Telefon Tavsiyesi İ phone 5S mi samsung S5 mi?

Sponsorlu Bağlantılar

caglar3535

Üye
    Konu Sahibi
İ phone 5S mi samsung S5 mi?
Merhaba arkadaşlar. Telefon alicam fakat çok kararsız kaldım. Özellik olarak baktığımda samsung cok daha iyi fakat kime sorduysam i phone diyor. S3 kullaniyorum 2 yıldır pek bi şikayetim olmadı. Tek sorun çok kasmasi. Defalarca format attım fakat kasma sorununu gideremedim. Fazla oyun oynayan biri degilim. Internette cok vakit geciririm. Twitter facebook whatsapp gibi.Bir de çok müzik dinlerim ses olarak hangisi daha iyi? Sizce 5s mi s5 mi nedenini de yazarsaniz cok sevinirim.

aLoNeAnqe

aLoNeAnqe

Üye
s5

caglar3535

Üye
    Konu Sahibi
Nedenini yazarsan sevinirim. Ayrıca s5 hakkında çok şikayet varmış ve teknoloji dergileri ve siteleri hayal kırıklığı olarak belirtmiş

Seglopsi

Seglopsi

Üye
Nedenini yazarsan sevinirim. Ayrıca s5 hakkında çok şikayet varmış ve teknoloji dergileri ve siteleri hayal kırıklığı olarak belirtmiş

Ben s5 kullaniyorum. En ufak problemim yok. Pili yaklasik 30 saat gidiyor. 8 saat ekran suresi var.

Ayrt0n Senna

Ayrt0n Senna

Üye
htc yada sony ilk tavsiyelerim sonra apple sonra samsung

aLoNeAnqe

aLoNeAnqe

Üye
aslında s5 önermem ama s5le 5s arasında kaldıysan s5 daha iyidir

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
S5 al çünkü sadece sosyal medyada dolandırım demişsin. Sadece sosyal medyada dolaşacaksan görüntüleri daha canlı ve büyük görmek seni daha çok mutlu edecektir. Ayrıca yazıların daha net gözükmeside sen chatleşirken sana keyif verecektir. S5 alırsan sırf ultra güç tasarrufunda kullansan bile 15 gün şarjın gider. iPhone hoparlörleri çok kısık ses veriyor. S5 te ise basslı çaldırabilirsin. Kamera olarak S5 çok hızlı ve kaliteli. iPhonedaki parmak izi olsun hepsi s5 te mevcut bence s5. Note 3 te büyük gelmezse bir düşün derim.

meddar_asi

meddar_asi

Üye
arkadaşlar imei ile ilgili bi konu açmam lazım acil nasıl açarım konu nereden açılıyo :) gereksiz yere pat diye araya daldım kusura bakmayın :))

caglar3535

Üye
    Konu Sahibi
S5 al çünkü sadece sosyal medyada dolandırım demişsin. Sadece sosyal medyada dolaşacaksan görüntüleri daha canlı ve büyük görmek seni daha çok mutlu edecektir. Ayrıca yazıların daha net gözükmeside sen chatleşirken sana keyif verecektir. S5 alırsan sırf ultra güç tasarrufunda kullansan bile 15 gün şarjın gider. iPhone hoparlörleri çok kısık ses veriyor. S5 te ise basslı çaldırabilirsin. Kamera olarak S5 çok hızlı ve kaliteli. iPhonedaki parmak izi olsun hepsi s5 te mevcut bence s5. Note 3 te büyük gelmezse bir düşün derim.

Goruslerin icin tesekkur ederim fakat s3 kullanıyorum bazen zorlaniyorum mesajlasirken ki s5 daha buyuk. Ayrica samsung cok cabuk deger kaybediyor. Telefon degistirme durumum oldugu zaman sıkıntı yasayabilecegimi dusunuyorumve parmak izi goz sensoru ivir zivir pek de ilgimi cekmiyor. Yani ben gereksiz buluyorum kullanacagimi da zannetmiyorum

aLoNeAnqe

aLoNeAnqe

Üye
Goruslerin icin tesekkur ederim fakat s3 kullanıyorum bazen zorlaniyorum mesajlasirken ki s5 daha buyuk. Ayrica samsung cok cabuk deger kaybediyor. Telefon degistirme durumum oldugu zaman sıkıntı yasayabilecegimi dusunuyorumve parmak izi goz sensoru ivir zivir pek de ilgimi cekmiyor. Yani ben gereksiz buluyorum kullanacagimi da zannetmiyorum
iphone6yı bekle derim 5s çok çok küçük 6 çıkınca baya geride kalır 4,7 inch yeterli olur sana o zaman

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Artık eskisi gibi birden düşüş görmedim. Mesela ben note 3 ü ocakta 1950 ye almıştım ve şimdi 1800 e düştü aradan 7 ay geçti ve yeni düştü belli olmaz samsung bu :) Eğer S3 bile büyük geliyor diyorsan 5s al.

caglar3535

Üye
    Konu Sahibi
Ve açıkçası bi i phone deneyimi yaşamadan ölmek istemiyorum :) . Ama arasında çok büyük fark var diyorsaniz s5 i tercih edicem

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Ve açıkçası bi i phone deneyimi yaşamadan ölmek istemiyorum :) . Ama arasında çok büyük fark var diyorsaniz s5 i tercih edicem
S5 in tasarımı hoşuna gidiyorsa al çünkü bazıları beğenmeyebiliyor :D. Tabi kamera olarak ve donanım olarak daha üstün ayrıca ekran kalitesi olarak samsunglar tüm firmalardan önde.

caglar3535

Üye
    Konu Sahibi
S5 in tasarımı hoşuna gidiyorsa al çünkü bazıları beğenmeyebiliyor :D. Tabi kamera olarak ve donanım olarak daha üstün ayrıca ekran kalitesi olarak samsunglar tüm firmalardan önde.

5S in tasarımı daha çok hoşuma gidiyor fakat dedigim gibi özellikler beni S5 e itiyorHaa bir de telefonu yurt dışından alicam garantisi olmayacak. Hangisi daha az sorun cikartir bunu da merak ediyorum.

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
5S in tasarımı daha çok hoşuma gidiyor fakat dedigim gibi özellikler beni S5 e itiyor
Özelliklerin artık çokta bir önemi kalmadı çünkü son nesil işlemcilerin hepsi çok güçlüler.Çok fotoğraf çekiyorsan S5 al. iPhone şarjlarının çok kötü gittiğini söylüyor çevremdekiler S5 inki daha iyidir. sen bilirsin 5 inch bana büyük olur dersen 5s ideal :)

Rıza Soylu

Rıza Soylu

Üye
S5 yerine M8,Z2,G3 e bak derim. Bence üç cihazda S5 den daha iyi. Ben G3 kullanıyorum şiddetle tavsiye ederim. Merak ettiğin bir şey varsa sorabilirsin.

fk555897

fk555897

Üye
Ben 5S aldım. Yarın S6 çıksa yine 5S'i tercih ederim. S5 bir zamandan sonra oyunlarda sorun çıkartacak ama 5S'de sorun çıkmaz. Yine de iPhone 6'yı beklemeni öneririm. Eylül gibi tanıtılacak ve 1 hafta içinde satılmaya başlar.

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N

caglar3535

Üye
    Konu Sahibi
Ben 5S aldım. Yarın S6 çıksa yine 5S'i tercih ederim. S5 bir zamandan sonra oyunlarda sorun çıkartacak ama 5S'de sorun çıkmaz. Yine de iPhone 6'yı beklemeni öneririm. Eylül gibi tanıtılacak ve 1 hafta içinde satılmaya başlar.

Şu an gürcistandayım burda ne zaman cikar bilemem ekim ayının başında dönüyorumBilgilendirdiginiz icin cok tesekkur ederim. 5s almaya karar verdim umarim pisman olmam. Bir de apple in tadina bakalım. Sarjli kilif onerir misiniz hangi marka almaliyim? Hangisi en kalitelisi?

Üst Alt