Galaxy S4 Mini İ9190 S4 mini S5 Lollipop Port Rom V4.1 (S6 Uygulamaları) (Son sürüm)

Sponsorlu Bağlantılar

oguzxw

oguzxw

Üye
Bende hiç olmadı. Bu kadar oynadım bu sabah hiççç sorun çıkmadı
Shadowda pek sorun olmuyor da yinede oluyor bu romda ama çok az oluyor bu cidden tr romuysa turk gelistiricileri dokunmatik sorunun farkına varmışlar demekki azaltiyorlar Türkiye ye kikat ve ustune 2-3 güncelleme daha gelirse çözülür bu sorun ve sarj bende sanki az gidiyor senedede öylemi ?

• Beğen
Tepkiler: baskahmet

baskahmet

baskahmet

Üye
Shadowda pek sorun olmuyor da yinede oluyor bu romda ama çok az oluyor bu cidden tr romuysa turk gelistiricileri dokunmatik sorunun farkına varmışlar demekki azaltiyorlar Türkiye ye kikat ve ustune 2-3 güncelleme daha gelirse çözülür bu sorun ve sarj bende sanki az gidiyor senedede öylemi ?
Şarj iyi değil pek.
Ben şuana kadar hiç sorun yaşamadım bu romda..
Kiesten bak tr romu bu. Mf7 ile başlayan tr 4.2.2 var. Onun csc koduyla aynı, aynı zamanda

oguzxw

oguzxw

Üye
Şarj iyi değil pek.
Ben şuana kadar hiç sorun yaşamadım bu romda..
Kiesten bak tr romu bu. Mf7 ile başlayan tr 4.2.2 var. Onun csc koduyla aynı, aynı zamanda
Bende ingilizce olarak açıldı hee :D

oguzxw

oguzxw

Üye
2014 çıkışlı bu rom galba ben rusyaya dönücem şarjı kötü giderse

baskahmet

baskahmet

Üye
La ben 1 ay evde olamicam o yüzden böyle şarjı uzun bişey ayarlıyorum şajı %100 ettim iyi giderse bundayım
Ya şarjın oturması için 2-3 gün durman ve düzenli şarj etmen lazım

• Beğen
Tepkiler: oguzxw
baskahmet

baskahmet

Üye
@Samsungw_53 Ve diğer arkadaşlar. Romda son uygulamalarda kaydırma sorunu devam ediyormu

by-hedir

by-hedir

Üye
Arkadaslar stabil kullanabilecegimiz bir rom mu bu tavsiye ediyormusunuz kurup kullan arkadaslar lutfen bir açıklama yaparmisiniz .ben sürekli rom değiştiren biri değilim sonuçta stabil bir rom sa yukleyelim (oyun performansı dokunmatik ram durumu pil durumu nasil tam olarak)
Bu son uygulamalardaki kaydırma falan nedir biraz açıklama lutfen
merhabalar sorularıma cevap bulamadım ama

beyaz harfleri düzeltme, radyo ve ram hepsi bir arada cwmden flashlayın
LİNK:

MESAJLAŞMA UYGULAMASI TÜRKÇESİ:

SYSTEMUİ LİNKLERİ:

.......

.........

Arkadaşlar @baleria ustadan yine üst statusbar icon çalışmasını bizlere sundu bnde sizinle paylaşacağım.İconlar stocktaki gibi oldu :)
EKRAN GÖRÜNTÜSÜ:
LİNK: BUNU CWMDEN FLASHLAYIP KULLANABİLİRSİNİZ :)

bunları yukleyecekmıyız acaba arkadaslar.

baskahmet

baskahmet

Üye
Arkadaslar stabil kullanabilecegimiz bir rom mu bu tavsiye ediyormusunuz kurup kullan arkadaslar lutfen bir açıklama yaparmisiniz .ben sürekli rom değiştiren biri değilim sonuçta stabil bir rom sa yukleyelim (oyun performansı dokunmatik ram durumu pil durumu nasil tam olarak)
Bu son uygulamalardaki kaydırma falan nedir biraz açıklama lutfen
merhabalar sorularıma cevap bulamadım ama

beyaz harfleri düzeltme, radyo ve ram hepsi bir arada cwmden flashlayın
LİNK:

MESAJLAŞMA UYGULAMASI TÜRKÇESİ:

SYSTEMUİ LİNKLERİ:

.......

.........

Arkadaşlar @baleria ustadan yine üst statusbar icon çalışmasını bizlere sundu bnde sizinle paylaşacağım.İconlar stocktaki gibi oldu :)
EKRAN GÖRÜNTÜSÜ:
LİNK: BUNU CWMDEN FLASHLAYIP KULLANABİLİRSİNİZ :)

bunları yukleyecekmıyız acaba arkadaslar.
V4.1 e uyumlu ise yükleyebilirsin

ismailatila

Üye
Arkadaşlar merhaba. Telefonum rootlu ve bu romu gercekten begendim hem touchwize yakın hemde yeni ve ek özllikleri var. İlk defa rom atacagım doğal olarak bir kaç korkum var :) Bana bir şekilde yardımcı olursanız cok sevinirim. Aslında yapacaktım fakat önce 4.4.2 stock rom olması gerek sonra lolipopu kurabilrisiniz kısmını görünce gözümde aşırı büyüdü işlemler. Sadece telefonum rootlu ve romlar hakkında yüzeysel bilgim var çok videoda izledim ama rmw yüklü olmalıdır ne demek önce stock sonra digeri ne demek kaafam karıştı.Adım adım ama cok anlaşılır bir şekilde adımları bana anlatabilirseniz cok müteşekkir kalırım sizlere. Ayrıca mesaj kısmından facebook whatsapp teamwiever gibi iletişim araçlarıylada anlık yardımcı olabilirseniz çok daha iyi olur çünkü gereksiz bir korkum var. Şimdiden teşekkür ederim herkese.

Samsungw_53

Samsungw_53

Üye
Arkadaşlar merhaba. Telefonum rootlu ve bu romu gercekten begendim hem touchwize yakın hemde yeni ve ek özllikleri var. İlk defa rom atacagım doğal olarak bir kaç korkum var :) Bana bir şekilde yardımcı olursanız cok sevinirim. Aslında yapacaktım fakat önce 4.4.2 stock rom olması gerek sonra lolipopu kurabilrisiniz kısmını görünce gözümde aşırı büyüdü işlemler. Sadece telefonum rootlu ve romlar hakkında yüzeysel bilgim var çok videoda izledim ama rmw yüklü olmalıdır ne demek önce stock sonra digeri ne demek kaafam karıştı.Adım adım ama cok anlaşılır bir şekilde adımları bana anlatabilirseniz cok müteşekkir kalırım sizlere. Ayrıca mesaj kısmından facebook whatsapp teamwiever gibi iletişim araçlarıylada anlık yardımcı olabilirseniz çok daha iyi olur çünkü gereksiz bir korkum var. Şimdiden teşekkür ederim herkese.
Hangi romda olursan ol romu indirip sdcard a yuklemen lazim cmw recovery yuklu olmasi lazim sonra ilk sayfadaki yukleme talimatini harfiyen uygula sonra yardimci oluruz sonrasinda

by-hedir

by-hedir

Üye
romu yukledım ancak kısa bır sure sonra touchwiz ana sayfa durduruldu dıye uyarı gelıyor sureklı kapanmıyorda anlamadım gıttı.bu gecede sabahı yaptık sıfıra sıfır elde var sıfır telefonsuz kaldım uykusuz kaldım...

baskahmet

baskahmet

Üye
romu yukledım ancak kısa bır sure sonra touchwiz ana sayfa durduruldu dıye uyarı gelıyor sureklı kapanmıyorda anlamadım gıttı.bu gecede sabahı yaptık sıfıra sıfır elde var sıfır telefonsuz kaldım uykusuz kaldım...
Şahsen o konularda custom romlar bir yerden patlak veriyor buda onlardan biri
Ben şahsen 2 haftadır stock kullanıyorum. Bir hatası olmadığından insanın daha da kullanası geliyor

Samsungw_53

Samsungw_53

Üye
Yardimci bir launcher indirip denermisin o hata verirken ornek nova

baskahmet

baskahmet

Üye
Bu romun v4.2 si çıktı arkadaşlar :)
Yenilikler:
v4.2 - June 17, 2015

+ Added A5 music player
+ Added Keyguard A5
+ Added new SystemUI s6
+ Added Spanish language keyboard
+ Added latest kernel Silviu
* Editing Framework
* Fixed Hotboot
* Fixed some white text on white background
* Fixed bug when added Touchwizhome a Widget
* Improved performance
* Improved battery
* Updated applications.

the known bugs in this version

- Some white letters on white background
- FC S voice
- S note not work

Musti190738

Musti190738

Üye
9192 için oluyormu ayriyeten oluyorsa imei gider mi ?