız eğer öncelikle .odex uzantılı dosyalarda silmeniz gerek .
Örnek olarak.
stock içinde bu şekilde olur.
Sectelophone.apk
Sectelophone.odex
Portlanmiş uygulama da sadece .apk olur .
Stock rom a atarken APK yi aynı isimde olmasına dikkat edeceksin ve aynı isimde olan .odex uzantılı dosyayı silmen gerek .

• Beğen
Tepkiler: kralldepo

kralldepo

Üye
Stock rom a APK atacaksınız eğer öncelikle .odex uzantılı dosyalarda silmeniz gerek .
Örnek olarak.
stock içinde bu şekilde olur.
Sectelophone.apk
Sectelophone.odex
Portlanmiş uygulama da sadece .apk olur .
Stock rom a atarken APK yi aynı isimde olmasına dikkat edeceksin ve aynı isimde olan .odex uzantılı dosyayı silmen gerek .

aynen siliyorum odex leri aynı isimde yaptım ama yine çalışmadı

baleria

Üye
Şöyle dene.
SecContacts.apk
SecContactsProvider.apk
SecTeleService.apk
InCallUI.apk
Bu 4 dosyayı kopyala izinleri ver eskileri sil .

Ultraslan8

Ultraslan8

Üye
    Konu Sahibi
boşverin romu geçin rootsuz stoccka keyfinize bakın :D