Galaxy S4 i9505 Android 4.4.2 ilk izlenimlerim

Sponsorlu Bağlantılar

b.k

b.k

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy S4 i9505 Android 4.4.2 ilk izlenimlerim
Merhaba arkadaşlar, bugün sabah s4 i9505 yurt dışı klon imei olan telefonumu gözümü kararttım güncelledim, açıkcası klon imei olduğu için korktum imei'im gider diye ama sonra giderse gitsin deyip sıvadım kolları ilkez odin ile telefonumu güncelledim, daha önce 4.2 olan telefonumda ne telefon üzerinden nede kies'den güncelleme olmuyordu, neyse derken yüklemeye başladım telefonu daha önceden format atmadım direk olduğu gibi download moduna aldım ve yüklemeye başladım ortalama 12 dakikada yükledi ve işlem bitti, çok korkmama rağmen telefonumun ne imei nede içinde olan programlar resimler hiç birşey gitmedi yerli yerinde duruyordu. yüklemek isteyen ve korkuları olan arkadaşlar korkmasın yüklesin hiç birşey olmuyor telefona.

Telefonda ilk izlenimim biraz hızlanması ve ram konusu oldu, ayriyeten şöyle bir şeyde dikkatimi çekti daha önce cihaz durumum özel ken şuan resimi diyor bunada şaşırdım, 4.4 ile gelen bir özelikte dikkatimi çekti ana ekranda uygulamaları kaldır dediğimde büttün uygulamaları kaldıra biliyorsunuz en basittinden kendi üzerinde olan ses kayıt programı bunu bile kaldırmanıza izin veriyor telefon buda gereksiz bir çok uygulamayı kaldırmamız için olanak yani rootla filan uğraşmadan direk kaldıra biliyoruz klavyede biraz değişikliğe gitmişler ios'daki gibi ifadeler gelmiş. cihaz genel olarak hızlandı gözle görülür bir biçimde. Şarj konusuna telefonu kullandıkça değinicem ve buraya yazıcam çünkü, çok aktif kullanıyorum telefonu internetten nerdeyse hiç çıkmam sosyal medyayı yakından takip ederim, buna göre yoğun kullanımda nasıl olduğunu yazıcam, sorularınız olursa burdan cevaplarım şuan aklıma gelenler bunlar

• Beğen
Tepkiler: Dede ve Bab-ı Umut

avast

avast

Üye
Ram kullanimi nasi degisti ?

mhmtkrtp

mhmtkrtp

Üye
Ben i9500 kullanıyorum 4.3 yüklü galeride bazen donarak acıyor bi iki defa da galeri durduruldu deyip cikti. Sen de kasiyor mu nasıl su an..Ve hayırlı olsun bizde bekliyoruz. . :)

• Beğen
Tepkiler: b.k
b.k

b.k

Üye
    Konu Sahibi
Ben i9500 kullanıyorum 4.3 yüklü galeride bazen donarak acıyor bi iki defa da galeri durduruldu deyip cikti. Sen de kasiyor mu nasıl su an..Ve hayırlı olsun bizde bekliyoruz. . :)

4.2 yüklü olduğunda geç açıyordu galeriyi mesajları arama ekranını ama şuan gayet hızlı açılıyor hiç bir donma ve takılma görmedim şuana kadar, ve yükseltiğimden beri elimden hiç düşmedi telefon sadece %10 şarj düştü ekran ışığı ortada güç tasarrufu açık değil

• Beğen
Tepkiler: mhmtkrtp
Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
GT-I9505'e hangi ülkenin romunu yükledin?
Ayrıca Bluetooth ve Wi-Fi ayarlarında bozulma varmı baktın mı

b.k

b.k

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: Bab-ı Umut
Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
Bilgi için teşekkürler. 4.3 te de rusya romu yüklemiştim. sanırım en stabil rom ruslara ait olsa gerek. en azından bu kişisel görüşüm.

• Beğen
Tepkiler: b.k
mhmtkrtp

mhmtkrtp

Üye
4.2 yüklü olduğunda geç açıyordu galeriyi mesajları arama ekranını ama şuan gayet hızlı açılıyor hiç bir donma ve takılma görmedim şuana kadar, ve yükseltiğimden beri elimden hiç düşmedi telefon sadece %10 şarj düştü ekran ışığı ortada güç tasarrufu açık değil
Teşekkürler. Zeten herkes övüyordu bakalim biz de bekliyoruz gelsin baska da güncelleme istemiyorum yoksa kasmaya başlar heralde.

b.k

b.k

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar telefonun şarj performansı gayet hoşuma gitti normal kullanımda 2 günü görüyor rahat bir şekilde, yoğun kullanımda örnek."Whatsapp twitter facebook, internette gezinme, video izleme oyun oynama" sürekli olarak elinizden düşmezse 1.5 gün rahat gidiyor. ekran ışığı otomatik ve orta seviyede hep, ayrıca wifi eskisi kadar şarjı sömürmüyor. NOT: Benim normal kullanımım wiffi 24 saat açık sadece mesajlaşma ve telefon görüşmesi için kullanımım, yaklaşık olarak 3 saat aralıksız telefon görüşmesi yapıyorum

heathrow

heathrow

Üye
Guncellemeden sonra ariza patch kullandiniz mi?

heathrow

heathrow

Üye
Guncellemeden sonra imei ve şebeke sorunu cikarsa klon imei cihazlarda ariza patch ile duzeltiyorlar. Hayirli olsun.

b.k

b.k

Üye
    Konu Sahibi
Guncellemeden sonra imei ve şebeke sorunu cikarsa klon imei cihazlarda ariza patch ile duzeltiyorlar. Hayirli olsun.
Bilgilendirme için teşekkür ederim, bende şuana kadar hiç bir sorun çıkmadı

Ferzan

Ferzan

Üye
bende wifi sorunu çıktı nasıl düzelir bilmiyorum

Ferzan

Ferzan

Üye
orjinal almanya 4.4.2

mustafaytug

Üye
4.3 e göre şarj düzelmişmi bende 4.4.2 geldi şimdi.

Üst Alt