Galaxy S4 bıktırdı

Sponsorlu Bağlantılar

Seglopsi

Seglopsi

Üye
Güç tasarrufunda S5 en az 7 saati görür. :D
Atarım.

Güç tasarrufunda olmadan 8 sa 49 dk :)Ayarlar şöyle; parlaklık az, sensörler kapalı, edge etkin, sürekli internete bağlı.

Sucrofe

Sucrofe

Üye
Güç tasarrufunda olmadan 8 sa 49 dk :)Ayarlar şöyle; parlaklık az, sensörler kapalı, edge etkin, sürekli internete bağlı.
S5 ROM'u G2'ye portlanmadı ki. Portlansa dehşet olur.

heathrow

heathrow

Üye
    Konu Sahibi
G2'nin de şarjı o kadar iyi dayanmıyor. İyi şarj ömrü istersen Samsung Galaxy Note 2 öneririm.
Note 2 icin gsmarena'dan baktım. En son kitkat güncellemesi almış. Kitkat'a rağmen şarjı iyi midir? Bir de note 2 sıfırı ne kadar? Alışveriş sitelerinde göremedim.

fk555897

fk555897

Üye
Note 2 icin gsmarena'dan baktım. En son kitkat güncellemesi almış. Kitkat'a rağmen şarjı iyi midir? Bir de note 2 sıfırı ne kadar? Alışveriş sitelerinde göremedim.
Benim telefon 4.1.1'de ondan sonra güncelleme yapmadım. Şarjı gayet iyi ama Kitkat'ı bilmiyorum.

heathrow

heathrow

Üye
    Konu Sahibi
Benim telefon 4.1.1'de ondan sonra güncelleme yapmadım. Şarjı gayet iyi ama Kitkat'ı bilmiyorum.
İnternette yorumlara baktım. Kitkat şarj ile ilgili yorumlar olumsuz genelde (note 2 icin).

fk555897

fk555897

Üye

KırcalıHolding

Üye
Güç tasarruf modunu aç.daha sonra güç tasarruf moduna basılı tut 2 tane seçenek gelecek onları işaretle baya bi farkeder şarzın..birde batarya tamir eden bir pro vardı bulabilirsen onu yükle.

heathrow

heathrow

Üye
    Konu Sahibi
Güç tasarruf modunu aç.daha sonra güç tasarruf moduna basılı tut 2 tane seçenek gelecek onları işaretle baya bi farkeder şarzın..birde batarya tamir eden bir pro vardı bulabilirsen onu yükle.

Guc tasarruf modunda 3 tane secenek var. 3'ü de işaretli. Gereksiz uygulamaları devre dışı bırakmayı denedim. Pek fayda etmedi. Neyse yapıcak bişi yok :)

Üst Alt