Galaxy S4 bıktırdı

Sponsorlu Bağlantılar

heathrow

heathrow

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy S4 bıktırdı
Merhabalar,

Dolphin tarayıcı kullanırken ve sosyal medya kullanırken hızla azalıyor şarj. Mesajlaşırken ve whatsapp kullanırken de hızlı bitiyor ama nispeten daha iyi. Siyah duvarkağıdı kullanıyorum. Edge modunda kullanıyorum. Her şey kısıtlı kullanıyorum. Sabahtan beri doğru düzgün bişey yapmadım. Birkaç mesaj ve biraz whatsapp. Kalan şarj yüzde 70 şu anda(saat 18.00). Ne önerirsiniz?Cihaz 4 aylık. Batarya şişmesi yok.

Son düzenleme:

MaxipmaN

Üye
dolphin zaten fazla ram yiyor opera miniyi bilmem ama en az şarj yiyen stock tarayıcı

MaxipmaN

Üye
Tavsiye icin tesekkurler. Şarj konusunda ne dersiniz?
s4 alacaktım vazgeçtim kampanyada yakaladım note2 aldım alacağım zaman batarya şişmesi vietnam bataryası çin bataryası falan filan derken c6-01 de pek iyi değildi şarjda kafam rahat olsun dedim aldım note2yi maaşallahı var, klasik olacak ama ilk 3-5 şarjda tam doldurdunuz mı bataryayı ve 4 aylık süreçte şarjda çok oynadınız mı aşırı ısıtıp kullandınız mı bunlar önemli hususlar ama bu telefon böyle geldi böyle gidecek yapacak bişey de pek yok eğer düzenli kullanmadıysanız servise verin deyin benim batarya çabuk bitiyo değiştirirler bence

Seglopsi

Seglopsi

Üye
Ekran süren nedir onu da belirt.

MaxipmaN

Üye
pil istatistik görüntüsü de alalım :)

EmekHırsızı

EmekHırsızı

Üye
2,5 saat şu anda. 1 saat mesajlaşma whatsapp. 1,5 saat web browser. Yuzde 59 kaldı an itibariyle.
Onu beceremem :D
Pilin iyi. Bu şekilde 4.30 saat ekran alırsın. Zaten S4, pil konusunda çok da iyi bir cihaz değil. Şarj makinesine bağlı yaşıyorum bende :)

• Beğen
Tepkiler: eren3546
heathrow

heathrow

Üye
    Konu Sahibi
Yardımlar ve yorumlar icin tesekkurler. Tekrar sorun olursa yazarım.

fk555897

fk555897

Üye
Bence bir sorun yok. S4'ün şarjı zaten hızlı azalıyor.

fk555897

fk555897

Üye
Seglopsi

Seglopsi

Üye
Benim s5'in de şarjı gayet iyi bence

heathrow

heathrow

Üye
    Konu Sahibi
Benim s5'in de şarjı gayet iyi bence

İlerde verecekleri güncellemelerle s5'i de mundar ederler. S4'ün şarjı önceden daha iyiymiş, güncellemeler bozmuş. Bu da pazarlama stratejisi herhalde.

S3'e 4.3 güncellemesini vermişler en son. Şarjı berbatmış.

Seglopsi

Seglopsi

Üye
Öyle bişey olursa cyanogen mod veya nexus rom'u kurarım herhalde.

ANIL

ANIL

Admin
Ben 4 saat üzeri ekran süresi ile 1 günü rahat çıkarıyorum. Kullandığın uygulamaya ve süreye göre değerler değişiyor tabi. Senin değerler normal bir sorun yok.

Üst Alt